زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

متن نهایی اعتراضات!

ارسال:
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۳۶ ب.ظ
متن نهایی اعتراضات!
سلام بچه ها، دیگه وقتی برای اعتراض نمونده، بیاین فکرامونو یکی کنیم تا هدفدارتر و با دلایل محکم تر اعتراض کنیم....

هرکس اون چیزی که تو ذهنشه و میخواد برای اعتراض بنویسه اینجا بگه که باهم کاملترش کنیم.. Tongue

من به شخصه به سوالات ۷۲، ۱۱۶، ۱۱۷و ۱۲۰ معترضم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , str93 , ehsansjs
ارسال:
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۰۵ ب.ظ
متن نهایی اعتراضات!
(۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۳۶ ب.ظ)obdurate نوشته شده توسط:  من به شخصه به سوالات ۷۲، ۱۱۶، ۱۱۷و ۱۲۰ معترضم
بی زحمت ۳۳ و ۴۶ را هم اضافه کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , obdurate
ارسال:
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۰۹ ب.ظ، توسط pooyaa.)
RE: متن نهایی اعتراضات!
(۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۳۶ ب.ظ)obdurate نوشته شده توسط:  سلام بچه ها، دیگه وقتی برای اعتراض نمونده، بیاین فکرامونو یکی کنیم تا هدفدارتر و با دلایل محکم تر اعتراض کنیم....

هرکس اون چیزی که تو ذهنشه و میخواد برای اعتراض بنویسه اینجا بگه که باهم کاملترش کنیم.. Tongue

موافق هستم بعلاوه سوال ۶۳ و ۴۶(البته من خودم ۱۱۶و۴۶ رو نزدم ولی تو اعتراض درج خواهم کرد که ایشالا هرکسی به حقش برسه-بچه ها خواهشا هرآنچه رو برای خود میپسندیم برای دیگران هم بپسندیم...)

دوستان این هم متن و کد از کتاب پارسه برای سوال ۱۱۷:

حتی اگر به کتاب راهیان هم دقت کنید ۱مثال حل شده که هیچ جایی درمورد عقبگرد صحبت نشده
توی کد هم که مشخص هست فقط توقف داریم(و نه بستگی به شرایط یا عقبگرد یا...)

پ.ن:برای متن اعتراض به سوال ۱۱۷ فک میکنم ضمیمه کردن همین عکس بهمراه کمی توضیحات مختصر کافی باشه

فقط بچه ها بجنبید دیگه وقتی نمونده،متن بدید(من که ۱۱۷ رو اوکی کردم Big Grin )
 سپاس‌گزاری شده توسط: str93 , obdurate
ارسال:
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۳۴ ب.ظ، توسط obdurate.)
(۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۰۵ ب.ظ)str93 نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۳۶ ب.ظ)obdurate نوشته شده توسط:  من به شخصه به سوالات ۷۲، ۱۱۶، ۱۱۷و ۱۲۰ معترضم

من ۴۶ رو بی دقتی کردم و کلا اشتباه شد Sad اما ۳۳ رو نزدم... نمیدونم چی باید بنویسم براش... لطفا شما دلیلتون رو بنویسین که با کمک بقیه ی دوستان بفرستیمش بره Big Grin

(۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۰۶ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۳۶ ب.ظ)obdurate نوشته شده توسط:  سلام بچه ها، دیگه وقتی برای اعتراض نمونده، بیاین فکرامونو یکی کنیم تا هدفدارتر و با دلایل محکم تر اعتراض کنیم....

موافق هستم بعلاوه سوال ۶۳ و ۴۶(البته من خودم ۱۱۶و۴۶ رو نزدم ولی تو اعتراض درج خواهم کرد که ایشالا هرکسی به حقش برسه-بچه ها خواهشا هرآنچه رو برای خود میپسندیم برای دیگران هم بپسندیم...)

حتی اگر به کتاب راهیان هم دقت کنید ۱مثال حل شده که هیچ جایی درمورد عقبگرد صحبت نشده

پ.ن:برای متن اعتراض به سوال ۱۱۷ فک میکنم ضمیمه کردن همین عکس بهمراه کمی توضیحات مختصر کافی باشه

اما در مورد سوال ۱۱۷ من با عقبگرد موافقم... هنوز متن اعتراضم رو ننوشتم... به زودی میذارم متنمو...
اما سوال ۱۱۶ رو منم نزدم... اگه دوستان لطف کنن و زودتر یه متنی برای اعتراض آماده کنن ما هم همونو مینویسیم که ایشالا حذفش کنن...Smile
ارسال:
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۲۶ ب.ظ، توسط str93.)
متن نهایی اعتراضات!
(۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۲۷ ب.ظ)obdurate نوشته شده توسط:  من ۴۶ رو بی دقتی کردم و کلا اشتباه شد Sad اما ۳۳ رو نزدم... نمیدونم چی باید بنویسم براش... لطفا شما دلیلتون رو بنویسین که با کمک بقیه ی دوستان بفرستیمش بره Big Grin
۳۳ را مهندس کریمی حل تشریحی برایش ننوشتند ولی گفتند که جوابش توی گزینه ها نیست. جواب را می تونید توی لینک زیر ببینید.

پ.ن: منم ۳۳ را حل نکردم ولی با توجه به اینکه جواب توی گزینه ها نیست باید حذف بشه پس به نفع همه است.
پ.ن: لینک پاسخ نامه مهندس کریمی:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: obdurate
ارسال:
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۱۶ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۳۵ ب.ظ)str93 نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۲۷ ب.ظ)obdurate نوشته شده توسط:  من ۴۶ رو بی دقتی کردم و کلا اشتباه شد Sad اما ۳۳ رو نزدم... نمیدونم چی باید بنویسم براش... لطفا شما دلیلتون رو بنویسین که با کمک بقیه ی دوستان بفرستیمش بره Big Grin
۳۳ را مهندس کریمی حل تشریحی برایش ننوشتند ولی گفتند که جوابش توی گزینه ها نیست. علامت های ریاضی مثل عدد پی را چه جوری اینجا بنویسیم تا جواب درستش را اینجا بزارم؟

پ.ن: منم ۳۳ را حل نکردم ولی با توجه به اینکه جواب توی گزینه ها نیست باید حذف بشه پس به نفع همه است.
وقتی پاسخ میخواهید بدید در کادری نوشته"نوشتن فرمول در tex"
از این گزینه استفاده کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: str93
ارسال:
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۲۲ ب.ظ
دوستان لطفا برای سوال ۹۷ هم اعتراض بزنید. من این رو نوشتم:

در صورت سوال هیچ فرضی درباره حذف مجموعه هایی که قبلا اعضای آن ها در مجموعه های مجزای دیگر ادغام شده باشند و یا عدم حذف آنها مطرح نشده است. به این ترتیب با توجه به این نکته دو پاسخ خوهیم داشت. با فرض حذف عناصر مجموعه های ادغام شده پاسخ صحیح ۹۹ و با فرض عدم حذف پاسخ صحیح ۱۵۰ خواهد بود. فرض کنید مجموعه ها را به این ترتیب انتخاب کرده باشیم:
(۱و۲) (۱و۳) (۱و۴) ... (۱و۹۹) (۲و۳) (۲و۴) ... (۲و۵۴) در این صورت و با فرض عدم حذف پاسخ صحیح ۱۵۰ است.

برای سوال ۱۰۱ هم اگر کسی متنی داره لطفا بذاره. من خودم مطمئن نیستم گزینه ۴ غلطه. چون در گرافهایی که امتحان کردم هم گزینه ۱ و هم گزینه ۳ جواب دادند. با این حال نمیدونم گزینه ۱ و ۳ در همه گراف ها جواب میدن یا نه؟

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsansjs , farzadghadami
ارسال:
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۰۴ ب.ظ
متن نهایی اعتراضات!
بچه ها لطفا به سوال ۹۰ هم اگه میشه اعتراض بزنید که گزینه ۱ هم میتونه درست باشه!
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۵۵ ق.ظ، توسط mino_master.)
متن نهایی اعتراضات!
سلام به نفع ارشدی ها یک نکته
خیلی فوری یک استدلال خیلی خفن دارم

سوال ۴۸ گزینه ۱ صحیح است

حقتون ضایع نشه .... منبعی که دارم از سازمان سنجش خفن تر هست
 سپاس‌گزاری شده توسط: shabnamZ , s-nowrozi
ارسال: #۱۰
۰۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۳۷ ق.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۵۵ ق.ظ)mino_master نوشته شده توسط:  سلام به نفع ارشدی ها یک نکته
خیلی فوری یک استدلال خیلی خفن دارم

سوال ۴۸ گزینه ۱ صحیح است

حقتون ضایع نشه .... منبعی که دارم از سازمان سنجش خفن تر هست

دوست من همون ۲ درسته،شک نکنBig Grin
ارسال: #۱۱
۰۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۳۹ ق.ظ
متن نهایی اعتراضات!
خود دانی حالا معلوم میشه

خود آقای کرمن نویسنده CLRS به من گفته حالا از من گفتن بود
ارسال: #۱۲
۰۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۴۰ ق.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۹ ق.ظ)mino_master نوشته شده توسط:  خود دانی حالا معلوم میشه

خود آقای کرمن نویسنده CLRS به من گفته حالا از من گفتن بود
Big Grin
ارسال: #۱۳
۰۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۴۶ ق.ظ، توسط mino_master.)
متن نهایی اعتراضات!
من ببینم روتون کم میشه آخرش روی شما، پارسه، جناب قدسی و تحلیل گرهای ارشد Smile به کسی جسارت نشه خوبه مسائل شفاف باشه

ایمیل ایشون رو هم نمی زنم تو سایت تا ببینم کسی هست که بتونه این سوال و حل کنه بین اینهمههه استاد ارشد

یک نکته داره که احتمالا طراح سوال هم نمی دونسته بهرحال از من گفتن بود که گزینه ۱ صحیحه
ارسال: #۱۴
۰۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۵۷ ق.ظ
متن نهایی اعتراضات!
بچه ها اصلا چطوری باید اعتراضمون رو وارد کنیم؟؟؟
ارسال: #۱۵
۰۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۴۶ ق.ظ
متن نهایی اعتراضات!
(۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۲۷ ب.ظ)obdurate نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۰۵ ب.ظ)str93 نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۳۶ ب.ظ)obdurate نوشته شده توسط:  من به شخصه به سوالات ۷۲، ۱۱۶، ۱۱۷و ۱۲۰ معترضم

من ۴۶ رو بی دقتی کردم و کلا اشتباه شد Sad اما ۳۳ رو نزدم... نمیدونم چی باید بنویسم براش... لطفا شما دلیلتون رو بنویسین که با کمک بقیه ی دوستان بفرستیمش بره Big Grin

(۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۰۶ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۳۶ ب.ظ)obdurate نوشته شده توسط:  سلام بچه ها، دیگه وقتی برای اعتراض نمونده، بیاین فکرامونو یکی کنیم تا هدفدارتر و با دلایل محکم تر اعتراض کنیم....

اما در مورد سوال ۱۱۷ من با عقبگرد موافقم... هنوز متن اعتراضم رو ننوشتم... به زودی میذارم متنمو...
اما سوال ۱۱۶ رو منم نزدم... اگه دوستان لطف کنن و زودتر یه متنی برای اعتراض آماده کنن ما هم همونو مینویسیم که ایشالا حذفش کنن...Smile
منم مثل شما با عقبگرد موافقم چون سوال گام بعدی رو خواسته نه خود الگوریتم رو
 سپاس‌گزاری شده توسط: obdurate

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۹۹۸ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۴۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۲۰۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۱۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۴۳۹ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۱۷۷ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۹۲ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  گرامر مستقل از متن Sanazzz ۴ ۵,۰۱۲ ۱۲ دى ۱۳۹۷ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  متن ایمیل برای نویسنده مقاله Iran2014 ۲ ۳,۲۰۳ ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Iran2014
  متن کاوی zorro ۰ ۱,۷۲۸ ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ۰۷:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zorro

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close