زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به سوالات ایراد دار آی تی

ارسال: #۱۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۴۶ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ)noronet نوشته شده توسط:  هه هه هه ... این بچه بازی ها چیه ؟؟ مگه سنجش خونه خالست ؟؟ هرکی هرچی بگه... اگر تونستید یه سوال رو حذف کنید.... این خط این نشون..
اگر دلایلتون منطقی باشه چرا که نه.هر ساله همین کار رو میکنند.
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ ب.ظ)Mahyar.ghi نوشته شده توسط:  من با اون سوال هوش موافق نیستم همون گزینه ۱ میشد هم کلید مدرسان هم پارسه هم همین سنجشم همونو درست زده بودن دلیلشم قبلا گفته شده...
یک نگاه به پستی که گذاشتید بندازید اصلا مشخص نیست در مورد چه سوالی صحبت میکنید و همینطور دلایلتون

Time Doesn't Exist Clocks Exist
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_s
ارسال: #۱۷
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۵۱ ب.ظ
RE: اعتراض به سوالات ایراد دار آی تی
بچه ها نظرتون در مورد سوال ۶۵ چیه؟!!!!
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۵۲ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ)SMD.interstellar نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ)noronet نوشته شده توسط:  هه هه هه ... این بچه بازی ها چیه ؟؟ مگه سنجش خونه خالست ؟؟ هرکی هرچی بگه... اگر تونستید یه سوال رو حذف کنید.... این خط این نشون..
اگر دلایلتون منطقی باشه چرا که نه.هر ساله همین کار رو میکنند.
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ ب.ظ)Mahyar.ghi نوشته شده توسط:  من با اون سوال هوش موافق نیستم همون گزینه ۱ میشد هم کلید مدرسان هم پارسه هم همین سنجشم همونو درست زده بودن دلیلشم قبلا گفته شده...
یک نگاه به پستی که گذاشتید بندازید اصلا مشخص نیست در مورد چه سوالی صحبت میکنید و همینطور دلایلتون
همون هیورستیک MRV ک گزینه ۱ زده سوال ۸۶ قبلا چندجا نظرمو گفتم چون گره ۴ و ۵ درجشون یکسانه میریم سراغه اون گرهی ک با هردو گره از قبل انتخب شده همسایست ک فقط ۴ با هردوشون همسایست
 سپاس‌گزاری شده توسط: SMD.interstellar
ارسال: #۱۹
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۵۲ ب.ظ
این طور ک من یادم میاد تو کنکورای سال قبل مدرسان گفته بود شهودی فک میکنه ولی کلید گفته منطقی فک میکنه
ارسال: #۲۰
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۵۳ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۳ ب.ظ)JAFARI71 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ)noronet نوشته شده توسط:  هه هه هه ... این بچه بازی ها چیه ؟؟ مگه سنجش خونه خالست ؟؟ هرکی هرچی بگه... اگر تونستید یه سوال رو حذف کنید.... این خط این نشون..

منم موافقم
مطمئنم طراحای سوال پشت پاسخایی که دادن دلیل و منطق دارن!
فک نمیکنم نتیجه بده...

بچه ها IT تنها رشته ای هست که تو ایران به ماوراء الطبیعه ربط داره
چون باید سر جلسه ذهن استاد طراح رو بخونی که جواب درست از نظر اون چیه نه از نظر سواد و تحصیلات

من که دارم میرم سربازی و بعدشم صنایع امتحان میدم حالم از IT و سوالای ارشدش بهم خورد یه سال عمرم به هدر رفت خداااااااااااااااا چه شب هایی نخوابیدم........نمی دونم شاید یه جای دیگه چیز بهتری در انتظارم هست.....خداپشت و پناهتون دوستای گلم

افتادم سر مرز اگه زنده برنگشتم تورو خدا حلالم کنید اگه دلیرو شکوندم حلالم کنید

خدا نگهدار
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_s , Nesyan , alizl70 , hamedcan , رتبه۱سال۹۴
ارسال: #۲۱
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۵۴ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ ب.ظ)zahraaahmadi29 نوشته شده توسط:  بچه ها نظرتون در مورد سوال ۶۵ چیه؟!!!!
اگه منظورتون مدیریته (شیوه تصمیم گیری)همون گزینه ۳ میشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_s
ارسال: #۲۲
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۵۶ ب.ظ
مگه این سوال تکراری نبود ،یعنی مدرسان اشتباه گفته یا نکته ظریفی داره ک من بهش توجه نکردم
ارسال: #۲۳
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۵۶ ب.ظ
از دوستانی که اعتراضی ندارن خواهش میکنم جو سازی نکنن اگر اعتراضی ندارید بسیار خوب در تایپیک های دیگه مشغول باشید اگر کسی اعتراضی داره به این معنی نیست اون سوال قراره حذف بشه ،دوستان در همون گزینه ها اختلاف جواب دارن. قرار نیست هر موسسه ای هر جوابی میده درست باشه .هر کس با دانش خودش با کتابهایی خونده گزینه ای رو درست زده.بزارید دوستان اعتراضشونو با ذکر منبع و با دلیل بگن ما یه جمع بندی کنیم و بعد اعتراض بزنیم.

جز تردید و هراس، هیچ چیز نمی تواند میان انسان و بزرگترین آرمانها یا مرادهای دلش، جدایی بیفکند.

((فلورانس اسکاول شین))
 سپاس‌گزاری شده توسط: SMD.interstellar , alizl70
ارسال: #۲۴
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۰۱ ب.ظ
دوست عزیز من قصد جو سازی ندارم،فقط خواستم اشتباهم روشن بشه ،ولی اگه خلافه میل شماس باید ببخشید &#۱۲۸۵۳۳;
ارسال: #۲۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۲ ب.ظ، توسط Mahyar.ghi.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۶ ب.ظ)zahraaahmadi29 نوشته شده توسط:  مگه این سوال تکراری نبود ،یعنی مدرسان اشتباه گفته یا نکته ظریفی داره ک من بهش توجه نکردم
ارسال: #۲۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۰۳ ب.ظ
فک نکنم سوال سیستم عامل حذف بشه به این دلیل
ما می دونیم که با افزایش تعداد قابها نقص صفحه کمتر میشه.
و می دونیم که lru بر خلاف fifo و second chance دارای ناهنجاری بلیدی نیست.پس به راحتی میتونیم با تعداد قاب دلخواه مساله رو حل کنیم.مثلا ۴ قاب میدادیم فک کنم نقص ۸ میشد که در گزینه ها نبود خب پس با توجه به خاصیت lru و همچنین گزینه ها قاب ها کمتر از ۴ است.۳ رو تست میکردید ج بدست میومد و منحصر بفردم بود.اگه که fifo بود سوال باید حذف میشد ولی اینlru هست.الکی یه سوال حذف نمیشه دوستان.ولی به نظر بنده این سوال رو تاثیر + میدن.
این نظر بنده است.

من در رقابت با کسی نیستم فقط در تلاشم از کسی که دیروز بوده ام بهتر باشم.
ارسال: #۲۷
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۴ ب.ظ، توسط Mahyar.ghi.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۲ ب.ظ)Mahyar.ghi نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۶ ب.ظ)zahraaahmadi29 نوشته شده توسط:  مگه این سوال تکراری نبود ،یعنی مدرسان اشتباه گفته یا نکته ظریفی داره ک من بهش توجه نکردم
هرکاری کردم عکسش attch نشد شما یبار دیگه از رو جدول نگاه کنین
ارسال: #۲۸
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۰۵ ب.ظ
واس اون سوال ارضای محدودیت من خودم ۴ و ۵ زدم ولی غلطه.کتاب هوش راهیان ارشد اشتباه کرده و این نکته از کتاب راسل رو نگفته که اولیت با mrv است پس گزینه ی سنجش درست است

من در رقابت با کسی نیستم فقط در تلاشم از کسی که دیروز بوده ام بهتر باشم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_s , mitez67
ارسال: #۲۹
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۰۸ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۳ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  فک نکنم سوال سیستم عامل حذف بشه به این دلیل
ما می دونیم که با افزایش تعداد قابها نقص صفحه کمتر میشه.
و می دونیم که lru بر خلاف fifo و second chance دارای ناهنجاری بلیدی نیست.پس به راحتی میتونیم با تعداد قاب دلخواه مساله رو حل کنیم.مثلا ۴ قاب میدادیم فک کنم نقص ۸ میشد که در گزینه ها نبود خب پس با توجه به خاصیت lru و همچنین گزینه ها قاب ها کمتر از ۴ است.۳ رو تست میکردید ج بدست میومد و منحصر بفردم بود.اگه که fifo بود سوال باید حذف میشد ولی اینlru هست.الکی یه سوال حذف نمیشه دوستان.ولی به نظر بنده این سوال رو تاثیر + میدن.
این نظر بنده است.
باشه پس شما به دکتر حقیقتم اینو بگو ک پنجره جدید در علم سیستم عامل باز شده!!!کتابشم ویرایش کنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_s , mk1992
ارسال: #۳۰
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۰۹ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۱ ب.ظ)zahraaahmadi29 نوشته شده توسط:  دوست عزیز من قصد جو سازی ندارم،فقط خواستم اشتباهم روشن بشه ،ولی اگه خلافه میل شماس باید ببخشید &#۱۲۸۵۳۳;

نه دوست عزیزم به صفحه یک نگاه کنید منظورم شما نبودید منظورم جناب noronet بود که عرض کردن نمیشه خونه خالست....Blush
اگر سوالات سنجش و پاسخنامه ها و جواب های تست در کتاب های مختلف نگاهی یبیندازن متوجه میشن که اگر جوابی منطقی باشه حتما تست بررسی و اگر جواب درست نبود حذف خواهد شد نمونش سال ۸۷ درس سیستم عامل که بیشترین تعدا حذفیاتو داشت....
من میخوام بگم بچه ها نا امید نباشنShy

جز تردید و هراس، هیچ چیز نمی تواند میان انسان و بزرگترین آرمانها یا مرادهای دلش، جدایی بیفکند.

((فلورانس اسکاول شین))

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرامر زبان انگلیسی:صفت های ed و ing دار cyruskingsolomon ۳ ۲,۶۸۹ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۳۵ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  تکنولوژی و مزایای تین کلاینت maral00 ۰ ۱,۷۸۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: maral00
Question مشکل با درک توابع دنباله دار و مولد ؟؟؟؟ radar ۰ ۲,۵۲۱ ۱۶ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  با خصوصیات تین کلاینت آشنا شوید zohreeee ۰ ۱,۶۷۴ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zohreeee
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۰۷۵ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۹۱ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تقسیم افراد به دو تیم ss311 ۲ ۱,۶۴۵ ۱۲ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  دوره آنلاین #Visual C (پروژه محور با هدف کسب مهارت های برنامه نویسی تیمی) nazi takpar ۴ ۳,۴۴۵ ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazi takpar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close