زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یه نرم افزار برای ساخت کلیپ معرفی کنید

ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۶ ب.ظ
سلام دوستان , من چند سال از نرم افزار ulead استفاده میکردم واسه ساخت کلیپ الان رو سیستمم جواب نمیده .نمیدونم به خاطر ویندوزمه یا چیزه دیگه.(ویندوزم ۸/۱ هست)موقع اجرا یه همچین اروری میده :
The security information is invalid or has been modified This program will be terminated
میخواستم اگه نرم افزاری میشناسید که شبیه ulead کاربریش ساده باشه بهم معرفی کنید.

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۱۲ ب.ظ
برای میکس مونتاژ باید سیستم کانفیگ بالای داشته باشه .
نرم افزار Pinnacle Studio

توفیقی به انسان نمی رسد مگر خدا بخواهد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ ب.ظ، توسط tabassomesayna.)
RE: یه نرم افزار برای ساخت کلیپ معرفی کنید
(۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ ب.ظ)K@online نوشته شده توسط:  برای میکس مونتاژ باید سیستم کانفیگ بالای داشته باشه .

کار خاصی نمیخوام انجام بدم .. چند تا عکسه که میخوام باهاش کلیپ بسازم در واقع بهشون افکت بدم.
ممنونم .. حجمش یه خورده زیاده بعیده بتونم دان کنم.
سری نرم افزارهای لرد رو دارم ولی نمیدونم از کدوم نرم افزار گروه ویرایش فیلمش استفاده کنم.اگه از اونجا معرفی کنید ممنون میشم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۳۹ ب.ظ
Nero Vision
یا
Nero Video
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۳ ب.ظ
سلام
خود مایکروسافت یه Movie maker داشت که تو ویندوز ۷ به بعد دیگه به صورت پیشفرض وجود نداره اما نسخه ی جدیدش قابل دانلود هست و میتونید نصب کنید
مورد بعد اینکه از ورژن جدید ulead استفاده کنید که دست و بالتون باز تره با توجه به اینکه باهاش اشنا هستید هم بهتره
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۵ ب.ظ
اگه در این سطح کار داری Windows Movie Maker کم حجم بسیار محیط ساده ای داره .

لینک دانلود
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فکنم مجموعه لرد داشته باشش

توفیقی به انسان نمی رسد مگر خدا بخواهد
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط tabassomesayna.)
(۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ ب.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  سلام
مورد بعد اینکه از ورژن جدید ulead استفاده کنید که دست و بالتون باز تره با توجه به اینکه باهاش اشنا هستید هم بهتره

اره منم میخوام از همون یولید استفاده کنم . اینی که رو سیستمم نصب کردم و ارور میده ورژنش ۱۱ هست و چیزی که تو نت هست ورژنش ۱۱/۵ هست. بعید میدونم فرقی داشته باشه.

(۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۵ ب.ظ)K@online نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۱ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  
اگه در این سطح کار داری Windows Movie Maker کم حجم بسیار محیط ساده ای داره .

لینک دانلود

فکنم مجموعه لرد داشته باشش

اره کاری که میخوام انجام بدم ساده س ولی Windows Movie Maker افکت هاش قدیما خیلی ساده بود الانو نمیدونم..
ممنون به هرحال Smile

ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۴ ق.ظ
تم ویور اگه دارید تا بیام براتون درستش کنم
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۰ ق.ظ، توسط MShariati.)
(۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۴ ق.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  ورژنش ۱۱ هست و چیزی که تو نت هست ورژنش ۱۱/۵ هست. بعید میدونم فرقی داشته باشه.

چیزی که شما می خواهید اینه:
Video Studio Pro X7
یا حالا چند ورژن پایین ترش، البته متأسفانه فکر کنم مثل ورژن ۱۱ از فارسی پشتیبانی نکنه ولی راه داره. روش من اینه که متن هام رو تو ورد آماده می کنم، که امکانات خوبی هم داره، بعد میام تو این نرم افزار از روش Croma Key استفاده می کنم.
ارسال: #۱۰
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۲۹ ب.ظ
افکت های این نرم افزار خیلی خوبه

ارسال: #۱۱
۰۳ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۹ ب.ظ، توسط j100.)
(۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۸ ق.ظ)MShariati نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۴ ق.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  ورژنش ۱۱ هست و چیزی که تو نت هست ورژنش ۱۱/۵ هست. بعید میدونم فرقی داشته باشه.

چیزی که شما می خواهید اینه:
Video Studio Pro X7
یا حالا چند ورژن پایین ترش، البته متأسفانه فکر کنم مثل ورژن ۱۱ از فارسی پشتیبانی نکنه ولی راه داره. روش من اینه که متن هام رو تو ورد آماده می کنم، که امکانات خوبی هم داره، بعد میام تو این نرم افزار از روش Croma Key استفاده می کنم.

دوست عزیز میتونی این روشو کامل توضیح بدی فارسی نوشتن تو یولید... من از برنامه های فارسی ساز استفاده می کنم اما برخی حروف رو مشکل داره...

(۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ ب.ظ)K@online نوشته شده توسط:  برای میکس مونتاژ باید سیستم کانفیگ بالای داشته باشه .

فارسی نویسیش چطوره؟؟
ارسال: #۱۲
۱۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ ب.ظ، توسط MShariati.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۷ ب.ظ)j100 نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۸ ق.ظ)MShariati نوشته شده توسط:  چیزی که شما می خواهید اینه:
Video Studio Pro X7

دوست عزیز میتونی این روشو کامل توضیح بدی فارسی نوشتن تو یولید... من از برنامه های فارسی ساز استفاده می کنم اما برخی حروف رو مشکل داره...

سلام

۱- توی ms-word از منوی page layout رنگ صفحه رو به آبی یا سبز تغییر بدهید. (این همون تکنیک پرده آبی یا سبز هست که توی سینما استفاده می شه. البته هر نرم افزاری ممکنه یک رنگی رو برای خودش پیشنهاد بده، مثلاً Pinnacle الگوریتم هاش روی رنگ سبز بهتر عمل می کنه - مهم اینه که این رنگ به پیش زمینه شما نزدیک نباشه)

۲- متن خودتونو در word نهایی کنید و ازش با سایز بزرگ یک Screen Shot ذخیره کنید.

۳- تصویر مربوطه رو بیارید تو نرم افزار ویرایش فیلم و با قسمت دلخواهتون Overlay کنید.

۴- توی Corel VideoStudio Pro X2 به بعد، از قسمت Mask & Chroma Key در پنل Edit Options بخش Attribute های این تصویر، اون رنگ آبی یا سبز رو توسط قطره چکان انتخاب کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۴۵۳ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۳۹۲ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۱۵ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۳۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۳۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۶۴۶ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۷,۵۶۷ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۴۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۲۴۲ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۱۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close