زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولی های مجازی شهید بهشتی

ارسال: #۱۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۰۱ ب.ظ
اینجا که چیزی راجع به شهریه ثابت و متغیر ننوشته شما چه مبلغی واریز میکنین؟و جریان این پردیس خودگردان دیگه چیه؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۷
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۳۵ ب.ظ
سلام دوستان عزیز
شماها ثبت نام کردید؟ شهریه چجوریا بود؟شرایط دیگه؟
من که گذاشتم واسه سال آینده
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۵۴ ب.ظ
RE: قبولی های مجازی شهید بهشتی
سلام دوستان
منم با اجازتون معماری مجازی شهید بهشتی قبول شدم.اما موندم ثبت نام کنم یا واستم واسه تکمیل ظرفیت.
نظرتون در مورد دانشگاهش و دوره اش و ارزش مدرکش چیه؟
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ق.ظ، توسط natanaile.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۱ ب.ظ)پری دریایی نوشته شده توسط:  اینجا که چیزی راجع به شهریه ثابت و متغیر ننوشته شما چه مبلغی واریز میکنین؟و جریان این پردیس خودگردان دیگه چیه؟؟

من تماسی که با مسول رشته گرفتم تو آموزش گفتن معمولا ۱ تومن واریز میکردن بچه ها و منم همین کارو کردم.اگر کسی مبلغ جانبی رو که زده بیست تومن رو بیشتر واریز کرده(چون اوایل ثبت نام زده بود ۵۰)بستانکار میزنه تو گلستان و بعدا برا شهریه میتونه ازش استفاده کنه.
قضیه پردیس هم فقط اسم هست همه چیز عین سابق هست.پرس و جویی که دوستانم تو بهشتی بودن انجام دادن و اساتیدی که تو بهشتی جواب این سوال رو دادن و مسول آموزشی که سوال کردم ازشون همین رو گفتن.
شاید بهانه ای هست تا شهریه رو کم کم بالا ببرن برا سال های بعد

این لینک رو هم ببینید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۱۱ ب.ظ
یه پیشنهاد هم داشتم.دوستانی که ثبت نام می کنن و قصد اومدن دارن به مجازی موقع ثبت نام حضوری شماره تلفن هاشون رو تو یه برگه ای بنویسن و بسپرن به مسول ثبت نام رشته ما که اونجا هست تا برسه به روز چهارشنبه که آخرین روز ثبت نامه.بعد بتونیم یه گروهی رو تو وایبر یا هر اپلیکشنی که بیشتر دوستان حضور دارن ایجاد کنیم با اسم مشخص و باهم در ارتباط باشیم.
نظرتون چیه؟
۱
۰
ارسال: #۲۱
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۱۱ ق.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ب.ظ)natanaile نوشته شده توسط:  یه پیشنهاد هم داشتم.دوستانی که ثبت نام می کنن و قصد اومدن دارن به مجازی موقع ثبت نام حضوری شماره تلفن هاشون رو تو یه برگه ای بنویسن و بسپرن به مسول ثبت نام رشته ما که اونجا هست تا برسه به روز چهارشنبه که آخرین روز ثبت نامه.بعد بتونیم یه گروهی رو تو وایبر یا هر اپلیکشنی که بیشتر دوستان حضور دارن ایجاد کنیم با اسم مشخص و باهم در ارتباط باشیم.
نظرتون چیه؟

+++
۱
۰
ارسال: #۲۲
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۸ ق.ظ، توسط rubeus.)
سلام
من جز قبولی های روزانه این دانشگاه هستم
دوستانی که قصد ثبتنام مجازی دارند اگه نیاز به کمکی در طی دو سال دانشگاه دارند و دوست دارند در ارتباط باشیم پ.خ بدهند(خوشحال میشم اگه کمکی از دستم بر بیاد).
(از طریق سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هم میتونید بهم برسید)
۱
۰
ارسال: #۲۳
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۲۳ ب.ظ
شما چقد واریز کردین؟ اینجا زده مبلغ قابل پرداخت زده ۲۳۷۰۰۰۰تومن و یه ۲۰تومن!این دومیلیون و خورده ای کل شهریس؟ زده پیش پرداخت آخه!!
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۳۴ ب.ظ
Re: RE: قبولی های مجازی شهید بهشتی
(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۳ ب.ظ)پری دریایی نوشته شده توسط:  شما چقد واریز کردین؟ اینجا زده مبلغ قابل پرداخت زده ۲۳۷۰۰۰۰تومن و یه ۲۰تومن!این دومیلیون و خورده ای کل شهریس؟ زده پیش پرداخت آخه!!
این کل شهریه هست:یعنی شهریه ثابت + ۹ واحد.۲۰هم هزینه هایی مثل تشکیل پرونده و این چیزاست.
آموزش بهم گفت شهریه ثابت ۱تومن و هر واحد ۱۳۵تومن اما با این مبلغ نمیخونه.بهشون هم گفتم جوابشون این بود که شاید تغییر کرده و به ما اعلام نشده که همین طور هست.افزایش شهریه داشته امسال
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پری دریایی
ارسال: #۲۵
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۳۵ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۴ ب.ظ)natanaile نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۳ ب.ظ)پری دریایی نوشته شده توسط:  شما چقد واریز کردین؟ اینجا زده مبلغ قابل پرداخت زده ۲۳۷۰۰۰۰تومن و یه ۲۰تومن!این دومیلیون و خورده ای کل شهریس؟ زده پیش پرداخت آخه!!
این کل شهریه هست:یعنی شهریه ثابت + ۹ واحد.۲۰هم هزینه هایی مثل تشکیل پرونده و این چیزاست.
آموزش بهم گفت شهریه ثابت ۱تومن و هر واحد ۱۳۵تومن اما با این مبلغ نمیخونه.بهشون هم گفتم جوابشون این بود که شاید تغییر کرده و به ما اعلام نشده که همین طور هست.افزایش شهریه داشته امسال

ببخشید از کجا میدونید ۹* واحده؟
تو گلستان زده؟

اگـر تنـهای تنـهای تنـها شـوم، باز هـم خـــدا را دارم.
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ب.ظ، توسط natanaile.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ب.ظ)mey_sam نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۴ ب.ظ)natanaile نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۳ ب.ظ)پری دریایی نوشته شده توسط:  شما چقد واریز کردین؟ اینجا زده مبلغ قابل پرداخت زده ۲۳۷۰۰۰۰تومن و یه ۲۰تومن!این دومیلیون و خورده ای کل شهریس؟ زده پیش پرداخت آخه!!

تو گلستان زده؟
با خانم مرادی مسول آموزش رشته کامپیوتر دوره مجازی تماس گرفتم.شماره تلفن تو سایت هست،مگه تماس نمیگیرید نمی پرسید سوالاتتون رو؟
۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۱۳ ق.ظ
سلام دوستان
یه مطلب خوندم که اگر دانشگاهی که الان قبول شدیم ثبت نام نکنیم دیگه نمیتونیم توی تکمیل ظرفیت شرکت کنیم.آیا حقیقت داره؟
۰
۰
ارسال: #۲۸
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ ق.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ ب.ظ)natanaile نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ب.ظ)mey_sam نوشته شده توسط:  

تو گلستان زده؟
با خانم مرادی مسول آموزش رشته کامپیوتر دوره مجازی تماس گرفتم.شماره تلفن تو سایت هست،مگه تماس نمیگیرید نمی پرسید سوالاتتون رو؟
میشه لطفا شمارشونو بدید؟من پیدا نمیکنم کجای سایته!
۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ب.ظ، توسط natanaile.)
(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۳ ق.ظ)پری دریایی نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ ب.ظ)natanaile نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ب.ظ)mey_sam نوشته شده توسط:  

تو گلستان زده؟
میشه لطفا شمارشونو بدید؟من پیدا نمیکنم کجای سایته!
این شماره مسول آموزش رشته کامپیوتر
۰۲۱۲۹۹۰۳۲۲۲
این هم شماره مسول سیستم گلستان
۰۲۱۲۹۹۰۳۲۱۹
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پری دریایی
ارسال: #۳۰
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۳۷ ب.ظ
ممنون.شماها هم مثل من ۲۴۰۰ واریز کردین؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۳۲۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۶۳۴ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۵۱۰ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۷۳ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۱۷۵ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۴۰۵ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۸۹ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۵۴۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۷۱ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۴۲۹ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close