زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام کلاس مدار الکتریکی-اصفهان

ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۰۵ ب.ظ
ثبت نام کلاس مدار الکتریکی-اصفهان
سلام دوستان
من میخواهم برم کلاس مدار الکتریکی دکتر زنجانی ولی با بچه های برق میخواهم برم کلاس
هزینه کلاس حدود ۲۰۰هزار هست و من با دکتر زنجانی صحبت کردم گفتند میتونم با بچه های برق سر کلاس برم و مفید خواهد بود
ولی گفتم اینجا بگم اگه کسی هست دیگه جمع بشیم و بریم جهاد تا برا خود رشته کامپیوتر یه کلاس مدار تشکیل بشه.
بچه ها کسی هست؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۰۹ ب.ظ
RE: ثبت نام کلاس مدار الکتریکی-اصفهان
(۱۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۰۵ ب.ظ)sana70 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من میخواهم برم کلاس مدار الکتریکی دکتر زنجانی ولی با بچه های برق میخواهم برم کلاس
هزینه کلاس حدود ۲۰۰هزار هست و من با دکتر زنجانی صحبت کردم گفتند میتونم با بچه های برق سر کلاس برم و مفید خواهد بود
ولی گفتم اینجا بگم اگه کسی هست دیگه جمع بشیم و بریم جهاد تا برا خود رشته کامپیوتر یه کلاس مدار تشکیل بشه.
بچه ها کسی هست؟
سلام
با نظرتون موافقم که کلاس دیگه ای برای رشته کامپیوتر جدا تشکیل بشه ولی با استاد زنجانی نباشه .استادایه دیگه ای هم هستن مثل استادتوسلی یا زرگر یا شیرین آبادی اگر بتونین با اون استادها به توافق برسید خیلی بهتره . استاد زنجانی رو بچه ها سال قبل رفته بودن راضی نبودن .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۷,۸۶۹ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۷۱۱ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۴ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۶ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۲۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۱۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۵۸۶ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  رسم مدار انکدر ۴ به ۲ moslemrahmati ۰ ۱,۶۶۹ ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: moslemrahmati
  جزوه ی خلاصه ی درس مدار منطقی HamidReza1 ۱ ۲,۷۸۸ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۶۷ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close