زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست راهنمایی برای ورودی های امنیت امیرکبیر

ارسال:

reza777gh پرسیده:

سلام
این تاپیک رو به نمایندگی از قبول شده های امسال ساختم تا از همه ی دانشجوها و فارغ التحصیل های امنیت (به خصوص امیرکبیر) کمک بگیریم که توی این مدت باقی مونده و حتی بعد از ثبت نام وشروع سال تحصیلی:
چه کارایی رو بکنیم
چه چیزایی رو بخونیم
چه اطلاعاتی رو جمع کنیم
از کی به فکر پروپوزال باشیم
درباره استادها چی رو بفهمیم
از کی دنبال استاد راهنما بیوفتیم!

کلاً هر راهنمایی که میدونید به درد تازه وارد ها - مخصوصا اونایی که دوره کارشناسیشون رو توی دانشگاه قوی نگذروندن- میخوره رو زحمت بکشید و به ما برسونید تا با کمک شما بتونیم دوره خوبی رو شروع کنیم.
ممنونیم
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

۸Operation پاسخ داده:

سلام به همه دوستان عزیز و ضمن تبریک بابت قبولیشون
بهترین کار در این مدت به نظر من کسب اطلاعات و بالابردن دانش امنیتیتون در همه زمنیه هاست!چرا که باید احتمالا تا اواخر آذر اولویت اساتید برای پایان نامه رو مشخص کنید و تا بهمن ماه فیلد تزتون رو ثبت کنید و فروردین ۹۴ پروپوزالتون رو تحویل بدید!
در مورد اساتید هم بهتره سری به سایت گروه بزنید و مابقی اطلاعات رو در خود دانشگاه جویا باشید.
موفق وپیروز باشید
در ضمن برای حداقل یک سال تلاش شبانه روزی خودتون رو آماده کنید
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

۰
ارسال:

reza777gh پاسخ داده:

RE: درخواست راهنمایی برای ورودی های امنیت امیرکبیر

سلام آقای احمدیان عزیز
خیلی ممنونم که انقد سریع جواب دادی
من مشکلم همین جمع کردن اطلاعات در زمینه امنیت هست. یعنی دقیقا چی؟ کتاب خاصی یا سایت خاصی رو نگاه کنیم؟ ویکیپدیا رو بخونیم؟Big Grin
و اینکه ترم اول چه درسایی رو میدن و جبرانی ها روی چه حسابی هستن
بازم ممنون

۰
ارسال:

keywan78 پاسخ داده:

سلام، آقا رضا جان مرسی برای تاپیکی که زدی.
از دوستانم خواهش می کنم هرچی برای یه ورودی جدید لازمه که اونجا سردرگم نشه بگن

۰
ارسال:

shozdeh پاسخ داده:

سلام

اول به همه دوستانی که قبول شدن تبریک و تسلیت عرض می‌کنم. Smile
دوم این که بهترین کاری که می تونین بکنین اینه که با دانشجوهای قبلی (۹۲ و ۹۱) صحبت کنین. تو این یک ماه هیچ کار درسی نمیشه انجام داد و دقیقا از یه ماه دیگه درساتون شروع میشه و دیگه اصلا وقت این کارا رو پیدا نمیکنین.
اگر تونستین بچه ها رو پیدا کنین خوب کسب اطلاعات کنین که دیگه وقت نمیشه هر چند احتمالا تعداد کمی از بچه ها دانشگاه باشن.
مهمترین اقدامتون فعلا شناخت اساتید باشه همین. اگه استادتون رو درست انتخاب کنید تا آخر خودش درست می‌شه. راستی اساتید این رشته هر کدوم رو یه زمینه «جدا» کار میکنن و اورلپشون خیلی کمه برای همین خیلی نمیشه امیدوار بود که موضوعی که استاد راهنمای شما کار میکنه رو بشه عوض کرد و این کار یعنی نداشتن استاد راهنما!!! برای همین الان فقط بچسبین به شناخت اساتید....

۰
ارسال:

۸Operation پاسخ داده:

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ ق.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  سلام آقای احمدیان عزیز
خیلی ممنونم که انقد سریع جواب دادی
من مشکلم همین جمع کردن اطلاعات در زمینه امنیت هست. یعنی دقیقا چی؟ کتاب خاصی یا سایت خاصی رو نگاه کنیم؟ ویکیپدیا رو بخونیم؟Big Grin
و اینکه ترم اول چه درسایی رو میدن و جبرانی ها روی چه حسابی هستن
بازم ممنون
خواهش می کنم آقا رضا وظیفست!
ترم اول APPLIED CRYPTOGRAPHY با دکتر صادقیان دارید که بدجوری بهتون فشار میاره!INFORMATION SECURITY با دکتر فلاح و SECURE COMPUTER SYSTEMS با دکتر شجری!هر درسی که کمتر از ۱۲ فک کنم شده باشید تو دروس اصلی جبرانی می خورید!توی این دو سه هفته درس خوندن فایده نداره فقط در زمینه های مختلف از جمله رمزنگاری،واترمارکینگ،استیگانورافی،IDSها،امینت شبکه،پروتکل های امنیتی،بدافزارها و ... سرچ کنید تا حوزه ها دستتون باشه که وارد دوره شدید بتونید سریع استاد راهنماتون رو انتخاب کنید.
همگی موفق و پیروز باشید
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

۰
ارسال:

reza777gh پاسخ داده:

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ق.ظ)shozdeh نوشته شده توسط:  تسلیت عرض می‌کنم. Smile
!!!! :O
ولی من شخصا یکی از دلایل اصلیم برای انتخاب این رشته و دانشگاه همین سختی و چالش و چلنج بوده -هرچند که تا حالا تجربشو نداشتم! و معلوم نیست آخرعاقبتم چی بشه- توکل به خدا

خیلی ممنونم از shozdeh و ۸Operation عزیز
اگه ممکنه درباره همین موضوع شناخت اساتید توضیح بیشتری بدید
من سایت دانشکده رو که چک کردم یک بار ۴ تا استاد رو میداد یه بار ۵ تا !
اولا آیا فقط همین اساتید هستن یا یا با بقیه اساتید هم بچه های دوره های قبل کار کردن؟
مسئله اصلی هم روش شناخته ، از عنوان مقاله هاشون این شناخت به دست میاد یا جزئیات بیشتری هم هست؟ چون من دیشب بررسی میکردم مقالات رو ، از بعضیا یه چیزی دستم رو میگرفت ولی مثلا مقالات خانم استاد...(فراموش کردم اسمشونو) عنوانش کلماتی داشت که یکی یکی باید تو گوگل ترجمه می کردم تا ببینم اصلا ترجمش چیه!!!

در واقع من یه معرفی اجمالی از زمینه های این رشته رو میخوام که وقتی اومدم اونجا نصف ترم رو درگیر اسم ها حداقل نباشم!
منبعی رو سراغ دارید؟
چون خوندن منابع درسی به قول شما فایده ای نداره و تا درس تموم نشه آدم نمیفهمه قضیه چی بود!

بازم خیلی خیلی از توجهتون ممنونم

یه چیزه دیگه! جدی جدی کلاسا ۲۲ شهریور شروع میشن؟!!

۰
ارسال:

sia.hatami پاسخ داده:

با سلام و تبریک به قبول شدگان امسال و خسته نباشید اساسی بعد تحمل یک سال کامل، انتظار و تلاش و...
همون طور که بچه ها هم توضیح میدادن، مهمترین کارتون شناخت حوزه های کاری اساتید هست که فک کنم جا داره که تا استادتون رو با قطعیت انتخاب نکردین، سراغ درس و .... نرین
حالا شناختن اساتید هم بعد ذو ماه راحت تر خواهد بود و از الان نمیشه انتظار داشت که از رو چندتا مقاله، حوزه اساتید رو شناخت.... یا حتی شاید اسم خیلی از حوزه ها، آشنا باشه و بشه حدس زد که میخواد تو چه حوزه ای کار کنه، ولی کسی تا تو کلاسش نشینه و سمینارهای بچه هاش رو نبینه، نمیتونه دقیق دغدغه حوزه رو متوجه بشه....
یه فرصت خیلی خوبی که کمکتون میکنه با حوزه ها آشنا بشین، سمینارهای بچه های ورودی ۹۲ هست که تو اواخر مهر ماه، ارائه میشه که مجبور خواهید بود شما هم حضور داشته باشین که به نظرم خیلی خوبه...

راجب جبرانی هم، همونطور که دوستمون گفتن، زیر ۱۲ جبرانی میخوره، ولی اجبار نمیکنن که تو همون ترم اول بردارین، من خودم جبرانی دارم که هنوز برنداشتم.... پیشنهاد میکنم برا انتخاب جبرانی هاتون، با بچه های ترم بالایی مشورت کنین، چون ترم اول خیلی سرتون شلوغه و بهتره دنبال کارای مهمتر باشین

حالا برا اساتید و درس هم، نمیخواد از الان استرس داشته باشن.... این ۲ هفته رو هم خوب استراحت کنین که انشالله فرصت استراحت بعدیتون، سال دیگه، ۲۵ مرداد هستش (ما ۱ هفته است که پرونده ترم دو رو بستیم)... تازه دارم بهتون امید میدم Smile
... خدا قوت ...

۰
ارسال:

fa_shinobi پاسخ داده:

سلام. دوستان من گرایش شبکه امیرکبیر قبول شدم. یه سری سوال راجع به کارای ثبتنام داشتم.
من شبانه ام و کرج زندگی میکنیم. بنظر شما خوابگاه میدن؟ بعد اینکه هزینه اش چقدره و کجا بهتره؟
برای انتخاب واحد ترم اول چه درسایی رو بهتره برداریم؟ من تو سایت دیدم شبکه ها دو گروهن و درساشون فرق داره. این جریانش چیه؟
هزینه های جانبی حدودا چقدر میشه؟

ارسال: #۱۰

hosseina4 پاسخ داده:

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۵۸ ب.ظ)fa_shinobi نوشته شده توسط:  سلام. دوستان من گرایش شبکه امیرکبیر قبول شدم. یه سری سوال راجع به کارای ثبتنام داشتم.
من شبانه ام و کرج زندگی میکنیم. بنظر شما خوابگاه میدن؟ بعد اینکه هزینه اش چقدره و کجا بهتره؟
برای انتخاب واحد ترم اول چه درسایی رو بهتره برداریم؟ من تو سایت دیدم شبکه ها دو گروهن و درساشون فرق داره. این جریانش چیه؟
هزینه های جانبی حدودا چقدر میشه؟

سلام دوست عزیز ضمن عرض تبریک
در مورد خوابگاه طبق اطلاعیه ای که برای دانشجویان دکترا در سایت دانشگاه امیر کبیر قرار گرفته است. خوابگاه دانشجویی صرفاً به دانشجویان غیربومی تعلق گرفته و دانشجویان ساکن در استان تهران و البرز مجاز به اخذ خوابگاه نمی باشند.که فکر کنم برای کارشناسی ارشد هم این قانون پابرجا می باشد.
از لحاظ دو گروه بودن دروس هم تا آنجایی که من فهمیدم دروس گروه اول دروس اصلی و دروس گروه دوم اختیاری می باشند.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال: #۱۱

fa_shinobi پاسخ داده:

سلام
دوستان من یه تاپیکم واسه بچه های شبکه درست کردم. که زیاد مطالب قاطی نشه و تخصصی بمونه.
شما بچه های امنیت هم شاید بتونید کمک کنید. اگرم از بچه های شبکه سالای قبل کسی رو میشناسید به ما معرفی کنید. ممنون میشم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
ارسال: #۱۲

reza777gh پاسخ داده:

از sia.hatami عزیز هم بسیار ممنونم که یه جورایی به ما آرامش داد والبته با این جمله هم دل مارو لرزوند! Smile
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۳۷ ب.ظ)sia.hatami نوشته شده توسط:  .... این ۲ هفته رو هم خوب استراحت کنین که انشالله فرصت استراحت بعدیتون، سال دیگه، ۲۵ مرداد هستش (ما ۱ هفته است که پرونده ترم دو رو بستیم)... تازه دارم بهتون امید میدم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۴۹۹ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۲ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  درخواست راهنمایی Maryam-X ۰ ۰ ۰۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۴:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۶۱۴ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۱۶۴ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۵ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close