زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب هوش پوران پژوهش

ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۲۶ ب.ظ
کتاب هوش پوران پژوهش
من واسه هوش دارم پوران پژوهش رو میخونم کافیه یا باید کتاب دیگری رو هم .راهیان ارشد رو میگن خوبه، ولی سه ماه تا کنکور بیشتر نمونده خوب از نو نمیشه کار کرد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۰۱ ب.ظ
کتاب هوش پوران پژوهش
سلام دوست عزیز من هر دو رو دارم دقیقا یکیه فقط راهیان ارشد مثال و تست و توضیحاتش یکیه

پوران رو با دقت بخونی فکر نکنم مشکلی باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Alishadan84
ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۱۸ ب.ظ
کتاب هوش پوران پژوهش
یکی بخونی کافیه
فقط تمرکز کن روی تست
پارسال یه سوال کاملا مشابه اومد

تست زیاد بزن تستای سالهای گذشته چند بار بزن مفهوم تست بفهم نه مفهوم درس
ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۰۴ ب.ظ
کتاب هوش پوران پژوهش
کتاب انتشارات نصیر دکتر هشام فیلی عالیه هم تست تمرین و شرح درس داره. من فقط همین یه کتاب رو خوندم ازش راضی بودم

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۲۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۸۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۳۸ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۵۵۳ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۱۸۷ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۳۸۷ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  علاقه مندی پژوهشی luna ۷۷ ۶۷,۷۰۸ ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۵:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: newsoftware11
  ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده marvelous ۲ ۲,۶۳۴ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۵۹۶ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
Exclamation فروش کتاب های کنکور ارشد نرم افزار کامپیوتر(پارسه و پوران پژوهش) bayron ۰ ۲,۹۴۲ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bayron

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close