زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل در پیدا کردن ورودی ها و خروجی ALU پس از استخراج نت لیست از لی اوت

ارسال:

mostafa272 پرسیده:

مشکل در پیدا کردن ورودی ها و خروجی ALU پس از استخراج نت لیست از لی اوت

با سلام

برای درس VLSI پیشرفته استاد یه تمرینی داده به ما که باید یه ALU رو با verilog پیاده سازی کنیم و بعد از سنتز و ایجاد لی اوت با L-Edit، نت لیست اسپایس اون رو استخراج کنیم و در آخر هم با HSPICE شبیه سازی کنیم. من لی اوت رو ایجاد کردم و می تونم ازش نت لیست رو هم استخراج کنم ولی مشکل اینجاست که چون تعداد تراتزیستورها خیلی خیلی زیاده نه روی لی اوت و نه روی نت لیست معلوم نیست کدوم ترانزیستورها ورودی مدار هستند و کدوم خروجی. فک میکنم باید یه جوری ترانزیستورها لیبل گذاری بشه که توی نت لیست ورودی ها و خروجی ها مشخص باشه اما نمی دونم با L-Edit چطور باید این کار رو انجام داد. لطفا کمکم کنید.

با تشکر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۴۹۱ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۲۱۰ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۴۶ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۹۲ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۴۱ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۹۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۸۰۵ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۵۰۲ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  فرصت استفاده از استعداد برای ورودی دکتری wskf ۳ ۳,۰۲۸ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۹۲۶ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close