زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی

ارسال: #۵۴۱
۱۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۵۵ ب.ظ
(۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۳۵ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  
(13 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۱۹ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(13 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  
(13 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۴۵ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(13 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۳۲ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  
(12 فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۰۷ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  IT IT دانشگاه تهران میخوام من ... با اینکه مدیریت نزدم

سلام
میتونم بپرسم چرا این تصمیمو گرفتین؟
شما میانگین بالایی توی گرایش شبکه دارین...
من سوال شما رو با یه سوال جواب میدم
ما توی ارشد قراره محقق شیم ، توی زمینه شبکه چه موضوعاتی هست که روش کار کنیم و جذابیت داشته باشه ؟
من خیلی به این سوال فکر کردم و متاسفانه دیر تصمیم گرفتم که it it میخوام برم
اگر هدف کار شبکه پیدا کردن هست که فکر نکنم نیازی به مدرک ارشد شبکه،باشه و بیشتر به دوره های سیسکو و لینوکس نیاز هست
من it it رو به دلیل این انتخاب کردم که توی چارت دانشگاه تهران واقعا دروس جذابی ارایه میدادن ( اکثرا دروس هوش مصنوعی ) و اگر موفق شم دانشگاه تهران قبول شم میتونم به بیوانفورماتیک فکر کنم برای آینده ... همین الان هم دارم با یکی از اساتید دانشگاه تربیت مدرس کار بیوانفورماتیک میکنم
ار اونجا که فقط تربیت مدرس و دانشگاه تهران دکتری بیوانفورماتیک دارن اگر یکی از این ۲ دانشگاه قبول شم خیلی به سودم میشه

خب خیلی خوبه که به این نتایج رسیدین
امیدوارم به چیزی که میخاین برسین
ببخشید ک پرسیدم این تغییر رشته واسم عجیب بود
موفق باشین
ببینید فقط یه چیزی
ما هیچکدوم تصمیم نهایی نگرفتیم هنوز پس این صحبت کردن ها میتونه خیلی کمک کنه
من اون سوالم کاملا سوال بود ، شمت میتونید موضوعات تحقیقاتی جالب تو شبکه رو به من معرفی کنید؟
من کارشناسی رو نرم افزار خوندم
راستش دلیل اصلی من واسه شرکت کردن توی کنکور آی تی و گرایش شبکه، موضوع پروژه پایانی کارشناسی من راجع به مخابرات سیار و کیفیت سرویس موقع هندآور بود وقتی چندتا مقاله ترجمه کردم خیلی به این مبحث علاقه مند شدم بعدشم یه تجربه هایی رو از قسمت ارتباطات سیار بدست آوردم و این علاقه منو تا اینجا کشوند تصمیم داشتم واسه ارشد توی این زمینه(اگه جایی واسه تحقیق و پژوهش باشه) فعالیت کنم...امیدوارم که تصمیم درستی گرفته باشم! درغیر این صورت هوش مصنوعی رو از ارشد کامپیوتر ترجیح میدادم...

خیلی خوبه ... خیلی
این چیزیه که من توش لنگ میزنم در شبکه .. توی شبکه اصلا دیدی ندارم که میخوام روی چی کار کنم و سبک کار چی هست ولی اونور همونطور که گفتم جلوم روشنه

One day the hands of fate must be forced
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۴۲
۱۴ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۰۷ ق.ظ
پس شما چطور و با چه انگیزه ای واسه گرایش شبکه خوندین؟؟ و خداروشکر انقد خوب نتیجه گرفتین؟؟

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
ارسال: #۵۴۳
۱۴ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۵۶ ق.ظ
(۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  پس شما چطور و با چه انگیزه ای واسه گرایش شبکه خوندین؟؟ و خداروشکر انقد خوب نتیجه گرفتین؟؟
اوایل چشمم بسته بود ، خب من میخواستم وارد شاخه کامپیوتر شم .. اوایل خیلی میترسیدم ولی خب من یه دانشی از شبکه داشتم و توی این فیلد هم کار میکردم کلی دوره رفته بودم .. برای این ترسی که داشتم اومدم برای شبکه خوندم

ارسال: #۵۴۴
۱۴ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۲۵ ق.ظ
RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی
(۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۶ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(14 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  پس شما چطور و با چه انگیزه ای واسه گرایش شبکه خوندین؟؟ و خداروشکر انقد خوب نتیجه گرفتین؟؟
اوایل چشمم بسته بود ، خب من میخواستم وارد شاخه کامپیوتر شم .. اوایل خیلی میترسیدم ولی خب من یه دانشی از شبکه داشتم و توی این فیلد هم کار میکردم کلی دوره رفته بودم .. برای این ترسی که داشتم اومدم برای شبکه خوندم

پس اینطور ک معملومه کار شما خیلی سخت میشه، باید تا فرصت دارید حسابی تحقیق کنین و به نتیجه برسین
امیدوارم وارد هر گرایشی ک میشید موفق باشین و هیچوقت پشیمون نشین

ارسال: #۵۴۵
۱۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۴۲ ب.ظ
(۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۲۵ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  
(14 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۶ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(14 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  پس شما چطور و با چه انگیزه ای واسه گرایش شبکه خوندین؟؟ و خداروشکر انقد خوب نتیجه گرفتین؟؟

پس اینطور ک معملومه کار شما خیلی سخت میشه، باید تا فرصت دارید حسابی تحقیق کنین و به نتیجه برسین
مرسی خیلی ممنون منم برای شما همین آرزو رو دارم

ارسال: #۵۴۶
۱۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۲۸ ب.ظ
(۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۱۲ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(12 فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۰۰ ب.ظ)sepideh.a نوشته شده توسط:  ممنون میشم رتبه منو حدس بزنید
زبان: ۳۰
مشترک: ۵۷
مدیریت: ۵۳
تخصصی: ۵۳
میانگین: ۵۲
معدل: ۱۵/۲۲
زیر ۲۰

مدرسان ۱۱ تخمین زد ولی بهش اعتماد ندارم. از طرفی هم یکی از دوستان میگفت بچه های دانشگاه های تهران همه ۷۰ به بالا زدن که این خیلی نا امیدم کرد. خودم حدود ۷۰ تخمین میزنم.
ارسال: #۵۴۷
۱۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۳۸ ب.ظ
(۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۲۸ ب.ظ)sepideh.a نوشته شده توسط:  
(12 فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۱۲ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(12 فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۰۰ ب.ظ)sepideh.a نوشته شده توسط:  ممنون میشم رتبه منو حدس بزنید
زیر ۲۰

مدرسان ۱۱ تخمین زد ولی بهش اعتماد ندارم. از طرفی هم یکی از دوستان میگفت بچه های دانشگاه های تهران همه ۷۰ به بالا زدن که این خیلی نا امیدم کرد. خودم حدود ۷۰ تخمین میزنم.
زیر ۲۰ شک نکنید

ارسال: #۵۴۸
۱۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۴۴ ب.ظ
(۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۳۸ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(14 فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۲۸ ب.ظ)sepideh.a نوشته شده توسط:  
(12 فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۱۲ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
زیر ۲۰

زیر ۲۰ شک نکنید

امیدوارم همین بشه ممنون که امیدوارم کردین.
ارسال: #۵۴۹
۱۶ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۲۷ ق.ظ، توسط mohamad moo.)
(۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(14 فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۲۵ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  
(14 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۶ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  

مرسی خیلی ممنون منم برای شما همین آرزو رو دارم

من هم شنیدم ,همه میگن نون توی شبکه است.بالاخره شبکه بازار کار بیشتر وکار پژوهشی بیشتری دارد یا نرم افزار؟Cool
یعنی اولویت انتخاب رشته را با فرض (علاقه یکسان ودانشگاه قبولی یکسان )به کدام گرایش باید داد؟ دانشمندان لطفآ نظر بدید.
ارسال: #۵۵۰
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۰۳ ب.ظ، توسط مهری مردانی.)
سلام من خیلی داغونم خ سر جلسه بی دقتی کردم شبا خواب ندارم درصدام اینه
زبان ۶%
مشترک ۲۸%
مدیریت ۶۵%
تخصصی ۴۶%
معماری ۰%

به نظرتون رتبم چند میشه ؟ توروخدا یکی جوابمو بده
روزانه کجا میشه اورد؟
ارسال: #۵۵۱
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۳۸ ب.ظ
(۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ب.ظ)مهری مردانی نوشته شده توسط:  سلام من خیلی داغونم خ سر جلسه بی دقتی کردم شبا خواب ندارم درصدام اینه
زبان ۶%
مشترک ۲۸%
مدیریت ۶۵%
تخصصی ۴۶%
معماری ۰%

روزانه کجا میشه اورد؟

سلام
امیدوار باشین
سوالتون رو اینجا بپرسین جواب معتبرتری میگیرین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۵۵۲
۲۰ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۳۹ ق.ظ
(۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ب.ظ)مهری مردانی نوشته شده توسط:  سلام من خیلی داغونم خ سر جلسه بی دقتی کردم شبا خواب ندارم درصدام اینه
زبان ۶%
مشترک ۲۸%
مدیریت ۶۵%
تخصصی ۴۶%
معماری ۰%

روزانه کجا میشه اورد؟

تهران به احتمال زیادنمیارید.شهرستان شاید.نمیشه زیادبا اطمینان قضاوت کرد.

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
ارسال: #۵۵۳
۲۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۴۱ ق.ظ
(۲۰ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۳۹ ق.ظ)Hamzeh.S نوشته شده توسط:  
(19 فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ب.ظ)مهری مردانی نوشته شده توسط:  سلام من خیلی داغونم خ سر جلسه بی دقتی کردم شبا خواب ندارم درصدام اینه
زبان ۶%
مشترک ۲۸%
مدیریت ۶۵%
تخصصی ۴۶%
معماری ۰%

روزانه کجا میشه اورد؟

تهران به احتمال زیادنمیارید.شهرستان شاید.نمیشه زیادبا اطمینان قضاوت کرد.

اگه قرار باشه شهرستانو بیارن الزهرا و شاهدم احتمالش بالا مبره چون رتبه آنچنانی نمیخواد پس میتونید به تهران هم امیدوار باشید...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hamzeh.S
ارسال: #۵۵۴
۲۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۵۸ ق.ظ، توسط Hamzeh.S.)
(۲۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۱ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  [quote='Hamzeh.S' pid='346001' dateline='1428523762']
[quote='مهری مردانی' pid='345983' dateline='1428517926']

اگه قرار باشه شهرستانو بیارن الزهرا و شاهدم احتمالش بالا مبره چون رتبه آنچنانی نمیخواد پس میتونید به تهران هم امیدوار باشید...
بله حرفتون درسته.این اشتباه رو به حساب مردبودنم بگذارید.من اصلا الزهرا رو درنظرنگرفتم.ببخشید.BlushBlushBlush
شاهدم به خاطر این نگفتم چون شرایط خاص داره.

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , khordad.girl
ارسال: #۵۵۵
۲۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۵:۴۸ ب.ظ
(۲۰ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۳۹ ق.ظ)Hamzeh.S نوشته شده توسط:  
(19 فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ب.ظ)مهری مردانی نوشته شده توسط:  اگه قرار باشه شهرستانو بیارن الزهرا و شاهدم احتمالش بالا مبره چون رتبه آنچنانی نمیخواد پس میتونید به تهران هم امیدوار باشید...
بله حرفتون درسته.این اشتباه رو به حساب مردبودنم بگذارید.من اصلا الزهرا رو درنظرنگرفتم.ببخشید.BlushBlushBlush
شاهدم به خاطر این نگفتم چون شرایط خاص داره.
بله ... Smile
خدا کنه همه چی همونطوری پیش بره که انتظار داریم....

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال ۶۱ آیتی ۹۰ *tarannom* ۴ ۲,۰۶۳ ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: parsanaz
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۹۴ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۷۹ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۰۸۴ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۳۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۴۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۶۳۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۶۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۲,۱۶۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۲۵۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close