زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیتی الزهرا یا مخابرات امن دانشگاه تبریز

ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۳۹ ب.ظ
سلام دوستان
احتمال اینکه این دو دانشگاه روزانه قبول شم هست ولی تو تردید هستم که کدوم رو اول بزنم نمیتونم ترتیبش رو انتخاب کنم
خودم هم ساکن تبریزم
خواهشا منو راهنمایی کنین تا اتنخاب درست رو بکنم
پیشاپیش ممنون از نظراتتون
Huh
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۰ ب.ظ، توسط shamim_s.)
سلام دوست عزیز من هم مثل شما دچار شک بودم ولی رتبه بندی دانشگاه تبریز بالاتر الزهرا هست برای شمایی که تبریز هستید فک میکنم گزینه مناسب تبریز باشه .ولی باز هم خودتون تصمیم گیری کنید. به نظر من خیلی مهمه که دو سال عمر ما در کدوم دانشگاه باشیم و اساتیدش در چه زمینه ای کار میکنن همه اینها را ملاک قرار باید داد.

راستی یه سوال اساتید تبریز یا ارومیه به زبان ترکی حرف میزنن ؟؟؟اگر آره که من نزنم.

جز تردید و هراس، هیچ چیز نمی تواند میان انسان و بزرگترین آرمانها یا مرادهای دلش، جدایی بیفکند.

((فلورانس اسکاول شین))
۰
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۴ ب.ظ
RE: آیتی الزهرا یا مخابرات امن دانشگاه تبریز
نه ترکی صحبت نمیکنن ....من که کارشناسی تبریز بودم همیشه میپرسیدن فارس زبان نیس ؟اگه فارس زبان نبود ترکی صحبت میکردن
یعنی بستگی به کلاس داشت
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_s
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۴۴ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ ب.ظ)shamim_s نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز من هم مثل شما دچار شک بودم ولی رتبه بندی دانشگاه تبریز بالاتر الزهرا هست برای شمایی که تبریز هستید فک میکنم گزینه مناسب تبریز باشه .ولی باز هم خودتون تصمیم گیری کنید. به نظر من خیلی مهمه که دو سال عمر ما در کدوم دانشگاه باشیم و اساتیدش در چه زمینه ای کار میکنن همه اینها را ملاک قرار باید داد.

راستی یه سوال اساتید تبریز یا ارومیه به زبان ترکی حرف میزنن ؟؟؟اگر آره که من نزنم.

وقتی داری تبریزو میزنی یادت باشه فردی مث بالافر براتون تدریس خواهد کرد...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_s
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۱۷ ب.ظ
[/quote]
خب الان این جنبه مثبت دانشگاه تبریزه یا منفی؟منظورتونو واضح بگین لطفا؟
۰
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۲۴ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۴ ب.ظ)pesare_sabz70 نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ ب.ظ)shamim_s نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز من هم مثل شما دچار شک بودم ولی رتبه بندی دانشگاه تبریز بالاتر الزهرا هست برای شمایی که تبریز هستید فک میکنم گزینه مناسب تبریز باشه .ولی باز هم خودتون تصمیم گیری کنید. به نظر من خیلی مهمه که دو سال عمر ما در کدوم دانشگاه باشیم و اساتیدش در چه زمینه ای کار میکنن همه اینها را ملاک قرار باید داد.

دوست عزیز منظورتون چیه؟این یعنی خوب که اقای بالافر هست یا نه؟؟

جز تردید و هراس، هیچ چیز نمی تواند میان انسان و بزرگترین آرمانها یا مرادهای دلش، جدایی بیفکند.

((فلورانس اسکاول شین))
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۵۸ ب.ظ، توسط pesare_sabz70.)
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۲۴ ب.ظ)shamim_s نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۴ ب.ظ)pesare_sabz70 نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ ب.ظ)shamim_s نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز من هم مثل شما دچار شک بودم ولی رتبه بندی دانشگاه تبریز بالاتر الزهرا هست برای شمایی که تبریز هستید فک میکنم گزینه مناسب تبریز باشه .ولی باز هم خودتون تصمیم گیری کنید. به نظر من خیلی مهمه که دو سال عمر ما در کدوم دانشگاه باشیم و اساتیدش در چه زمینه ای کار میکنن همه اینها را ملاک قرار باید داد.

دوست عزیز منظورتون چیه؟این یعنی خوب که اقای بالافر هست یا نه؟؟

این یعنی جنبه بسیار منفی قضیه....دانشگاه تبریز استادای خوبیم داره...سید ناصر رضوی...هادی اقدسی..لیلی خانلی
که همشون برا گروه سخت افزارن...واقعا بیشتر به جای اینکه لذت ببرین و از انتخابتون خوشال باشین ... ناراحت خواهید بود...هر چند امکانات دانشگاه در حد خوبه...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه سر به این لینک بزنین...رزومه استادای فناوری اطلاعات دانشگاه تبریزه...تو بخش مهندسی کامپیوترم استادای این بخش و ببینین...
خانم yaqmur0022 شما که تبریزی هستین راحت میتونین یه آمار بگیرین...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_s , yagmur0022

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال ۶۱ آیتی ۹۰ *tarannom* ۴ ۲,۰۳۴ ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: parsanaz
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۳۵۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  مصاحبه با ۳ آیتی، ۸ شبکه کنکور ارشد ۹۶ amirrezashafaat ۶ ۱۰,۱۳۸ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۴,۰۳۹ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  رتبه۵۰ آیتی و ۱۲۶ شبکه سال ۹۵ mmirzay ۲ ۵,۲۳۱ ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mmirzay
Exclamation ارشد شبکه آزاد تبریز یا مجازی معماری کامپیوتر شهیدبهشتی-آموزش محور؟ پری دریایی ۱۲ ۱۱,۹۸۵ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  آمار قبولی های آیتی ۹۷ Happiness.72 ۰ ۲,۲۵۰ ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  با ۵۱۰ آیتی کجا میشه قبول شد؟! samaneh ordoni ۳ ۴,۰۷۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close