زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور)

ارسال: #۱۵۷۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۵۹ ب.ظ
RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور)
منم همینو میگم آخرین رتبه، هیچ ربطی به تعداد پذیرش نداره،به عنوان مثال توی انتخاب رشته دانشگاه دولتی، رتبه آخرین فرد قبولی در رشته نرم افزار روزانه دانشگاه کاشان رو زده ۱۰۷، در صورتیکه توی دفترچه ۳ نفر بیشتر پذیرش نداره...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۵۷۷
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۵۹ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۵۳ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  من شبکه علوم تحقیقات هستم. این بهتره یا تجارت الکترونیک بنظر شما؟ شبکه مرکز .شمال و جنوب هم گذاشته. اینها چطورن؟ البته اگه سیستمهای چند رسانه ای تهران میذاشتن من بدون سوال میرفتم.

ضمنا ۲۰۰ تا نگرفته. آخرین رتبه ۲۰۲ هست لزوما رتبه ۱۹۹ وجود نداره مثلا رتبه ۲۰۲ ۲۰۰ ۱۹۷ ۱۹۳ ۱۹۰

دوستان با این کارنامه که من بررسی کردم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با توجه به رتبه مشخصه نصف علوم تحقیقات تهران زدن نصف باراجین اما چون قزوین تعداد بیشتری پذیرفته داشته تراز قزوین پایین تر اومده
البته بگم تعداد اساتید آی تی قزوین زیاده اصلا نگران نباشید هر درس چند ساعت کلاس می گذارند اصلا شلوغ نمیشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.mosallaei
ارسال: #۱۵۷۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۱ ب.ظ، توسط ehsan69.)
دوستان از کجا باید بفهمیم که ورودی مهر هستیم یا بهمن؟
و برای ثبت نام همون گواهی صادر شده برای ناجا کافیه یا باید حتما ریزنمراتو هم تحویلشون بدیم؟
و به نظرتون پیام نور تهران بهتره یا علوم و تحقیقات ( از نظر سطح علمی، امکان ادامه تحصیل برای دکتری و ...)؟
آخه خوبی پیام نور اینه که شهریه اش نصفه آزاده
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۵۷۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۰۶ ب.ظ
سلام دوستان
اینجا کسی میتونه به من بگه یه دانشگاه با پردیس همون دانشگاه چه فرقایی داره؟ مدرکش معتبره؟ پردیس اصلا بدرد میخوره یا نه؟
ممنونSmile
۰
۰
ارسال: #۱۵۸۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۰۷ ب.ظ
منم یه سوال دارم: ثبت نام ما ۲۹ ام هست و من حداکثر تا ۳۱ شهریور وقت دارم که دفترچه بفرستم برا خدمت(چون سال قبل ۳۱ شهریور ۹۲ فارغ التحصیل شدم)! همون گواهی برا ناجا هست رو ببریم کافیه؟
ممنون

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
ارسال: #۱۵۸۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۰۹ ب.ظ، توسط farzad.arshad.)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۵۳ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  من شبکه علوم تحقیقات هستم. این بهتره یا تجارت الکترونیک بنظر شما؟ شبکه مرکز .شمال و جنوب هم گذاشته. اینها چطورن؟ البته اگه سیستمهای چند رسانه ای تهران میذاشتن من بدون سوال میرفتم.

ضمنا ۲۰۰ تا نگرفته. آخرین رتبه ۲۰۲ هست لزوما رتبه ۱۹۹ وجود نداره مثلا رتبه ۲۰۲ ۲۰۰ ۱۹۷ ۱۹۳ ۱۹۰
ببینید رتبه های آزاد به صورت پشت سر همه
نکتش اینجاست که من و شما از قبل انتخاب رشتمون رو کردیم و مثلا انتخاب اولمون شبکه علوم تحقیقاته
یعنی مثلا ۵۰۰۰ نفر انتخاب اولشون رو زدن شبکه علوم تحقیقات تهران

حالا موقع اعلام نتایج همه این ۵۰۰۰ نفر رو برای انتخاب اول بر اساس تراز مرتب میکنن و به تعداد مورد نیاز از ابتدای لیست بر میدارن. یعنی ۲۰۲ نفر

البته چون برترین شرکت کنندگان رشته فناوری اطلاعات که قطعا به دنبال سراسری هستن تا آزاد، میان و این شبکه علوم تحقیقات رو هم میزنن، اینا ظرفیت رو خیلی بالا میگیرن(چون در طی اینهمه سال تنها گرایش آزاد آیتی در دانشگاه آزادهای تهران بود)
این به این معنی نیست که امسال واقعا ۲۰۲ نفر ارشد شبکه در علوم تحقیقات ثبت نام میکنن. شاید حدود نیمی از اینها و حتی بیشتر سراسری قبول شدن و در دانشگاههای سراسری ثبت نام میکنن

البته با این افزایش بی سابقه آیتی در تهران معلوم نیست سال بعد وضعیت چطوری بشه
۰
۰
ارسال: #۱۵۸۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۱۴ ب.ظ
نه اقای فرزاد اینجوری نیست، اتفاقا آزاد بر خلاف سراسری، اکثرااول شهر خودشون یا اطراف رو میزنن، این رتبه ای هم که نوشته شده، با احتساب همه رتبه هایی که اونجا رو زدن، نوشته "رتبه در انتخاب "
حالا اصلا ممکنه یه داوطلب در انتخابای بالاییش قبول شده باشه و به این انتخاب نرسه، اما رتبه اونم حساب میشه و در نهایت توی کارنامه درج میشه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farzad.arshad , مورتن
ارسال: #۱۵۸۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۱۸ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۰۷ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  منم یه سوال دارم: ثبت نام ما ۲۹ ام هست و من حداکثر تا ۳۱ شهریور وقت دارم که دفترچه بفرستم برا خدمت(چون سال قبل ۳۱ شهریور ۹۲ فارغ التحصیل شدم)! همون گواهی برا ناجا هست رو ببریم کافیه؟
ممنون
دقیقا مشکل منو داری
من امروز پلیس +۱۰ بودم، مشکلو باهاش مطرح کردم، گفت ۲۹ ام برو ثبت نام، برگ معافیت تحصیلی برات صادر می کنن اونو بیار تو سیستم برات ثبت می کنم و معافیت تحصیلیت تمدید میشه و دیگه نیازی به پست کردن دفترچه نداری، فکر نکنم به ریز نمرات گیر بدن، البته من فکر اونم کردم و مدارک لازم برا پست کردن دفترچه خدمت (واکسن و معاینه و ...) رو آماده کردم که اگه کارم طولانی شد (واسه گرفتن ریزنمرات باید برم کرمانشاه) دفترچه رو پست کنم و غیبت نخورم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , npour
ارسال: #۱۵۸۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۲۱ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۱۴ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  نه اقای فرزاد اینجوری نیست، اتفاقا آزاد بر خلاف سراسری، اکثرااول شهر خودشون یا اطراف رو میزنن، این رتبه ای هم که نوشته شده، با احتساب همه رتبه هایی که اونجا رو زدن، نوشته "رتبه در انتخاب "
حالا اصلا ممکنه یه داوطلب در انتخابای بالاییش قبول شده باشه و به این انتخاب نرسه، اما رتبه اونم حساب میشه و در نهایت توی کارنامه درج میشه
از این دید بنگریم حرف شما منطقیه
البته جایی تا الان ندیدم اعلام رسمی کردن باشن که این رتبه آخرین فرد چطوری محاسبه میشه. من هم ساده ترین امکان رو گفتم

ولی نسبی هم بخوایم حساب کنیم، بچه های تهران خیلی زیادن Smile
۰
۰
ارسال: #۱۵۸۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۳۱ ب.ظ، توسط arminjahan.)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۱ ب.ظ)farzad.arshad نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۱۴ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  نه اقای فرزاد اینجوری نیست، اتفاقا آزاد بر خلاف سراسری، اکثرااول شهر خودشون یا اطراف رو میزنن، این رتبه ای هم که نوشته شده، با احتساب همه رتبه هایی که اونجا رو زدن، نوشته "رتبه در انتخاب "
البته جایی تا الان ندیدم اعلام رسمی کردن باشن که این رتبه آخرین فرد چطوری محاسبه میشه. من هم ساده ترین امکان رو گفتم

دوست عزیز صحبتتون کاملا اشتباه است

کلا رتبه مثلا از نمره ۸۰۰۰ به پایین شروع میشه مثلا یکی زده قزوین میشه رتبه ۱ و یکی ۷۹۰۰ شده زده علوم تحقیقات میشه رتبه ۲ به همین ترتیب ،و ۲۰۲ نفر علوم تحقیقات ورودی نداره و یا ۳۸۱ نفر قزوین ورودی نداره، اینها رتبه هایی هست که بر اساس نمره کل سرت می شود و براساس تعداد ورودی آن دانشگاه آخرین رتبه ورودی بدست می آید ،مثلا این آقا با نمره ۵۵۷۵ رتبه ۶۶۸ در قزوین و رتبه ۷۱۵ در علوم تحقیقات آورده
و این نشان میده ۴۷ نفر اختلاف علوم تحقیقات و قزوین وجود داشته که حتی امکان داره کسی در این بین شهر خودش (مثل کرمانشاه و ...)را زده باشد، و نشان دهنده این است که یک تعداد تقریبا نصف این رتبه های برتر قزوین را انتخاب کردند و نصف دیگر علوم تحقیقات
[تصویر:  101.jpg]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , n268
ارسال: #۱۵۸۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۳۰ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۱۴ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  نه اقای فرزاد اینجوری نیست، اتفاقا آزاد بر خلاف سراسری، اکثرااول شهر خودشون یا اطراف رو میزنن، این رتبه ای هم که نوشته شده، با احتساب همه رتبه هایی که اونجا رو زدن، نوشته "رتبه در انتخاب "

بله دیگه فرضشو بکن ۵ تا کلاس ۴۰ نفری یعنی باید بذارن برای شبکه؟ مگه میشه یک کلاسشم بزور پر شه.
۰
۰
ارسال: #۱۵۸۷
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۳۱ ب.ظ
کسی هم جواب منو ندادSadSad(
واقعا ممنونBig Grin
۰
۰
ارسال: #۱۵۸۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۳۴ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۸ ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۱ ب.ظ)farzad.arshad نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۱۴ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  نه اقای فرزاد اینجوری نیست، اتفاقا آزاد بر خلاف سراسری، اکثرااول شهر خودشون یا اطراف رو میزنن، این رتبه ای هم که نوشته شده، با احتساب همه رتبه هایی که اونجا رو زدن، نوشته "رتبه در انتخاب "

کلا رتبه مثلا از نمره ۸۰۰۰ به پایین شروع میشه مثلا یکی زده قزوین میشه رتبه ۱ و یکی ۷۹۰۰ شده زده علوم تحقیقات میشه رتبه ۲ به همین ترتیب ،و ۲۰۲ نفر علوم تحقیقات ورودی نداره و یا ۳۸۱ نفر قزوین ورودی نداره، اینها رتبه هایی هست که بر اساس نمره کل سرت می شود و براساس تعداد ورودی آن دانشگاه آخرین رتبه ورودی بدست می آید ،مثلا این آقا با نمره ۵۵۷۵ رتبه ۶۶۸ در قزوین و رتبه ۷۱۵ در علوم تحقیقات آورده
و این نشان میده ۴۷ نفر اختلاف علوم تحقیقات و قزوین وجود داشته که حتی امکان داره کسی در این بین شهر خودش (مثل کرمانشاه و ...)را زده باشد، و نشان دهنده این است که یک تعداد تقریبا نصف این رتبه های برتر قزوین را انتخاب کردند و نصف دیگر علوم تحقیقات

نه این رتبه ها کلی نیس...اگه کارنامه دوستانی که توی انتخابهای غیر اولشون قبول شدن ببینین ،رتبه ها تغییر کرده که نشون میده رتبه ها کلی نیست و رتبه در انتخاب هست
۰
۰
ارسال: #۱۵۸۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۳۵ ب.ظ
بنظرتون بین شبکه و تجارت علوم تحقیقات کدوم بهتره؟
بین تهران مرکز و جنوب و شمال و علوم تحقیقات چی؟
ممنون

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
ارسال: #۱۵۹۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۳۹ ب.ظ، توسط arminjahan.)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۳۴ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۸ ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۱ ب.ظ)farzad.arshad نوشته شده توسط:  

نه این رتبه ها کلی نیس...اگه کارنامه دوستانی که توی انتخابهای غیر اولشون قبول شدن ببینین ،رتبه ها تغییر کرده که نشون میده رتبه ها کلی نیست و رتبه در انتخاب هست

چرا رتبه ها کلیه، الان نمو نش را گزاشتم دیگه
یک زمانی برای هر دانشگاه رتبه جدا بود الان خیلی وقته سیستم تغییر کرده
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۹۴ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۳۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۲۳ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۶۰۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشخیص گوگل مپس با Live View AR برای مکان دقیق elecomco ۱ ۳,۹۱۳ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kooshaideal1
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۱۲ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۰ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close