زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای نوشتن trigger

ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۲۸ ب.ظ، توسط RASPINA.)
سلام من دوتا جدول دارم به صورت زیر
حالا میخوام یه تریگر بنویسم اگر کاربر sid =1000 را انتخاب کرد در این صورت بیاد برای مقدار iid بررسی کنده که بزرگترین مقدار iid با این sid چند بوده و اگر null نبود یکی به بزرگترین مقدار iid اضافه کنه و به همراه بقیه اطلاعات که کاربرثبت میکنه توی جدول ثبت کنه
[تصویر:  339252_do.php%3Fimgf%3Dhelpall.png]

علت این کار اینه که سایت یه فروشگاه هست که شامل جتد قسمت هست مثلا قسمت پوشاک ، مواد غذایی, لوازم خانه ،و.......
کارفرما خاسته که هر فروشگاه کد کالاهاش با یه مقدار مشخص شروع بشه مثلا فروشگاه لوازم خانگی sid=1000
حالا کالاهایی که توی این فروشگاه هستند در این بازه باشند مثلا اتو sid=1000 ، iid=1001
لباس شویی sid=1000 خب کدش میشه iid=1002
,......

اصلا آیا این روش درسته؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۳۳ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  یه جدول به نام Category بگیر و یکی هم PROduct که هر محصول میتونه یک یا چند دسته داشته باشه و هر دسته هم میتونه صفر یا چند محصول رو داشته باشه.
همین طوره....
الان مشکل اینه که من میخوام که اگر محصولی در یک categoery بود که مثلا categoery_ID=2000 بود id محصول مثلا بشه ۱۰۰۳

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۸۷ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۷۰ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۲۲ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۱۹ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۳۱۹ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۳۵۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  تعداد روش های نوشتن عدد n ss311 ۲ ۳,۰۳۰ ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  درخواست راهنمایی برای خرید elaheh1375 ۱ ۲۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: zahra1350
Sad راهنمایی برای نوشتن پایان نامه کمک!!!!!!! Sarabeh ۱ ۲,۴۷۷ ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close