زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولی ارشد بدون کنکور

ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ق.ظ، توسط mrpking.)
قبولی ارشد بدون کنکور
سلام دوستان
من هم دانشگاه شیراز بدون کنکور و با سهمیه استعداد درخشان و معدلم گرایش شبکه قبول شدم
واسه همتون آرزوی موفقیت دارم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , neda_Network , m.t
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۴۶ ب.ظ
قبولی ارشد بدون کنکور
سلام.تبریک میگم بهتون.میشه بگید سهمیه استعداد های درخشان شامل چه افرادی میشه و کلا اینجور قبولی شرایطش چیه?ممنون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ametrine , mrpking
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۳۶ ب.ظ
RE: قبولی ارشد بدون کنکور
تبریک میگم

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrpking
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۰۷ ق.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۶ ب.ظ)m.t نوشته شده توسط:  سلام.تبریک میگم بهتون.میشه بگید سهمیه استعداد های درخشان شامل چه افرادی میشه و کلا اینجور قبولی شرایطش چیه?ممنون

با سلام
ممنونم
استعداد درخشان شامل ۱۰درصد افراد ورودی اون رشته میشه ، مثلا اگه ور.دی رشتتون تو یه سال ۴۳ تا باشه ۱۰درصدش میشه ۴ نفر و این ۴ نفر میشن استعداد درخشان و تو اردیبهشت و خرداد ماه دانشگاه ها تو سایتشون اطلاعیه پذیرش بدون کنکور رو میزنن و شرایطش رو هم خودشون ذکر میکنند و چن دانشگاهی که من واسشون مدارک و رزومه کاریمو فرستادم باهام تماس گرفتن واسه مصاحبه و رفتم اونجا واسه مصاحبه و از این چن تا دانشگاهی که فرستادم همشونو قبول شدم و درنهایت شیراز رو خودم تایید کردم و قبول شدم
بازم سوالی داشتین من در خدمتم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ametrine , m.t , paria it
ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ ب.ظ
قبولی ارشد بدون کنکور
سلام خیلیییییییییییییییییییییییی تبریک میگم و یه سوال!!!
من معدلم ۱۷/۳۳ هس و ترم ۶ هستم و شاگرد اول ورودی مون نیستم و استعداد درخشان نیستم رتبه ۵ ورودیمو هستم....!
میخواستم بدونم یعنی این امکان وجود داره بدون کنکور برم ارشد دانشگاه خودمون؟؟؟؟؟؟؟
ماهم فک کنم ۳۸ نفر ورودی داشتیم!!!
مطئنا دو نفر اول کلاسمون میرن یه دانشگاه دیگه!!!
ممنون اگه راهنمایی کنین خیلی مهمه برام Sad(
۰
۰
ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۱۵ ق.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ ب.ظ)paria it نوشته شده توسط:  سلام خیلیییییییییییییییییییییییی تبریک میگم و یه سوال!!!
من معدلم ۱۷/۳۳ هس و ترم ۶ هستم و شاگرد اول ورودی مون نیستم و استعداد درخشان نیستم رتبه ۵ ورودیمو هستم....!
میخواستم بدونم یعنی این امکان وجود داره بدون کنکور برم ارشد دانشگاه خودمون؟؟؟؟؟؟؟
ماهم فک کنم ۳۸ نفر ورودی داشتیم!!!
مطئنا دو نفر اول کلاسمون میرن یه دانشگاه دیگه!!!
ممنون اگه راهنمایی کنین خیلی مهمه برام Sad(

با سلام
چون استعداد درخشان نیستین نمیتونین استفاده کنین
حتی اگه اون نفرات برتر هم استفاده نکنن شامل حال شما نمیشه چون دانشگاه ها خیلی حساس هستن و حتی اگه در این رابطه شکی دارین و میخوایین مطمئن بشین باز هم از مسئول استعداد درخشان دانشگاتون سئوال کنین
موفق باشین
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۴۷۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۲۱۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۲,۰۰۴ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۸۹ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۷,۰۳۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۱۵۷ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۸۰,۳۲۶ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۷۷۴ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۹۰۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۹۲۹ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close