زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

موقع نصب ویندوز پارتیشن های هارد لپتاپم نشون داده نمیشه ( یکی به دادم برسه)

ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۰۹ ب.ظ، توسط artmiss.)
سلام
سه روزه دارم با این مشکل دست و پنجه نرم میکنم ولی هنوز به جواب نرسیدم
من باید برای درس ازمایشگاه OS لینوکس نصب میکردم ولی وقتی ۲۰ گیگ از پارتیشن رو unallocated میکردم برای لینوکس تو قسمت تعیین پارتیشن در حین نصب این پارتیشن نشون دارده نمیشد چون ۴ تا درایو primary داشتم. با برنامه های پارتیشن منیجر مثل پاراگونeaseus, ,partition یا partition wizard boot هم نمیدونم چرا هاردم convert to logical رو ساپورت نمیکرد.
رفتم با کلی بدبختی یکی از درایوا رو خالی کردم و حذف کردم و بعد فرمت بعد این که ریاستارت شد پیغام میداد که بوت منیجر missing هر کار کردم ریپیر کنم بعد این که مراحل ریپیر تموم میشد و ریستارت میشد بازم همون پیغام بود.
از اون موقع انواع راه ها را امتحان کردم درایو مربوط به ویندوز قبلیمو پاک کردم ولی مطمئنم درایو e که تمام اطلاعاتم توشه رو دست نزدم ولی نمیدونم چرا با برنامه های مدیریت پارتیشن بالا میام هرکدوم یه چیزی میگه
با پاراگون درایو e نشون داده میشه ولی قابل بک آپ گیری نیس
با Easeus partition manager درایو e نشون داده میشه ولی یک علامت قرمز روشه بک اپ نمیگیره میگه درایو unallocate
با Acronic back up پارتیشنا رو نشون داده میشه و الان داره بک آپ میگیره ولی وقتی میخوام فقط درایو e رو بک آپ بگیرم میگه خالیه!!!
اومدم دوباره ویندوز نصب کنم ولی پارتیشنامو نشون نمیده. با ترای لینوکس بالا میام درایو ویندوز قبلیم و پارتیشنی که پاکش کردم هست ولی دارایو اصلیم که تمام اطلاعاتم توشه نیست.
لینوکس نصب میکنم پارتیشنا رو نشون میده ولی بعد تموم شدن مراحل بوت نمیشه.
موقع نصب ویندوز درایور منیجر هاردمو از رو سیدی نصب میکنم ولی بازم نشون نمیده پارتیشن ها رو
دیگه دارم دیونه میشم به چند نفر به اصلاح خفن هم نشون دادم یکم ور رفتن باهاش ولی بعدش گفتن کاری از دستمون بر نمیاد یا اینکه میپیچونن.SadSadSadSadSadSadSad
کلی پروژه هام عقب افتاده اگه این هفته درست نشه نمیدونم با چه رویی برم دانشگاهSadSad
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۱۶ ب.ظ
سلام علیک
نباید به کسی بدید که با هارد ور بره گاها خرابتر میکنن
یه هایرن یه active partition ریکاوری همه چیز رو حل میکنه
همه چی قابل برگشته به شرطی که خرابکاری نکرده باشن اون چند نفر

دوره های رایگان جهاد علمی (شبکه و برنامه نویسی) site:www.ittw.ir ____ telegram: @ittwir
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss
ارسال:
۲۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۱۱ ق.ظ، توسط artmiss.)
RE: موقع نصب ویندوز پارتیشن های هارد لپتاپم نشون داده نمیشه ( یکی به دادم برسه)
(۱۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۱۶ ب.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  سلام علیک
نباید به کسی بدید که با هارد ور بره گاها خرابتر میکنن
یه هایرن یه active partition ریکاوری همه چیز رو حل میکنه
همه چی قابل برگشته به شرطی که خرابکاری نکرده باشن اون چند نفر
سلام
ممنونم از راهنماییتون
دلیلی که هاردمو ویندوز نمیشناخت این بود که invalid شده بود که نمیدونم چرا، و باید با یکسری command ولید میشد:
diskpart> sel dis 0
diskpart> clean
diskpart> conv dyn
با این کامندا هاردم برگشت بدون هیچ پارتیشنی و من اول ویندوز نصب کردم و بعد ریکاوری کردم.
با اکتیو فایل ریکاوری تقریبا همه فایلامو برگردوندم بجز یک پوشه که دیگه تقریبا باهاش وداع کردم فکر میکنم اون پوشه قبلا تو سکتورهایی بوده که الان روش ویندوز نصب کردمUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: one hacker alone
ارسال:
۲۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۰۶ ب.ظ
شما که دیفالت سیستمون ویندوز بوده و نیاز به لینوکس فقط برای درس دانشگاهتون داشتید چرا روی vmware یا VirtualBox اینکارو نکردید؟!!!!

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss
ارسال:
۲۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۵۲ ب.ظ
RE: موقع نصب ویندوز پارتیشن های هارد لپتاپم نشون داده نمیشه ( یکی به دادم برسه)
(۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۰۶ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  شما که دیفالت سیستمون ویندوز بوده و نیاز به لینوکس فقط برای درس دانشگاهتون داشتید چرا روی vmware یا VirtualBox اینکارو نکردید؟!!!!
ما باید بر روی لینوکسی که نصب میکنیم هسته لینوکس رو بر روی یک ویرچوال ماشین مثل qemu بالا میاوردیم و دو سطح ویرچوال ماشین سرعتو خیلی کند میکنه.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل یکی از تمرینات کروس راس Ha153 ۰ ۳۹۳ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Ha153
  تعریف ای پی استاتیک در ویندوز ۱۱ و مودم و دستگاه تردد babmelo ۰ ۴۷۷ ۰۳ تیر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: babmelo
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۹۷۶ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۸۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۰۷ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۲۷۸ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۴۴ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  ساختمان داده و پایگاه داده پارسه امیدوار ۴ ۴,۰۲۴ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  اجرای نرم افزار ویندوز در اندروید elecomco ۰ ۲,۸۲۸ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  آموزش آپدیت ویندوز ۷ به ویندوز ۱۰ elecomco ۰ ۲,۴۳۰ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close