زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشجویانی که خوابگاه ندارند چی کار می کنند؟

ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۰ ب.ظ، توسط banafshe.)
دانشجویانی که خوابگاه ندارند چی کار می کنند؟
دوستان سلام به همگی
یکی از دوستان خانوادگی پسرش کارشناسی دانشگاه بهزیستی و توانبخشی تهران قبول شده که ظاهرا خوابگاه نداره به نظرتون چی کار می تونه بکنه؟ خوابگاهی سراغ دارین؟

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: aamitis
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۴۳ ق.ظ
RE: دانشجویانی که خوابگاه ندارند چی کار می کنند؟
(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ب.ظ)banafshe نوشته شده توسط:  دوستان سلام به همگی
یکی از دوستان خانوادگی پسرش کارشناسی دانشگاه بهزیستی و توانبخشی تهران قبول شده که ظاهرا خوابگاه نداره به نظرتون چی کار می تونه بکنه؟ خوابگاهی سراغ دارین؟

همه جا خوابگاههای خودگردا هستن دیگهSleepy
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: banafshe
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۳۷ ق.ظ
بنفشه خانوم دانشگاه بهزیستی و توانبخشی تهران داخل دفترچه نوشته که خوابگاه نمیدن، ولی میدن، خوبم میدن.
بهشون بگید نگران نباشه.این دانشگاه از لحاظ رفاهی همه جوره دانشجو رو ساپورت میکنه.کلا حرف نداره، خوب جایی قبول شده.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: banafshe
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۳۸ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ ق.ظ)مهرانگیز نوشته شده توسط:  بنفشه خانوم دانشگاه بهزیستی و توانبخشی تهران داخل دفترچه نوشته که خوابگاه نمیدن، ولی میدن، خوبم میدن.
بهشون بگید نگران نباشه.این دانشگاه از لحاظ رفاهی همه جوره دانشجو رو ساپورت میکنه.کلا حرف نداره، خوب جایی قبول شده.
جدی میگین؟ شما از کجا انقدر مطمئنید؟ خیلی خوبه پس خوشحال شدم ممنونم

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۱۰ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  خوابگاه sinbadcity ۳ ۵,۱۴۲ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۲:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: bita.z
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۶۳ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۸۷ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانشگاههای تهران خوابگاه واسه ارشد میدن؟هزینشون چه قدره حدودا؟ شیرین۱۹۹۳ ۶ ۵,۸۹۰ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۸۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  وضعیت بازار کار در کنار ارشد jahan19 ۳ ۳,۷۰۶ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  نحوه کار با شبیه ساز cooja amani96 ۳ ۳,۴۸۱ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close