زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فروش کارت آزمون استخدامی دستگاه های دولتی

ارسال:
۱۶ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۱۴ ب.ظ
فروش کارت آزمون استخدامی دستگاه های دولتی
سلام
من کارت آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور رو گرفتم ولی رشته ی تحصیلی من جزوشون نیست اگر کسی هنوز ثبت نام نکرده پیام خصوصی بده تا سریال کارت اعتباری رو بهش بدم.
ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۴۴ ب.ظ
RE: فروش کارت آزمون استخدامی دستگاه های دولتی
(۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۱۴ ب.ظ)simorgh نوشته شده توسط:  سلام
من کارت آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور رو گرفتم ولی رشته ی تحصیلی من جزوشون نیست اگر کسی هنوز ثبت نام نکرده پیام خصوصی بده تا سریال کارت اعتباری رو بهش بدم.
ممنون
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinاین دیگه از اون کارها بودTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue

هرگز نگو هرگز
۰
۱
ارسال:
۱۴ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۹ ب.ظ، توسط omid.n1990.)
RE: فروش کارت آزمون استخدامی دستگاه های دولتی
سلام ضمن احترام برای ارسال کننده این پست، یک چیزی به ذهنم رسید گفتم درمیون بذارم بد نیست و به هیچ عنوان مد نظرم ارسال کننده پست نیست.
سعی کنید اینجورموارد رو از فضای اینترنتی غیرمجاز تهیه نکنید که بعدها احتمال گرفتاری وجود دارد (حتی یک به میلیون هم احتمال داشته باشه). فرض کنید شخصی شماره سریال یک کارت رو میفروشه به شما و شما ثبت نام میکنید با اون شماره و اون شماره سریال با شما شناخته خواهد شد. حالا فرض کنید اون شخص فروشنده این شماره سریال رو با استفاده از یک کارت عابر بانک دزدی یا رمز دوم لورفته تهیه کرده باشه اون وقت با پیگیری ای که پلیس فتا انجام میده مشخص میشه شماره سریالی با اون کارت خریده شده و با پیگیری اون شماره سریال به شما میرسه.دردسرش براتون گرون تمام میشه. حواستون باشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعریف ای پی استاتیک در ویندوز ۱۱ و مودم و دستگاه تردد babmelo ۰ ۴۶۹ ۰۳ تیر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: babmelo
  امریه ارگان های دولتی it_man ۰ ۵۳۴ ۰۸ دى ۱۴۰۱ ۰۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: it_man
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۱ ۷۱۲ ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۰ ۵۱۶ ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  فروش انواع دستگیره دیجیتال و هوشمند آریالاک arialock ۰ ۸۵۵ ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: arialock
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۷۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  هشتمین آزمون استخدامی Kinji ۲ ۳,۲۰۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۲۸ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۷۵۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  فروش کتابهای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی pinkspring9@gmail.com ۰ ۲,۷۶۴ ۰۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pinkspring9@gmail.com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close