زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تبلت یا گوشی لمسی

نظرسنجی: گوشی لمسی یا تبلت؟ کدام را پیشنهاد می کنید؟
گوشی لمسی
تبلت
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال: #۱۶
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۵ ب.ظ
RE: تبلت یا گوشی لمسی
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۲ ب.ظ)sepanta1990 نوشته شده توسط:  تا جایی که میدونم اکثر تبلتها باطزیشون جدا نمیشه. از جمبه تبلت مارشال و هواوی x1 .

پس اگر عمر باطری تموم شد و خواستیم باطریو عوض کنیم باید چیکار کنیم؟ یا مثلا اگر باطری باد کرد و خواست به صفحه نمایش آسیب برسونه نمیشه باطری رو در آورد؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۸ ب.ظ، توسط sepanta1990.)
تبلت یا گوشی لمسی
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۵ ب.ظ)simorgh نوشته شده توسط:  دو تا سؤال دارم یکی این که
توی مشخصات cpuنوشته:
Quad-core 1.6 GHz Cortex-A9
یعنی چهار هسته ایه درسته؟ و این که Cortex-A9 دقیقا به چه معنیه اطلاعی دارید؟

سؤال بعدی این که توی مشخصات باطری نوشته بود:
Non-removable Li-Po 5000 mAh battery
یعنی باطری رو نمیشه جدا کرد؟ اگر ممکنه یه توضیح بدین ممنونم.

بله چهار هسته ایه. من اطلاعات تخصصی ندارم. سایت دیجی کالا نقد و بررسی و همه مشخصاتشو نوشته میتونید بخونید.
من خودم ۵-۶ ماه پیش ۱ تومن خریدم الان دیدم شده ۸۰۰/

تا جایی که میدونم اکثر تبلتها باطزیشون جدا نمیشه. از جمله تبلت مارشال و هواوی x1 .
x1 باطزیش خیلی خوبه. اگه معمولی استفاده کتی باطریش برا چند روز کافیه. ولی مارشال بدون هیچ استفاده ای بعد چند ساعت میدیدم داره خاموش میشه!

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۵ ب.ظ)simorgh نوشته شده توسط:  پس اگر عمر باطری تموم شد و خواستیم باطریو عوض کنیم باید چیکار کنیم؟ یا مثلا اگر باطری باد کرد و خواست به صفحه نمایش آسیب برسونه نمیشه باطری رو در آورد؟

فکر کنم اگه اینطوری شد باید بندازینش بره!

خوشبختی یک سفر است، نه یک مقصد.
هیچ زمانی بهتر از همین لحظه برای شاد بودن وجود ندارد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۱۸
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۵ ب.ظ
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۶ ب.ظ)sepanta1990 نوشته شده توسط:  فکر کنم اگه اینطوری شد باید بندازینش بره!

شوخی می کنید Smile

من چون تا حالا نداشتم نمی دونم شاید برای شما که دیدین عادی باشه. ولی واقعا دارم می پرسم تا حالا بهش فکر کردین؟
ارسال: #۱۹
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۱ ب.ظ، توسط sepanta1990.)
تبلت یا گوشی لمسی
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۵ ب.ظ)simorgh نوشته شده توسط:  شوخی می کنید Smile

من چون تا حالا نداشتم نمی دونم شاید برای شما که دیدین عادی باشه. ولی واقعا دارم می پرسم تا حالا بهش فکر کردین؟

جدی گفتم. اگه گارانتی داشته باشه که عوض میکنن. اگرم گارانتیش تموم شده باشه که عمرشو کرده و به فکر یه تبلت جدید باشین Big Grin
نگران نباشین تا چند سال خراب نمیشه.
اطلاعات من در همین حده!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: simorgh
ارسال: #۲۰
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۹ ب.ظ
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ب.ظ)sepanta1990 نوشته شده توسط:  جدی گفتم. اگه گارانتی داشته باشه که عوض میکنن. اگرم گارانتیش تموم شده باشه که عمرشو کرده و به فکر یه تبلت جدید باشین Big Grin

Huh اگر این طوری باشه که از خیر تبلت باید بگذرم .
ارسال: #۲۱
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۰۶ ب.ظ
تبلت یا گوشی لمسی
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۹ ب.ظ)simorgh نوشته شده توسط:  Huh اگر این طوری باشه که از خیر تبلت باید بگذرم .
اگه خیلی نگران این موضوع هستین. یه تبلت بگیرین که باتریش removable باشه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۲۳ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۷۶۹ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74
Wink معرفی سایت برای دانلود رام اندروید و یادگیری رایگان فلش کردن گوشی و تبلت famerom ۰ ۳ ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ۰۷:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: famerom
  آموزش تخصصی تعمیرات گوشی موبایل، تبلت و لپ تاپ repairtraining ۰ ۱۳ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: repairtraining
  آموزش روت و نصب ریکاوری تبلت با استفاده از Odin comtechtamir ۰ ۶ ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: comtechtamir
  معرفی اپلیکشن برای خواندن و گوش دادن کتاب روی موبایل و تبلت H-Arshad ۰ ۱۶ ۰۲ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  سینک نبودن تاریخ گوشی SepidehP ۳ ۲,۷۰۸ ۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: jazana
  راهنمایی خرید گوشی SepidehP ۵ ۶۰ ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71
Heart ۳ راه برای خالی کردن حافظه گوشی آیفون amir1255 ۰ ۱,۳۳۰ ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: amir1255
  فراموش کردن رمز گوشی همراه Nesyan ۱۸ ۱۱,۵۸۲ ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close