زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج کنکور ارشد آزاد ۹۰

ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۸ ق.ظ، توسط Hosein_2003.)
نتایج کنکور ارشد آزاد ۹۰
میدونم خیلی‌ها اصلا دوست ندارن دیگه تا قبل از اومدن نتایج درباره کنکور حرف بزنن( از جمله خودم Big Grin )اونم با ایننننن همه غلطی که توی سوالای امسال (و هرسال) کنکور آزاد بود‌! واقعا نمیشه هیچی رو پیش بینی کرد‌، من که از رتبه ۵ تا ۲۰۰ واسه خودم پیش بینی میکنم !! Sad
وقتی خبر به تعویق افتادن اعلام نتایج رو دیدم کلی عصبی شدم . به جای اینکه زودتر اعلام کنن !! میگن کارنامه‌ها تصحیح شده ولی فعلا میخواهیم حالتونو بگیریم Angry این پست رو ایجاد کردم که هم یه کم بریم تو جو اعلام نتایج‌، هم وقتی جواب‌ها اومد بچه‌ها بگن کجا قبول شدن و یا نشدن! و درصد بگن و این داستان‌ها .... Confused
به امید اینکه همه بچه های مانشت قبول بشن .... Angel
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: banou , smartleopard , popp , **sara**
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۵ ب.ظ
نتایج کنکور ارشد آزاد ۹۰
جدی تعویق افتاده یعنی بین ۱۵ تا ۲۰ شهریور نتایج نمیاد

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۱
۰
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۴۹ ب.ظ
نتایج کنکور ارشد آزاد ۹۰
اخبار اعلام کرد نتایج ارشد آزاد ۱۰ام اعلام میشه.

الهم افتح علینا ابواب رحمتک ونشر علینا خزائن علومک
برحمتک یا ارحم الراحمین
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hosein_2003 , **sara**
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ، توسط Hosein_2003.)
نتایج کنکور ارشد آزاد ۹۰
همونطور که صبا گفت دهم اعلام میشه !!
یعنی پنج شنبه !! اینم لینکش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , پشتکار

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۳۲ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۵۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۳۴۱ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۹۸۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  سوالات ارشد آزاد مجموعه کامپیوتر ۹۲ yahyazahedi ۱ ۵,۵۴۸ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: serv24
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Exclamation ارشد شبکه آزاد تبریز یا مجازی معماری کامپیوتر شهیدبهشتی-آموزش محور؟ پری دریایی ۱۲ ۱۲,۰۰۶ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close