زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور)

ارسال: #۱۷۸۶
۲۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۴ ب.ظ
بچه ها چرا چک میدین خب یا سفته برید کارای فارغ التحصیلیرو انجام بدین ی دفعه بیاین ثبت نام بالاخره ک باید انجام بدین
من هنوز درگیر کارای مدرک لیسانسمم ک مربوط میشه ب کاردانی ی هفتس فک کن چرا چون دولتی خوندم ۲ سال تعهد خدمت دارم .

خوشبختی داشتن دوست داشتنی ها نیست

بلکه دوست داشتن داشتنی هاست
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷۸۷
۲۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۰ ب.ظ
یه مشتت دروغگو نشستن تو دانشگاه آزاد که هی دروغ میگن
۰
۰
ارسال: #۱۷۸۸
۲۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ ب.ظ
سلام دوستان من همه ی مراحل ثبت نام انجام دادم
کد دانشجوی بهم دادن
ولی سایتو برام باز نمیکنه
میگه ش دانشجوی یا پس اشتباه روز دوشنبه ثبت نا م کردم دوستام که روز دوشنبه ثبت نام کردن با شماره دانشجویشون میتونن وارد سایت بشن
بنظرتون مشکل چیه ؟
۰
۰
ارسال: #۱۷۸۹
۲۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۵۷ ق.ظ
RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور)
(۲۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳ ب.ظ)k1.technology نوشته شده توسط:  سلام دوستان من همه ی مراحل ثبت نام انجام دادم
کد دانشجوی بهم دادن
میگه ش دانشجوی یا پس اشتباه روز دوشنبه ثبت نا م کردم دوستام که روز دوشنبه ثبت نام کردن با شماره دانشجویشون میتونن وارد سایت بشن
بنظرتون مشکل چیه ؟
خدایش دیگه جای این سوال تو فروم دانشگاهتونه یا باید از مدیر سایتتون بپرسین اینجا کسی فکر نکنم بتونه جوابی بدهBig Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۷۹۰
۲۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۰۶ ق.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳ ب.ظ)k1.technology نوشته شده توسط:  سلام دوستان من همه ی مراحل ثبت نام انجام دادم
کد دانشجوی بهم دادن
بنظرتون مشکل چیه ؟

کد ملی و رمز وارد نکنید اون رمزیو وارد کنید که موقع ثبت نام اینترنتی ثبت کردینConfused
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , k1.technology
ارسال: #۱۷۹۱
۲۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ ب.ظ، توسط lafille.)
(۲۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۶ ب.ظ)irera نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ق.ظ)lafille نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ق.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۵ ب.ظ)pijoo نوشته شده توسط:  دوستان عزیز کسی نمیدونه جواب تکمیل ظرفیت واسه ترم مهر کی میاد؟

منم منتظرشم
خدا کنه زود بیاد
قراره شنبه ۲۹ شهریور اعلام بشه.

از کجا این خبر ها رو پیدا میکنید ؟ من صبح تا شب دارم تو این سایتهای خبری مرتبط میگردم چیزی نیست ! :دی
از معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد پرسیدم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ladymj
ارسال: #۱۷۹۲
۲۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ ب.ظ
نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد در مرحله دوم فردا اعلام می شود
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام کرد که نتایج انتخاب رشته مجدد آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه فردا شنبه ۲۹ شهریورماه اعلام می شود.
مجتبی علوی فاضل در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: نتایج انتخاب رشته مجدد آزمون ارشد دانشگاه آزاد فردا شنبه ۲۹ شهریورماه در سامانه مرکز آزمون به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اعلام می شود.

وی ادامه داد: به علت تمدید یک روزه انتخاب رشته، اعلام نتایج به فردا شنبه موکول شد.

به گفته معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، احتمال دارد مرحله تکمیل ظرفیت دیگری هم در پیش باشد.

به گزارش مهر، امسال برای نخستین بار پس از اعلام نتایج آزمون های ارشد و دکتری دانشگاه آزاد، به علت افزایش یافتن رشته محلها به داوطلبان شرکت کننده در این دو آزمون اجازه داده شد بار دیگر انتخاب رشته کنند.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ladymj , n a z a n i n
ارسال: #۱۷۹۳
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۰۷ ب.ظ
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: نتایج مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی تا ساعت ۱۹:۰۰ امروز شنبه مورخ ۲۹/۶/۹۳ اعلام می شود. داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
از نتیجه خود مطلع شوند. وی در ادامه افزود: افرادی که در مرحله تکمیل ظرفیت پذیرفته شوند می توانند از بین قبولی مرحله اول و مرحله دوم (تکمیل ظرفیت) یکی را انتخاب کرده و در روز یکشنبه مورخ ۳۰/۶/۹۳ به واحد موردنظر جهت ثبت نام مراجعه نمایند. علوی فاضل گفت: پذیرفته شدگان لازم است برای مراجعه جهت ثبت نام مدارکی شامل: اصل و کپی مدرک کارشناسی به همراه ریز نمرات دوره کارشناسی، اصل و کپی کارت ملی، اصل و کپی شناسنامه، شش قطعه عکس ۴ × ۳ با پشت زمینه سفید (برای مشمولین ۱۲ قطعه عکس)، مدرکی که نظام وظیفه برادران را مشخص می کند را به همراه داشته باشند. وی در پایان گقت: پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) خود نمی باشند باید اصل گواهی تأیید شده دال بر فراغت از تحصیل را که توسط دانشگاه محل تحصیل با قید معدل صادر شده باشد، به همراه ریز نمرات تأیید شده ارائه نمایند
۰
۰
ارسال: #۱۷۹۴
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۲۳ ب.ظ
چقدر اوضاع ثبت نام توی علوم تحقیقات به هم ریخته بود! :O

There is no there there.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن , neda_Network
ارسال: #۱۷۹۵
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۲۴ ب.ظ
نتایج تکمیل ظرفیت اعلام شد.
۰
۰
ارسال: #۱۷۹۶
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۱۵ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۳ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  چقدر اوضاع ثبت نام توی علوم تحقیقات به هم ریخته بود! :O
خیلی خیلی بهم ریخته بود تازه الان تو سایت اعلام کردن که بر اساس حروف الفبا بیاین..... Confused
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن
ارسال: #۱۷۹۷
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۳۲ ب.ظ
ازاد ابادان زده بود ظرفیت ۱۵۱ نفر حالا زده رتبه اخرین فرد قبولی ۴۴ ...دزدای ..... فقط خواستن یه پولی ازمون بشکن ....
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ladymj
ارسال: #۱۷۹۸
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۵۰ ب.ظ
من تجارت علوم تحقیقات تهران رتبه ۱ شدم.

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ladymj , olom tahghighat
ارسال: #۱۷۹۹
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۲۰ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۱۵ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۳ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  چقدر اوضاع ثبت نام توی علوم تحقیقات به هم ریخته بود! :O
خیلی خیلی بهم ریخته بود تازه الان تو سایت اعلام کردن که بر اساس حروف الفبا بیاین..... Confused

اگهه شماره گرفتی میتونی فردا بری. من امروز دوباره رفتم و ثبت نام کردم. اینا هرلحظه تصمیمو عوض میکنن. اون حروف الفبا برای کسانی هست که شماره نگرفتن.
۰
۰
ارسال: #۱۸۰۰
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۳۳ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۰ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۱۵ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۳ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  چقدر اوضاع ثبت نام توی علوم تحقیقات به هم ریخته بود! :O

اگهه شماره گرفتی میتونی فردا بری. من امروز دوباره رفتم و ثبت نام کردم. اینا هرلحظه تصمیمو عوض میکنن. اون حروف الفبا برای کسانی هست که شماره نگرفتن.
آخه شمارم ۳۶۲ شد. گفتن شماره ۳۰۰ به بعد دوشنبه بیان. بعد الان نگاه کردم دیدم دوشنبه حروف الف و ب هست. ولی من با توجه به حروف باید سه شنبه برم. خلاصه نمیدونم بالاخره کی برم؟؟؟Huh
چه خوب که تونستی ثبت نام کنی حتما شمارت کم بوده..
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۵۵ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۲۱ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۹۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۱۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشخیص گوگل مپس با Live View AR برای مکان دقیق elecomco ۱ ۳,۹۱۲ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kooshaideal1
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۰۷ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close