زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخت treapsو درخت قرمز سیاه

ارسال:

ریحان پرسیده:

درخت treapsو درخت قرمز سیاه

دوستان مبحث treaps از فصل درخت از کتاب دکتر یوسفی منو دیوونه کرده...مثال اخرش مشکل داره...نمیدونم چرا...دیدم در جزوه ی ۲ سال قبلشونم چنین مبحثی نگفتند...راهنمایی میفرمایید؟
یکی دیگم درخت قرمز سیاهه که در کتابشون هست اما نمیدونم امسال گفتند یا نه در جزوشون؟ بخونیمش؟ من درست متوجه نشدم...
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۲
ارسال:

A V A پاسخ داده:

RE: درخت treapsو درخت قرمز سیاه

براتون کشیدمش
همونطور که میدونین اول کلید ها(حروف) رو طبق BST میزاریم. بعد اگر فرزندی بود که اولویتش از پدر کوچکتر بود دوران میدیم.منظورش جابه جایی نبوده. دوران اصلی.چند دوران داده تا f اومده بالا. مقادیر بر حسب minheap دوران میشن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اینم عکس

دقیق یادم نیس اما گفتن یه سری مباحث چون تست نیومده یا احتمالش کمه رو جلسات اخر میگن. سیستم استاد اینه که تقریبا به ترتیب اهمیت جلو میرن

ارسال:

ریحان پاسخ داده:

(۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۰ ق.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  براتون کشیدمش
همونطور که میدونین اول کلید ها(حروف) رو طبق BST میزاریم. بعد اگر فرزندی بود که اولویتش از پدر کوچکتر بود دوران میدیم.منظورش جابه جایی نبوده. دوران اصلی.چند دوران داده تا f اومده بالا. مقادیر بر حسب minheap دوران میشن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اینم عکس

دقیق یادم نیس اما گفتن یه سری مباحث چون تست نیومده یا احتمالش کمه رو جلسات اخر میگن. سیستم استاد اینه که تقریبا به ترتیب اهمیت جلو میرن

ممنو.حل شد.مشکلم اینم بود که حالت ۳ و ۴ دوران را هم نفهمیده بودم.اگه وقت داشتین ممنون میشم به فارسی و خودمونی برام بگین یکی از حالات ۳ یا ۴ دوران را...منظورم حالتیه که شکم داریم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

A V A پاسخ داده:

(۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۰ ق.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  براتون کشیدمش

اینم عکس

ممنو.حل شد.مشکلم اینم بود که حالت ۳ و ۴ دوران را هم نفهمیده بودم.اگه وقت داشتین ممنون میشم به فارسی و خودمونی برام بگین یکی از حالات ۳ یا ۴ دوران را...منظورم حالتیه که شکم داریم

من از حالت ۳ و ۴ استفاده نکردم. اون مربوط به AVL هست و جریانش فرق داره . اینجا ما حالتهای شکم رو نرفتیم و حالت چرخش معمولی زدیم

ارسال:

ریحان پاسخ داده:

(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۰ ق.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  براتون کشیدمش

اینم عکس

من از حالت ۳ و ۴ استفاده نکردم. اون مربوط به AVL هست و جریانش فرق داره . اینجا ما حالتهای شکم رو نرفتیم و حالت چرخش معمولی زدیم

اوه جدی؟ وای من دوران معمولی را هم نمیدونم قواعدشو...هرموقع وقت کردید ممنون میشم برام کمی توضیح بذارین.ممنون

۰
ارسال:

ریحان پاسخ داده:

لطفا سوالهای دیگمم جواب بدبد...

۰
ارسال:

A V A پاسخ داده:

سوالتون خیلی کلیه.اگر بگین کجای treap رو مشکل دارین کمک میکنم
درخت قرمز سیاه هنوز امسال گفته نشده چند جلسه ی دیگه گفته میشه هنوز بلد نیستمشBig Grin

ارسال:

ریحان پاسخ داده:

(۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۰ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  سوالتون خیلی کلیه.اگر بگین کجای treap رو مشکل دارین کمک میکنم
درخت قرمز سیاه هنوز امسال گفته نشده چند جلسه ی دیگه گفته میشه هنوز بلد نیستمشBig Grin

صفحه ی ۲۳۲ساختمان بوران چاب جدید برای درج f با اولویت ۲ مشکل دارم نمیدونم چرا اینظور شده درخت درجش...مگه نبایدf طبقbstدرج شه؟ بعدا اگه اولویتش با والدش مشکل داشت یعنی اولویتش از والدشن کمتر بود دوران شه...اینجا منظورش از دوران جابجایی ند با والدشه؟ یا همون ۴ حالت دورانه؟

اخه fکه از همون اول طبقbst باید بره زیر درخته چب درg چون fکوچکتر ازg است...اما رفته سمت راستش ؟؟؟

راستی فصل درخت که تموم شد..دیگه کی میخوان بگن؟"

ارسال:

fatemeh69 پاسخ داده:

(۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۴ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  صفحه ی ۲۳۲ساختمان بوران چاب جدید برای درج f با اولویت ۲ مشکل دارم نمیدونم چرا اینظور شده درخت درجش...مگه نبایدf طبقbstدرج شه؟ بعدا اگه اولویتش با والدش مشکل داشت یعنی اولویتش از والدشن کمتر بود دوران شه...اینجا منظورش از دوران جابجایی ند با والدشه؟ یا همون ۴ حالت دورانه؟

اخه fکه از همون اول طبقbst باید بره زیر درخته چب درg چون fکوچکتر ازg است...اما رفته سمت راستش ؟؟؟

اگه براتون مقدوره عکسشو بذارید چون کتاب در دسترسم نیست

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعداد برگ درخت؟؟؟؟؟؟؟ rad.bahar ۴ ۳,۸۳۴ ۱۵ آذر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadrra
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۱۰۷ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۵۶۵ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  مرتبه ایجاد درخت rad.bahar ۱ ۳,۰۲۳ ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rad.bahar
  عمق درخت ???? rad.bahar ۱ ۲,۰۸۱ ۱۱ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  محاسبه ارتفاع درخت.... baharkhanoom ۳ ۷,۴۵۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  تعداد درخت فراگیر ss311 ۰ ۲,۰۵۷ ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  درخت دسترس پذیری برای شبکه های پتری αɾια ۱ ۲,۱۱۵ ۰۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  سطح و عمق و ارتفاع درخت remove ۵ ۱۰,۶۷۶ ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mstfvi
  الگوریتم درخت porseshgar ۰ ۱,۵۰۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close