زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

واقعیت یا امید واهی؟ ارشد ۹۴ یا ارشد ۹۵؟

ارسال: #۱۶
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۱۴ ب.ظ
ناراحت شدم. من واقعا دوست داشتم شما نرم افزار شریف قبول شوید...حقتون بود.
به نطرم بی عدالتی است. خودم هم به اون چیزی که می خواستم نرسیدم حالا شک دارم بروم یا سال سوم (باید سخت باشه)...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hamid_0311
ارسال: #۱۷
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۴ ب.ظ، توسط Hamid_0311.)
مرسی دوست عزیز نظر لطفتونه سال دوم رتبه خوبی اوردید ۱۷۴ رتبه ی خوبیه و روزانه صنعتی اصفهان یا اصفهان و شیراز و صنعتی شیراز میتونید بیارید ارشد هم اونقدرا اش دهن سوزی نیست که با این رتبه بخواید یه سال دیگه وقت بزارید با این رتبه برای یک مقطع دو ساله ارزش نداره سه سال وقت بزارید انتخاب درستی بکنید روزانه قبول میشید عمرتونو هدر نکنید و سعی کنید بهترین انتخاب داشته باشید و با یه رزومه خوب برای دکترا جبرانش کنید با این رتبه برای سال دوم اشتباه به نظرم بخواید بزارید برای سال بعد که شرایط سخت هست و اصلا نمی ارزه بخواید اینکارو بکنید امیدوارم انتخاب کنید و با خبر قبولیتون خوشحالمون کنید موفق باشید

چیزهای خوب به سراغ کسانی می روند که باور دارند
چیزهای بهتر به سراغ کسانی می روند که صبر می کنند
و بهترین چیزها به سراغ کسانی می روند که تلاش می کنند و هیچگاه
تسلیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم نمی شـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوند
Never Give Up
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۱۸
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۱ ب.ظ
من واقعا برام سوال بود این موضوع که چرا رتبه مجاز انقدر بالا رفته امیدوار بودم دلیلش افزایش ظرفیت ها بوده باشه اما...
من رتبم شد ۲۷۸ به نظر شما شما شبانه شیراز یا اصفهان میارم؟
ارسال: #۱۹
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۹ ب.ظ
RE: واقعیت یا امید واهی؟ ارشد ۹۴ یا ارشد ۹۵؟
هنوز دفترجه را نگذاشتن؟ نمیدونم ظرفیتا چی شده ولی فکر نمیکنم افزایش داشته باشه ولی با این رتبه احتمال روزانه شیراز هم هست روزانه یزد و اراک و قزوین هم میتونید بیارید شبانه فردوسی هم میتونید بیارید انتخاب های خوبی داشته باشدی احتمال قبولی دارید یکم به قبولی های سال قبل هم نگاه کنید یبیند کجاها شانس قبولی دارید امیدوارم قبول شید موفق باشید

تسلیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم نمی شـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوند
Never Give Up
ارسال: #۲۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۵۶ ق.ظ
ممنونم بخاطر راهنماییاتون، یه سوال:
به نظر شما چندسال ارشد ارزش داره براش وقت گذاشته بشه؟ شما سال اولی بودین؟
(باتوجه به اینکه من هدفم از ارشد گرفتن، شرایط کاری بهتر و امکان پیشرفت تحصیلی(اونم فقط تهران) هست و نه گرفتن دکتری یا اپلای!)
ارسال: #۲۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۷ ق.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۲
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۷ ق.ظ، توسط Hamid_0311.)
با سلام دوست عزیز بله سال اولی بود که جدی شرکت میکردم ولی در مورد ارشد درموراد خاص شاید تا ۳ سال هم ارزششو داشته باشه ولی در حالت کلی بیشتر از دو سال ارزش نداره برای مقطع ۲ ساله وقت بگذارید تازه وقتی هدفتون دکترا یا اپلای نیست اینکه فکر کنید با ارشد موقعیت های شغلی بهتری دارید برای این وقت نزارید شما با داشتن تخصص میتونید با لیسانس هم شغل خوبی داشته باشید لازم نیست ارشد بگیرید ولی تخصصی نداشته باشید الان شما اگهی های استخدامی را هم نگاه کنید کسی نمیزنه مدرک حداقل ارشد یا دکترا حرف مدرک نیست مهم تخصص و سابقه کار هست به نظرم اگر اینکه صرفا ارشد بگیریم موقعیت شغلی بهتری پیدا میشه این فکرو از سرتون بیرون کنید میتونید از بچه های ارشد انجمن بپرسید ببیند فرقی میکنه یا نه توی بازار کار کسی به مدرکتون نگاه نمیکنه ولی اگر برای سال دومتون میخواید شرکت کنید و انگیزه لازم برای دانشگاه خوبی دارید ارزش داره بخونید اگر هم اون جای که میخواید نتونستید قبول شید چون هدفتون دکترا نیست هرجای روزانه و شبانه قبول شدید برید با داشتن ارشد اونقدر تفاوتی نداره موقعیت شغلی موفق باشید

Never Give Up
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , newuser
ارسال: #۲۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۴۳ ب.ظ
سلام ممنون از توضیحاتتون، نمیدونم شما اطلاعی از IT دارید یا نه ، میخواستم بپرسم بارتبه ۳۰۰ امنیت شبکه، بنظرتون شبانه تهران شانس دارم؟ و یه سوال دیگه اینکه آیا واسه ارشد به خانومای متاهل انتقالی میدن؟ که من یه شهر دیگه بزنم بعد چون همسرم تهرانن بتونم انتقالی بگیرم بیام تهران؟
ممنون میشم پاسخ بدید
ارسال: #۲۴
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۴ ب.ظ، توسط Hamid_0311.)
با سلام دوست عزیز باتوجه به قبولی های سال قبل و ظرفیت های امسال شبانه تهران با ۳۰۰ احتمالش خیلی خیلی کمه و شاید برای صنعتی سهند تبریز شبانه ، روزانه ارومیه ، روزانه و شبانه یزد و شبانه تبریز شانس داشته باشید. در مورد انتقالی بنده اطلاعی ندارم و فکر نمیکنم به این راحتی انتقالی بدهند بهتون احتمالش کمه موفق باشید.

Never Give Up
ارسال: #۲۵
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۲۵ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۱۳ ب.ظ)Hamid_0311 نوشته شده توسط:  با سلام دوست عزیز باتوجه به قبولی های سال قبل و ظرفیت های امسال شبانه تهران با ۳۰۰ احتمالش خیلی خیلی کمه و شاید برای صنعتی سهند تبریز شبانه ، روزانه ارومیه ، روزانه و شبانه یزد و شبانه تبریز شانس داشته باشید. در مورد انتقالی بنده اطلاعی ندارم و فکر نمیکنم به این راحتی انتقالی بدهند بهتون احتمالش کمه موفق باشید.

ممنونم ازینکهاسخ دادید ، ینی به نظر شما امسال ظرفیت ها کمتر شده؟آخه یکی از دوستان مانشتی تاپیکی با محتوای مقایسه ظرفیت های امسال و سال قبل گذاشته بودند که طبق اون امسال ظرفیت های امنیت و شبکه بیشتر شده!
ارسال: #۲۶
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۳۷ ب.ظ
دوست عزیز من نگفتم کمتر شده با رتبه شما و با توجه به تعدادی که دانشگاه های تهران میگیرن گفتم شانس ندارید
اصلا فرض کنیم کل ادمای که ارشد میدن تو رشته اتون ۲۰۰۰ نفر واقعا میخونن فکر میکنید اون ۲۰۰۰ نفر همه هدف اولشون تهران نیست؟ معدود ادمای هستن که شهر خودشون یا شهرهای دیگه را میزنن به خاطر یه سری مسائل وگرنه بیش از ۹۰ درصد هدف اولشون تهران هست و رتبه های قبل شما هم مثلما اول اولویتهاشون تهران هست حالا مگه تهران چقدر میگیره فکر نمیکنم بیشتر از ۱۰۰ تا باشه که نیست پس اینکه فکر کنید تهران با این رتبه میارید احتمالش کمه ولی شما انتخاب میکنید ۱۰۰ تا انتخاب دارید همه شبانه ها و روزانه های امنیت و شبکه هم بزنید فکر نمیکنم ۱۰۰ تا بشه انتخاب میکنید براساس رتبه اتون انتخاب نمیکنید براساس اولویت هاتون انتخاب میکنید طوری که انگار رتبه اتون یک هست و انتخاب میکنید اما در مورد شانس قبولی خوب مسلم شانس قبولیتون توی تهران کمه و اونهای که گفتم شانس دارید

Never Give Up
ارسال: #۲۷
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۲ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۳۷ ب.ظ)Hamid_0311 نوشته شده توسط:  دوست عزیز من نگفتم کمتر شده با رتبه شما و با توجه به تعدادی که دانشگاه های تهران میگیرن گفتم شانس ندارید
اصلا فرض کنیم کل ادمای که ارشد میدن تو رشته اتون ۲۰۰۰ نفر واقعا میخونن فکر میکنید اون ۲۰۰۰ نفر همه هدف اولشون تهران نیست؟ معدود ادمای هستن که شهر خودشون یا شهرهای دیگه را میزنن به خاطر یه سری مسائل وگرنه بیش از ۹۰ درصد هدف اولشون تهران هست و رتبه های قبل شما هم مثلما اول اولویتهاشون تهران هست حالا مگه تهران چقدر میگیره فکر نمیکنم بیشتر از ۱۰۰ تا باشه که نیست پس اینکه فکر کنید تهران با این رتبه میارید احتمالش کمه ولی شما انتخاب میکنید ۱۰۰ تا انتخاب دارید همه شبانه ها و روزانه های امنیت و شبکه هم بزنید فکر نمیکنم ۱۰۰ تا بشه انتخاب میکنید براساس رتبه اتون انتخاب نمیکنید براساس اولویت هاتون انتخاب میکنید طوری که انگار رتبه اتون یک هست و انتخاب میکنید اما در مورد شانس قبولی خوب مسلم شانس قبولیتون توی تهران کمه و اونهای که گفتم شانس دارید

سپاس از توضیحاتتون، لطف کردید.
ارسال: #۲۸
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۳ ب.ظ، توسط ریحان.)
یه سوال....
اچرا اینقدر مخالف غیرانتفاعی بودین؟
اگه ارشد رو غیر انفاعی خوبی بگیریم و دانشجو فعال ومعدل بالا باشیم...ایا ممکنه بتونیم دکتری روزانه شهرمون قبول شیم؟..اصفهانم...
چون میگن دکتری را استادت انتخابت میکنه و ۳۰ درصد کنکورشه....
من چون سال بعد .....شرایطم خاص ......میشه احتمال زیاد نمیتونم برای کنکور دوباره بخونم...
چون میگن غیرانتفاعی شیخ بهایی استادهاش بعضا استادهای دانشگاه اصفهان هستن...
در مورد داشتن مقاله میشه راهنمایی کنین؟ چه پیش نیازهایی لازمه؟

تنبلی دزد آرزوهاست...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۱۹۰ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  امید ریاضی αɾια ۳ ۲,۳۳۴ ۱۳ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msour44
  رتبه ۹۵۵نرم افزار امنیت و شبکه و رتبه۹۹۵سخت افزار sepideh1373 ۷ ۵,۱۸۷ ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: nazila73
Question رتبه ۴۲۹ نرم افزار و ۹۵۰ هوش javad.khosraviyan ۳ ۴,۴۱۸ ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: faraa
  با توجه به سوالات سال ۹۵و۹۴ چه منبعی رو برای کنکور ۹۶ مطالعه کنیم؟ bfrienda ۴ ۳,۷۹۴ ۰۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirarsalannamdar
Exclamation شروع درس خواندن برای ارشد + امید و انگیزه میخوام FM.mohandes ۸ ۵,۸۲۹ ۲۲ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mhk_13702698921
  کنکور ازاد ای تی ۹۵چطور بود ؟ sa.ghasemi ۱۱ ۱۰,۰۸۳ ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: dokhtare payiz
  درخواست خرید کتاب مجازی سازی امید کوشکی oxin50 ۰ ۲,۱۱۳ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: oxin50
  ارشد ای تی دانشگاه ازاد ۹۵دارن اماده میشن ؟ sa.ghasemi ۱۵ ۹,۹۲۴ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jamile ehsani
  امید ریاضی irpersian20 ۴ ۲,۱۶۷ ۰۶ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close