زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۳:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتابخونه ای دنج با اینترنت کسی سراغ داره؟

ارسال:
۲۰ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ب.ظ، توسط rahhil.)
کتابخونه ای دنج با اینترنت کسی سراغ داره؟
خیلی وقته از محیط دانشگاهی دورم و دیگه دانشجو نیستم و برای همین دیگه نمیتونم از محیط دانشگاه استفاده کنم
میخواستم بدونم جایی سراغ دارید شبیه کتابخونه محیطش آروم باشه بشه زمان طولانی مطالعه کنیم و اجازه داشته باشیم لپ تاپ ببریم و اینترنت هم داشته باشه؟
اینترت داشتنش بران مهمه بعدشم برای سازمان یا نهادی نباشه که فقط کارکنان خودشون بتونن ازش استفاده کنن.
من الان خودم تو خونه اینترنت پرسرعت دارم ولی راحت نمیتونم تمرکز کنم و مطالعه کنم، نیاز به یه جایی شبیه کتابخونه دارم ولی اکثر کتابخونه ها قوانین خواص خودشون رو دارن و اینترنت هم ندارن.
اصلا همچین جایی تو تهران هست.یه فضایه مطالعاتی با چنین امکاناتی برای عموم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

باید امشب بروم
باید امشب چمدانی را
که به اندازۀ پیراهن تنهایی من جا دارد، بردارم
و به سمتی بروم
که درختان حماسی پیداست،
رو به آن وسعت بی واژه که همواره مرا می خواند.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۴۹ ب.ظ
RE: کتابخونه ای دنج با اینترنت کسی سراغ داره؟
(۲۰ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ ب.ظ)rahhil نوشته شده توسط:  خیلی وقته از محیط دانشگاهی دورم و دیگه دانشجو نیستم و برای همین دیگه نمیتونم از محیط دانشگاه استفاده کنم
میخواستم بدونم جایی سراغ دارید شبیه کتابخونه محیطش آروم باشه بشه زمان طولانی مطالعه کنیم و اجازه داشته باشیم لپ تاپ ببریم و اینترنت هم داشته باشه؟
اینترت داشتنش بران مهمه بعدشم برای سازمان یا نهادی نباشه که فقط کارکنان خودشون بتونن ازش استفاده کنن.
من الان خودم تو خونه اینترنت پرسرعت دارم ولی راحت نمیتونم تمرکز کنم و مطالعه کنم، نیاز به یه جایی شبیه کتابخونه دارم ولی اکثر کتابخونه ها قوانین خواص خودشون رو دارن و اینترنت هم ندارن.
اصلا همچین جایی تو تهران هست.یه فضایه مطالعاتی با چنین امکاناتی برای عموم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
کتابخانه های کانون انصار من استفاده کردم خیلی آروم محیطش حتی نزدیک کنکور ! و اینترنت پر سرعتم داشت استفاده میکردن بچه ها ....
جاهای مختلف تهرانم شعبه داره ! اگه نزدیک باشه بهتون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: rahhil

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۱۷۳ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۷۶۷ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۳۲ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۸۴۳ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۴۵۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۷۳۷ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74
  بنظرتون کارگاه فیروزه کوبی درامد خوبی داره؟ azi454 ۰ ۱,۹۳۷ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: azi454
  کسی در ارتباط با درس فهم زبان اطلاعی داره؟ trace4ward ۰ ۱,۷۹۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: trace4ward
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۲۴ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  اینترنت دانشگاه شیراز cpt.mazi ۳ ۳,۰۱۶ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close