زمان کنونی: ۲۸ شهریور ۱۳۹۸, ۰۱:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فراخوان همکاری و فروشندگان لوازم و تجهیزات

ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۶ ق.ظ، توسط Fardad-A.)
فراخوان همکاری و فروشندگان لوازم و تجهیزات
بدینوسیله از کلیه اعضاء مانشت و یا دوستان خارج از مانشت علاقمند بهمکاری که سابقه شرکت در مسابقات رباتیک در هر مقطع و در هر سطحی را دارند درخواست میشود رزومه خود شامل وضعیت فعلی تحصیلی‌، شهر محل اقامت، سال و نام مسابقه یا لیگ و نیز رشته یا رشته هایی که درآن رشته در مسابقات شرکت داشته اند را برای اینجانب ارسال نمایند.
دوستانی هم که اطلاعات کافی در مورد مسائل جنبی مسابقات مثل سطح مسابقات ،داوری و ....داشته و تمایل به همکاری دارند نیز میتوانند رزومه خود را ارسال نمایند.
همچنین از کلیه دوستانی که سابقه شرکت در مسابقات نداشته ولی تمایل به همکاری در این زمینه را دارند درخواست میشود ضمن ارسال وضعیت تحصیلی خود،شهر محل اقامت و رشته مورد علاقه‌، سابقه کار احتمالی و یا مهارتهای نرم افزاری و سخت افزاری خود را ارسال نمایند.

لطفا" ارسالها با موضوع گروه رباتیک مانشت باین ایمیل انجام شود. لازم بذکر است در صورتیکه منتظر نتایج ارشد هستید شهر محل اقامت آینده احتمالی را ذکر کنید:
Alikhani_fardad@yahoo.com
اشخاص وشرکتها و فروشگاههای فروش لوازم رباتیک نیز میتوانند لوازم و تجهیزات و محصولات،بهمراه آدرس و تلفن به ایمیل فوق ارسال نمایند.
۱
۰
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , javadjj , fatemesoleimani


پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?


نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?


نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close