زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال ۵۹ آی تی ۹۳ شبکه

ارسال:

۹۰۱۸۴۵ پرسیده:

سوال ۵۹ آی تی ۹۳ شبکه

لطفا اگر پاسخ تشریحی سوال ۵۹ آِی تی ۹۳ را کسی می داند در اختیار بنده قرار دهد من به هر روشی حل میکنم گزینه یک بدست نمی آید.
زمان انتقال یک فریم باید تقسیم بر زمان انتقال کل شود که در این جا زمان انتقال کل = زمان انتقال فریم کنترلی *۲+ زمان انتشار *۲+ زمان انتشار *۴(چون طول پیوند در انتشار فریم از یک ایستگاه به ایستگاه دیگر دوبرابر می شود)..
دوستان اگر نظر دیگر دارند بگویند
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۱
ارسال:

khordad.girl پاسخ داده:

RE: سوال ۵۹ آی تی ۹۳ شبکه

(۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۲۴ ب.ظ)۹۰۱۸۴۵ نوشته شده توسط:  لطفا اگر پاسخ تشریحی سوال ۵۹ آِی تی ۹۳ را کسی می داند در اختیار بنده قرار دهد من به هر روشی حل میکنم گزینه یک بدست نمی آید.
زمان انتقال یک فریم باید تقسیم بر زمان انتقال کل شود که در این جا زمان انتقال کل = زمان انتقال فریم کنترلی *۲+ زمان انتشار *۲+ زمان انتشار *۴(چون طول پیوند در انتشار فریم از یک ایستگاه به ایستگاه دیگر دوبرابر می شود)..
دوستان اگر نظر دیگر دارند بگویند

جواب اینجاست بفرمایید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال درباره کنترل ترافیک شبکه zorro ۱ ۳,۰۵۵ ۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Amir V
  فرق سامانه شبکه ایی و شبکه های ارتباطی aali361 ۰ ۲,۰۶۸ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۴۴۶ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۶۳۰ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سه سوال از درس شبکه کامپیوتری امیدوار ۰ ۱,۸۴۱ ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: امیدوار
  حل سوال درس شبکه با پرداخت دستمزد taro.misaki2521 ۰ ۱,۹۶۸ ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: taro.misaki2521
Information سوال در مورد درس شبکه با پرداخت دستمزد taro.misaki2521 ۰ ۱,۵۱۷ ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: taro.misaki2521
  سوال ۵۶ شبکه IT91 در مورد پروتکل TCP nafas_70 ۶ ۷,۶۲۳ ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: *tarannom*
  سوال شماره ۵۵ شبکه _ آزمون ارشد ۹۱ _ مبحث لایه شبکه احسان مومنی ۷ ۷,۲۶۲ ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.majed.ha
  سوال شبکه mhs.iten ۰ ۱,۴۲۸ ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mhs.iten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close