زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

it 93

ارسال:

mmamadi49 پرسیده:

it 93

سلام ، دوستان من این سوالو متوجه نمیشم ممنون میشم راهنمایی کنید ، در ضمن سنجش گزینه ۳ رو جواب صحیح اعلام کرده اما پاسخ پارسه گزینه ۱ رو .
[تصویر:  323594_92425310470252930201.png]
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

saeidkhan پاسخ داده:

RE: it 93

(۰۵ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ ب.ظ)mmamadi49 نوشته شده توسط:  سلام ، دوستان من این سوالو متوجه نمیشم ممنون میشم راهنمایی کنید ، در ضمن سنجش گزینه ۳ رو جواب صحیح اعلام کرده اما پاسخ پارسه گزینه ۱ رو .
این سوال که حذف شده . در ضمن پاسخ پارسه گزینه ۴ هست

ارسال:

mmamadi49 پاسخ داده:

(۰۵ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۴۰ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  
(05 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ ب.ظ)mmamadi49 نوشته شده توسط:  سلام ، دوستان من این سوالو متوجه نمیشم ممنون میشم راهنمایی کنید ، در ضمن سنجش گزینه ۳ رو جواب صحیح اعلام کرده اما پاسخ پارسه گزینه ۱ رو .
ممنون از شما. اما پاسخ پارسه مگه این نیست؟
[تصویر:  323607_37837210899696749794.png]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

saeidkhan پاسخ داده:

(۰۵ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ب.ظ)mmamadi49 نوشته شده توسط:  
(05 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۴۰ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  
(05 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ ب.ظ)mmamadi49 نوشته شده توسط:  سلام ، دوستان من این سوالو متوجه نمیشم ممنون میشم راهنمایی کنید ، در ضمن سنجش گزینه ۳ رو جواب صحیح اعلام کرده اما پاسخ پارسه گزینه ۱ رو .
ممنون از شما. اما پاسخ پارسه مگه این نیست؟
[تصویر:  323607_37837210899696749794.png]
اره یکه من اشتباه دیدم و خب درستم هست به نظر

ارسال:

peace2013 پاسخ داده:

میشه در مورد مقادیری که با دایره سبز مشخص کرده ام توضیح بدید،مقدار داخل دایره بزرگتر فکر میکنم اشتباه محاسبه شده است

فایل‌(های) پیوست شده

۰
ارسال:

Saman پاسخ داده:

یادمه اینا رو قورت میدادم. تا قبل از شروع فجایع. مراجعه کنید به پارسه ، خیلی خیلی کتابش اینا رو خوب گفته.

۰
ارسال:

Iranian Wizard پاسخ داده:

(۰۵ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ ب.ظ)mmamadi49 نوشته شده توسط:  سلام ، دوستان من این سوالو متوجه نمیشم ممنون میشم راهنمایی کنید ، در ضمن سنجش گزینه ۳ رو جواب صحیح اعلام کرده اما پاسخ پارسه گزینه ۱ رو .
سلام. جواب میشه [tex]11d_{FA}\: \: 4d_{gate}[/tex] که تو گزینه ها نیست.
این شکل یک جمع کننده BCD هستش. که چون صورت سوال گفته دو رقم دهدهی رو جمع کنیم،یعنی دو تا جمع کننده BCD نیاز هستش،به طوری که Carry out جمع کننده BCD اول به Carry in جمع کننده ذوم وصل خواهد شد.
بیشترین تاخیر هم مسیر زیر خواهد بود.
۱- در جمع کننده BCD اول: یعنی مسیر جمع کننده باینری بالایی(شامل ۴تا FA ،یعنی تاخیر ۴d FA) -> گیت AND -> گیت OR
۲- و در جمع کننده BCD دوم: یعنی مسیر جمع کننده باینری بالایی(شامل ۴تا FA، یعنی تاخیر ۴d FA ) -> گیت AND -> گیت OR -> جمع کننده باینری پایینی (شامل ۴تا FA ،که تنها ۳FA سمت چپ آن در مسیر تاخیر بحرانی خواهند بود.زیرا که خروجی Carry out در BCD دوم، به FA دوم وصل هستش. و مسیر بحرانی از FA اول رد نخواهد شد.یعنی ۳d FA)

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال ۱۱۸هوش ۹۳اشتباه راهیان ارشد(ارضاء محدودیت) Black.Star ۸ ۴,۶۲۲ ۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: M a h d i
  آیا کتاب های کنکوری چاپ ۹۱ با ۹۳و یا ۹۴ تغییر کرده؟ abraham ۰ ۱,۲۵۶ ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abraham
  رتبه ۹۳۵ نرم افزار roser ۰ ۱,۳۲۵ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: roser
  ۹۳۵ تجارت مجازی شیراز،قبولی بله یا خیر؟؟؟؟؟؟ mahsa.a.24 ۰ ۱,۱۸۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa.a.24
  تبریک عید نوروز ۹۳و درخواست عیدی از خداوند Fardad-A ۴۴ ۱۷,۵۴۸ ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Somayeh_Y
  درخواست حل سوالات کنکور دکترای ۹۳گروه نرم افزار hajar.esf ۱ ۲,۱۴۶ ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  افراد متقاضی ثبت نام بدون آزمون دکتری ۹۳باید در زمان ثبت نام فارغ التحصیل باشند good-wishes ۰ ۱,۳۶۰ ۰۵ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: good-wishes
  ۱هوش مصنوعی- علوم تحقیقات تهران -تراز ۹۳۸۱ pasargad7788 ۴ ۴,۴۶۴ ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: eli_r

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close