زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب مرجع یا کنکوری برای کسی که تغییر رشته داده.

ارسال:
۰۸ دى ۱۳۹۳, ۰۷:۰۷ ب.ظ
Star کتاب مرجع یا کنکوری برای کسی که تغییر رشته داده.
برای کسی که مث من میخواد تغییر رشته بده (از برق الکترونیک به نرم افزار) که هیچ پیش زمینه ای تو دانشگاه و خارج دانشگاه از دروس وسرفصل ها نداره، نحوه خوندن منابع باید چجوری باشه؟
آیا با خوندن کتاب های کنکوری میشه به بعضی از فصول مسلط شد و سرفصلهای نامفهوم رو فقط از مرجع خوند؟یا باید از ابتدا مرجع خوند؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۸ دى ۱۳۹۳, ۱۰:۱۰ ب.ظ
سلام دوست عزیز
منم مثله شما تغییر وشته ای هستم فقط یکم وخیم تر از شیمی اومدم
به نظر من با این تجربه فعلیم میگم کتاب کنکور کافی هست

One day the hands of fate must be forced
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Omn1990
ارسال:
۰۸ دى ۱۳۹۳, ۱۰:۳۷ ب.ظ
(۰۸ دى ۱۳۹۳ ۰۷:۰۷ ب.ظ)Omn1990 نوشته شده توسط:  برای کسی که مث من میخواد تغییر رشته بده (از برق الکترونیک به نرم افزار) که هیچ پیش زمینه ای تو دانشگاه و خارج دانشگاه از دروس وسرفصل ها نداره، نحوه خوندن منابع باید چجوری باشه؟
آیا با خوندن کتاب های کنکوری میشه به بعضی از فصول مسلط شد و سرفصلهای نامفهوم رو فقط از مرجع خوند؟یا باید از ابتدا مرجع خوند؟

بستگی داره به خودت
از کتب کنکوری شروع کن به مطالعه ببین مفاهیم رو میفهمی یا نه
اگه فهمیدی که هیچ در غیر این صورت باید یه فکری به حالش بکنی
کتب مرجع یکی از راه حل هاست.
به نظر من سرچ + فیلمهای موجود از درسها توی سایتهای مختلف از جمله maktabkhooneh.org خیلی میتونه کمکت کنه.
ولی باید زودتر شروع کنی.
موفق باشی.

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Omn1990
ارسال:
۰۹ دى ۱۳۹۳, ۰۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ دى ۱۳۹۳ ۰۱:۴۸ ق.ظ، توسط Omn1990.)
۵تا درس کنکور و چند تا درس دانشگاهی مشترک داشتیم با کامپیوتر.محاسبات عددی، ریاضی مهندسی، آمار، مدارمنطقی و معماری.
من هیچ تصوری از زمان مورد نیاز واسه دروس رو ندارم، به نظر شما واسه کنکور۹۵ کسی که مثل من تغییر رشته داده چقدر شانس اینو داره که درس هارو تا مهر۹۴ تموم کنه؟

(۰۸ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۱۰ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
منم مثله شما تغییر وشته ای هستم فقط یکم وخیم تر از شیمی اومدم
به نظر من با این تجربه فعلیم میگم کتاب کنکور کافی هست
سلام دوست من.
شما چند وقته دارید دروس رو میخونید؟کتاب کنکوریها رو میخونید میتونید کامل مطالب رو بفهمید؟چون من یه وسواس یادگیری دارم تا یادنگیرم چیزی رو و نفهمم از کجا اومده نمیتونم از مبحث رد شم..
۰
۰
ارسال:
۰۹ دى ۱۳۹۳, ۰۷:۴۹ ق.ظ
RE: کتاب مرجع یا کنکوری برای کسی که تغییر رشته داده.
(۰۹ دى ۱۳۹۳ ۰۱:۴۵ ق.ظ)Omn1990 نوشته شده توسط:  5تا درس کنکور و چند تا درس دانشگاهی مشترک داشتیم با کامپیوتر.محاسبات عددی، ریاضی مهندسی، آمار، مدارمنطقی و معماری.
من هیچ تصوری از زمان مورد نیاز واسه دروس رو ندارم، به نظر شما واسه کنکور۹۵ کسی که مثل من تغییر رشته داده چقدر شانس اینو داره که درس هارو تا مهر۹۴ تموم کنه؟

هرچی زودتر شروع کنی بهتره.
اوایل فشار کمتر بیاری روی خودت بهتره و زمان باقی مونده بهت این اجازه رو میده که ریز به ریز مطالب رو بخونی.
تا کنکور سال بعد زمان زیادی هست ولی بازم سعی کن نهایت از یک ماه دیگه شروع کنی.

Sent from my cell

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Omn1990 , ریحان
ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۵۵ ب.ظ
یک سوال، میشه یه نفر زحمت بکشه به طور خلاصه دروس پیشنیاز کنکور ارشد نرم رو بگه؟ کلا توالی خوندن مطالب رو واسه کسی که تغییر رشته ایه و هیچی نخونده میخوام بدونم،مرسی
۰
۰
ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۱۶ ب.ظ
من تغییر رشته ای بودم،دوست عزیز هر سوالب داشتی در خدمتم بهم پیغام بده

۰
۰
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۵۱ ب.ظ، توسط Omn1990.)
(۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۶ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  من تغییر رشته ای بودم،دوست عزیز هر سوالب داشتی در خدمتم بهم پیغام بده

مرسی که اعلام امادگی کردید. راستش سوالم همینه اگه کسی مثل من بخواد از الکترونیک به نرم تغییر رشته بده ترتیب مطالعه اش باید چجوری باشه،هر چند من منطقی،معماری،محاسبات،ریاضی مهندسی،امار وقبلا داشتم ولی فراموش کردم،حالا واسه کسی که فرضا هیچ پیش زمینه ای نداره ترتیب مطالعه اش باید چجوری باشه،اونا که لازمه رو بگین فقط ممنون میشم،مثلا منطقی پیشنیاز معماریه.. اونهایی که فرقی نمیکنه هم نیاز به ذکر کردن ندارن دیگه.
بعد اینکه چه دروسی غیر از دروس مستقیم ذکرشده توسط یازمتن سنجش نیازه برای مطالعه. مثلا تسلط رو درس معادلات غیرمستقیم برای درس ریاضی مهندسی لازمه.
۰
۰
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۵۶ ب.ظ
از نظر من هیچ درس اضافه ای نخونید ، من خودم نخوندم و به مشکلی هم بر نخوردم ... حتی معماری هم خودشو خوندم بدون خوندن مدار منطقی و اتفاقا تو معماری هم خیلی قوی شدم طوری که اواخر به بقیه دوستان درس میدادم
همه درس ها رو با هم پیش ببر .. مخصوصا ساختمان داده و طراحی الگوریتم رو
ریاضیات رو خیلی زود شروع کن مثلا از همین الان چون برای رسیدن به تسلط واقعا نیاز به وقت زیاد دارن
بازم میگم پیشنهاد من اینه که همه درس هارو باهم پیش ببری
شاید تنها پیش نیازی که بتونم بگم همون مدار منطقی قبل از معماری و معماری قبل از سیستم عامل باشه
درس اضافه تر اصلا لازم نیست
یه نکته دیگه هم اینه که فیلم کلاس ها برای ماهایی که تغییر رشته ای هستیم خیلی خوبه ، مثلا مه فیلم کلاس معماری دکتر گودرزی رو دیدم و فوق العاده تاثیر خوبی داشت برام ...

۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۰۶ ب.ظ
این خیلی خوبه که نیاز به پیش نیاز ندارن،من هم البته کامل نمیخواستم بخونم واسه ارجاع اینا میخواستم،راستی واسه سیستم عامل، کامپایلر و ریاضی مهندسی چیکردید؟منابعتون چی بود ؟واستون راحت بود یا سخت؟
مرسی بابت وقتی که میگذارید
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۱۸ ب.ظ
ریاضی مهندسی نخوندم ... کامپایلر رو کلاس رفتم و با همون کلاس پیش اومدم
سیستم عامل من از روی کتاب مدرسان و کتاب پارسه خوندم ، جفتشون خوب بودن ولی به نظر من این کتاب جدید مدرسان یکم بهتر بود ولی هر دو خوب بودند

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۷۲۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۳۱۱ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۴۰۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۶۲۲ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۶۱ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۹۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۸۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۲۰ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۹۴ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۷۸ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close