زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

علوم شناختی مرتبط با سیستم های هوشمند

ارسال:
۲۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۵۹ ب.ظ، توسط artmiss.)
سلام
دوستان کسی در زمینه علوم شناختی سیستم ها هوشمند مقاله یا منبعی داره که بفهمم اصلا چی هست و از کجا باید شروع کنم؟Huh
کسی اینجا هست که رو علوم شناختی هوش کار کرده باشه؟
به نظرتون اگه رو این موضوع برای پروژه کار کنم میتونم مقالات خوبی ازش استخراج کنم یا اینکه از استادم بخوام یک موضوع دیگه بهم بده.
ممنون میشم اگه کمکم کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۴۸ ب.ظ
RE: علوم شناختی مرتبط با سیستم های هوشمند
(۲۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۵۹ ب.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  سلام
دوستان کسی در زمینه علوم شناختی سیستم ها هوشمند مقاله یا منبعی داره که بفهمم اصلا چی هست و از کجا باید شروع کنم؟Huh
کسی اینجا هست که رو علوم شناختی هوش کار کرده باشه؟
به نظرتون اگه رو این موضوع برای پروژه کار کنم میتونم مقالات خوبی ازش استخراج کنم یا اینکه از استادم بخوام یک موضوع دیگه بهم بده.
ممنون میشم اگه کمکم کنید.
البته من اطلاعات زیادی ندارم اما تا جایی که شنیدم این بحث ها بیشتر میره به سمت روانشناسی و ... و شاید برای مهندس کامپیوتر زیاد جالب نباشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۳۶ ب.ظ
ممنونم ااز شما
من با توجه به مطالعاتی که داشتم فک کنم فراتر از اینه که شما میگید.
کسی نیس که خودش رو این موضوع کار کنه؟
ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۱۴ ب.ظ، توسط yayarety.)
RE: علوم شناختی مرتبط با سیستم های هوشمند
(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ ب.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  ممنونم ااز شما
من با توجه به مطالعاتی که داشتم فک کنم فراتر از اینه که شما میگید.
کسی نیس که خودش رو این موضوع کار کنه؟

سلام
علوم شناختی در مبحث سیستم های خبره و نیز شبکه عصبی و موارد مشابه بسیار کاربرد دارد
به عنوان مثال می توانید رابطه مبحث اخذ دانش یا knowledge acquisition در سیستم خبره را با cognitive science جستجو نمایید و مقالات جالبی بیابید
یا ارتباط آن با neural network رو جستجو نمایید
در مجموع موضوعی جالب و به روز می باشد، البته ممکنه اولش خواندن مقالاتی که قدری در زمینه علوم انسانی هستند براتون سخت باشه ولی به مرور بهتر میشه

موفق باشین
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss , d_felfelak

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۶۵ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۵۴۱ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۴۳ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فروش انواع دستگیره دیجیتال و هوشمند آریالاک arialock ۰ ۸۸۳ ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: arialock
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دانلود وویس درس سیستم های توزیعی دکتر پدرام x86 ۴۴ ۳۹,۶۵۴ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: محسن افضلی
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۸۲ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سیستم های عامل(دکتر نقیب زاده) y.zare64 ۵ ۹,۱۳۷ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: slayermind
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۸۵ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۵۶ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close