زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به نتایج نهایی کنکور ۹۰

ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۲۲ ق.ظ
سلام
من رتبه ۱۴۵ هوش مصنوعی هستم
انتخاب رشته هام از هوش شریف (روزانه و شبانه) تهران(روزانه و شبانه) امیرکبیر(روزانه و شبانه) بوده تا شاهرود. رسید انتخاب رشته و کد پیگیری هم دریافت کردم.
اما الان جلو اسمم نوشته‌: مردود
چه اتفاقی ممکنه افتاده باشه؟ علاوه بر سایت سنجش دیگه کجا می تونم اعتراض کنم؟ کجا می تونم حضوری مراجعه کنم ؟ سازمان سنجش تهران؟ سازمان سنجش کرج ؟ وزارت علوم ؟ لطفاً اگر کسی رو میشناسید امسال یا سالهای قبل همچین مشکلی داشته منو لینک کنید بهش. ممنون
خواهش می کنم هر کسی هر راهی به ذهنش می رسه بگه چون واقعاً شوک آور هست برام که با ۱۴۵ هیچ جا قبول نشدم وقتی دوستام با ۱۶۵ امیر کبیر قبول شدن و با ۳۵۰ شیراز !
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۱۶ ق.ظ
انصافا اشتباه شده!!!

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedt5
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۲۲ ق.ظ
RE: اعتراض به نتایج نهایی کنکور ۹۰
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۲۲ ق.ظ)saeedt5 نوشته شده توسط:  سلام
انتخاب رشته هام از هوش شریف (روزانه و شبانه) تهران(روزانه و شبانه) امیرکبیر(روزانه و شبانه) بوده تا شاهرود. رسید انتخاب رشته و کد پیگیری هم دریافت کردم.
چه اتفاقی ممکنه افتاده باشه؟ علاوه بر سایت سنجش دیگه کجا می تونم اعتراض کنم؟ کجا می تونم حضوری مراجعه کنم ؟ سازمان سنجش تهران؟ سازمان سنجش کرج ؟ وزارت علوم ؟ لطفاً اگر کسی رو میشناسید امسال یا سالهای قبل همچین مشکلی داشته منو لینک کنید بهش. ممنون
خواهش می کنم هر کسی هر راهی به ذهنش می رسه بگه چون واقعاً شوک آور هست برام که با ۱۴۵ هیچ جا قبول نشدم وقتی دوستام با ۱۶۵ امیر کبیر قبول شدن و با ۳۵۰ شیراز !

سلام دوست عزیز، منم با رتبه ۲۷۰ معماری که باید نهایتا شبانه تربیت مدرس قبول می شدم، مردود شدم، حتی تو سایتم نتونستم اعتراض بدم
۱
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۳۱ ق.ظ

واقعااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا !
قطعا اشتباه شده‌!
عجب نامردا . ببین من جای تو بودم همین شنبه می رفتم سنجش .دست رو ذست نذار . هزارچی بهشون می گفتم . دیگه شورش درآوردن . تو باید یا روزانه امیرکبیر قبول می شدی یا دیگه شبانه . رتبه ۲۳۱ شبانه امیرکبیر هم آورده . ۲۱۲هم روزانه علم و صنعت !
۱
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۳۹ ق.ظ
اخه مگه اینا اعتراض می فهمن
۱
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۰۶ ق.ظ

به نظرم شما باید توسریعترین زمان ممکن برین سازمان سنجش
این مدارک هم همراهتون باشه
پرینت ثبت نام وکدرهگیری
پرینت کارنامه
پرینت انتخاب رشته
پرینت نتیجه اومده که زده مردود
واینکه مدارک دوستتون را هم ببرید
که با یه قیاس ساده نشون داده بشه اشتباه شده
به نظرم سال گذشته تو کنکور کارشناسی چند تا رتبه دورقمی بودن
که اصلا جایی قبول نشدن
ولی با پیگیری مداوم اگر اشتباه نکنم سنجش مجبور شد ظرفیت سازی کنه
وقبولشون کنه
ناراحت نباشین ان شالله درست میشه
ولی اصلا کوتاه نیایین !

آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند.( فردریش نیچه)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdel2002 , saeedt5 , Br2012 , parimehraban
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۰ ق.ظ، توسط saeedt5.)
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۱ ق.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۲۲ ق.ظ)saeedt5 نوشته شده توسط:  سلام

واقعااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا !
قطعا اشتباه شده‌!
عجب نامردا . ببین من جای تو بودم همین شنبه می رفتم سنجش .دست رو ذست نذار . هزارچی بهشون می گفتم . دیگه شورش درآوردن . تو باید یا روزانه امیرکبیر قبول می شدی یا دیگه شبانه . رتبه ۲۳۱ شبانه امیرکبیر هم آورده . ۲۱۲هم روزانه علم و صنعت !

من شیراز هستم و از بد روزگار خوردم به ۳ روز تعطیلی. فردا بلیط دارم واسه تهران. ولی نمی دونم باید برم سازمان سنجش تهران یا کرج ؟ اگه بتونی راهنماییم کنی یه دنیا ممنونت میشم !
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۲ ق.ظ)LordAriana نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز، منم با رتبه ۲۷۰ معماری که باید نهایتا شبانه تربیت مدرس قبول می شدم، مردود شدم، حتی تو سایتم نتونستم اعتراض بدم

خب واسه اعتراض کجا میخوای بری؟ خودت تهرانی هستی؟ تهران باید بریم یا کرج؟
منم توی سایت اولش نتونستم اعتراض کنم. یعنی می گفت شماره داوطلبی و شماره پرونده رو اشتباه وارد می کنم. ولی جای شماره داوطلبی و شماره پرونده رو برعکس وارد کردم درست شد‌! حالا دیگه اعتراضم درست به دستشون میرسه یا نه والله اعلم‌! حالا تو هم همین کارو بکن بهتر از هیچیه !
۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۵۰ ق.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۴ ق.ظ)saeedt5 نوشته شده توسط:  من شیراز هستم و از بد روزگار خوردم به ۳ روز تعطیلی. فردا بلیط دارم واسه تهران. ولی نمی دونم باید برم سازمان سنجش تهران یا کرج ؟ اگه بتونی راهنماییم کنی یه دنیا ممنونت میشم !
اول برو تهران پیگیری کن.
بعدش اگه خدایی نکرده کارت نشد برو کرج.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012 , saeedt5
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۵۲ ق.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۶ ق.ظ)Morteza_s نوشته شده توسط:  به نظرم شما باید توسریعترین زمان ممکن برین سازمان سنجش
این مدارک هم همراهتون باشه
پرینت ثبت نام وکدرهگیری
پرینت کارنامه
پرینت انتخاب رشته
پرینت نتیجه اومده که زده مردود
واینکه مدارک دوستتون را هم ببرید
که با یه قیاس ساده نشون داده بشه اشتباه شده
به نظرم سال گذشته تو کنکور کارشناسی چند تا رتبه دورقمی بودن
که اصلا جایی قبول نشدن
ولی با پیگیری مداوم اگر اشتباه نکنم سنجش مجبور شد ظرفیت سازی کنه
وقبولشون کنه
ناراحت نباشین ان شالله درست میشه
ولی اصلا کوتاه نیایین !

ممنون از راهنماییت دوست عزیز. ولی نمیدونم باید برم تهران یا کرج. اول تهران می خواستم برم ولی چند تا از دوستام گفتن واسه کارشناسی ارشد باید برم کرج‌!
این بچه هایی که گفتی همچین مشکلی داشتن‌، آماری نداری ازشون یه جوری بهشون لینک بزنیم ببینیم چی کار کردن؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۵۴ ق.ظ
واقعا امیدوارم کارتون درست بشه و به حقتون برسین.میدونم چه حالی دارین

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۱
۰
ارسال: #۱۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۰۲ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۰ ق.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  اول برو تهران پیگیری کن.
بعدش اگه خدایی نکرده کارت نشد برو کرج.

عزیز دلم شهریار جون‌! میخوام وقتم تلف نشه‌! اصلاً نمی خوام بهونه بدم دستشون که دیر برسم و اینا !!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahryar
ارسال: #۱۲
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ ب.ظ
انشاالله درست میشه
دیگه تا این حد نمی تونن حق کشی کننAngry

هیچ وقت دیر نیست
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۷ ب.ظ، توسط موج.)
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۰۰ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  آقا من دلیلش رو میدونم. براتون پیام میذارم.

منم حدس زدم چی میخوای بگی سامر جان Smile
امیدوارم دوستان مشکلتون هر چه سریعتر حل بشه
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۰ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۷ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۰۰ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  آقا من دلیلش رو میدونم. براتون پیام میذارم.

منم حدس زدم چی میخوای بگی سامر جان Smile
امیدوارم دوستان مشکلتون هر چه سریعتر حل بشه

امیدوارم حل شه/
دوست عزیز نمیدونم سامر چی براتون نوشته /دوره کارشناسی مشکل سیاسی نداشتین؟
اگه داشتین کاملا به هم ربط دارن!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۱۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۰۶ ب.ظ
سلام منم می خواستم مشکلمو بگم و اینکه خیلی ناراحت شدم وقتی نتایجو دیدم
من رتبم ۳۱۲ بود و روزانه دانشگاه تبریز رو آوردم و این کاملا طبیعی هستش

اما نکته جالب اینجاست که من سهمیه (امتیاز) دبیران داشتم یعنی اگه ۱۰۰ درصد نمره آخرین فرد قبول شده تو روزانه رو می آوردم که فک کنم حدودا ۳۷۰ باشه می تونستم از این امتیاز استفاده کنم
با این که من حتی رتبه بهتر از نفر آخر روزانه رو آوردم ولی باز هم همون دانشگاه تبریز قبول شدم. خودم انتظار داشتم حداقل روزانه تهران یا امیرکبیر رو بیارم ولی نمیدونم چرا بهم سهمیه نزدن. من تمامی کارهای مربوط به اعمال سهمیه رو انجام داده بودم ولی نمیدوم چرا اینطوری شده.

اصلا هم امیدی به این ندارم که برم تهران و پیگیر باشم چون احتمال میدم برم و جواب سربالا بدن بیشتر ناراحتم کنن
۱
۲

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۵۹,۲۰۵ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۴۳۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۱۷۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۲۹,۸۸۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۷۲ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۲۹۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۶۹,۱۷۷ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close