زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

به نظرتون از الان شروع کنم؟

ارسال:
۱۴ مرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۱۴ ب.ظ
سلام بچه ها

راستش من یه مشکلی دارم، که ازتون می خوام کمکم کنید
من شاگرد اول هستم و برای چند تا دانشگاه درخواست پذیرش بدون کنکور رو فرستادم که نتایجش اواخر شهریور یا اوایل مهر! می آد، البته با توجه به قبولی ورودی های سال های قبلمون که معدلشون مثل من بوده احتمال قبول شدنم هست، ولی خوب ممکنه هم نشه و اگر قبول نشم می دونم که از مهر برای شروع دیره، از طرفی درگیر پروژه هم هستم که تا آخر شهریور باید تموم بشه، حالا اصلا نمی دونم چی کار کنم هر وقت هم می یام مانشت می بینم بچه‌ها دارند می خونند خیلی استرس می گیرم. اصلا هر شب کابوس می بینم که قبول نشدم و چون دیر شروع کردم نرسیدم درسا رو تموم کنم Sad حالا به نظرتون من باید چی کار کنم ؟ این پروژه هم همه‌ی وقتمو گرفته‌، می دونم اگر الان برم بخونم و از پروژه بزنم، بعد نتایج که بیاد اگر قبول شده باشم اون وقت میگم کاش روی پروژه بیشتر وقت می ذاشتم، خلاصه دچار سردرگمی و استرس خیلی زیادی هستم، ممنون می شم اگر راهنماییم کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۴ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۱۷ ب.ظ
دوست عزیز کجا درس خوندی؟معدلت چند شد؟کجاها پذیرش دادی؟
۰
۰
ارسال:
۱۴ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۵ ب.ظ
سلام . به نظر من که حالات به این صورت هستش:
۱- رو پروژه کارکنی‌، ارائه بدی بعد قبول بشی .بهترین حالت

۲- رو پروژه کارکنی‌، شهریور ارائه بدی بعد بشینی بخونی .( چند نفر میشناختم که پروژه شون رو حتی آبان ارائه دادند اما بعدش با تمرکز خوندند و رتبشون خیلی خوب شد )

۳- رو پروژه کارنکنی و الان درس بخونی‌، قبول بشی مشکلی پیش نمیاد اما وقت ترمت میره .

۴- رو پروژه کارنکنی و الان درس بخونی و قبول نشی .( من ۲ نفرم میشناختم که پروژه خودشون گذاشتند اسفند ماه اما نتیجه بدی گرفتند )

اما نظر من این که رو پروژه کار کنی زود ارائه بدی بعد اگه قبول نشدی با معدل‌، با تمرکز بالا می تونی بکوب بشینی بخونی و از مهرم شروع کنی وقت خیلی زیاده .
مرداد و شهریور درس خوندن تاثیر چندانی نداره‌، تازه بعضیا الان بکوب می خونند بعد بین راه کم میارند .
تازه به چشم خودم دیدم آدمایی که یک ماه آخر رو خوب خوندن قبول شدن چه برسه از مهر شروع کنی !

اونایی که میبینی پروژه شون میزارن اسفند مشکل سربازی دارند . چه قدر حرف زدم Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012 , Arena
ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۷ ق.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۷ ب.ظ)RedHat نوشته شده توسط:  دوست عزیز کجا درس خوندی؟معدلت چند شد؟کجاها پذیرش دادی؟

من دانشگاه الزهرا خوندم. معدلم هم ۱۸/۲۸ شده‌، برای امیرکبیر، خواجه نصیر، تربیت مدرس و بهشتی درخواست دادم، برای علم و صنعت هم داده بودم که امسال اصلا از دخترا نگرفتن
۰
۰
ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۴۲ ق.ظ
البته علم صنعت شبانه میگیره ولی اگه نظر من رو بخواهی تا میتونی سریع پروژه‌ات را تموم کن و بعدش بیشین بکوب بخون
البته اگه دانشگاهی قبول نشدی
به نظرم مشغولیت ذهنی خودش عامل خیلی بدیه برای تمرکز به خصوص اگه پروژه پایانی باشد

برای مدیر " کامیابی " یک سفر است نه یک مقصد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Arena
ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۵۳ ق.ظ
سلام
اگر روی پروژه وقت کم‌تر بگذاری و از الان در کنارش دزس رو هم شروع کنی , حتی اگر بدون کنکور قبول بشی چیز خاصی رو از دست ندادی چون ارزش پروژه های کارشناسی نسبت به ارشد کم تره و اونجا جبران می کنی . البته این نظر منه , شما باید با توجه به شرایط خودت و اینکه احتمال قبولیت چقدره عمل کنی .
۰
۰
ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۰۰ ب.ظ
من نمیدونم پروژه تون چیه؟ ولی فکر میکنم اول وقت کافی روی پروژه تون بگذارید و خوب تمامش کنی. شاید برای اخذ پذیرش مصاحبه ای هم دعوت بشید و پروژه بهتون کمک کنه.
از طرفی اگه عادت به تمرکز همزمان روی چند مشکل ندارید باز بهتره اول پروژه تون را تمام کنید و با خیال راحت روی دروس ارشد تمرکز کنید.
البته باز هم نمیدونم ولی خب اگه پروژه تون تمام نشه و دانشگاه با تقاضای پذیرشتون موافقت کنه ،باز مشکل ایجاد میشه.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۰۳ ب.ظ
RE: به نظرتون از الان شروع کنم؟
ممنون از راهنماییتون، پروژه‌ام توسعه یک Open source Web IDS هست‌، من خودمم نظرم روی اینه که حالا که دارم روی این پروژه وقت می ذارم، حداقل یه کار خوبی انجام بدم، ولی خوب یه ذره از این کنکور می ترسم Big Grin
۰
۰
ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۴۳ ب.ظ
RE: به نظرتون از الان شروع کنم؟
شما با این معدل بالا( البته امیدوارم شما از اون دسته آدمایی نباشید که به جای یاد گرفتن راه درس خوندن‌، راه نمره گرفتن رو آموختنTongue) نباید مشکلی تو کنکور داشته باشید. اگه درسا رو با درک پاس کرده باشید یه مرور دو یا سه ماهه هم کارتون رو راه میندازه!

برای آنکه ایمان دارد ، ناممکن وجود ندارد.
با داشتن اراده قوی ، مالک همه چیز هستید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۲۵۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۹۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۲۸۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۷۶ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۳۱ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  برای یادگیری برنامه نویسی اندروید از کجا شروع کنم؟ sahar bano ۵ ۳,۶۰۵ ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar bano
  شروع کار با وردپرس (اعمال تغییرات در تم مورد نظر) pioneer01 ۶ ۵,۲۹۳ ۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
Brick میتینگ رایگان شروع دوره آنلاین برنامه نویسی تجاری با #C ویژه ورود به بازار کار one hacker alone ۰ ۲,۱۳۳ ۲۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close