زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

android template

ارسال:
۳۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۳۹ ب.ظ
android template
سلام به همگی
دوستان در زمینه برنامه نویسی اندروید تازه کارم اگر سوالم خیلی ابکی هست ببخشید
به دنیال سورس کد template برای اپلیکیشن اندروید هستم جای هست که template رایگان با سورس کد بدهد
در ضمن کسی هست که تا حالا با android bootstrap یا با Tabris کار کرده باشد من دقیقا نمی دانم اینها چی هستند و ایا در مورد template به درد بخور هستند یا نه خواهشا اگر کسی با اینها اشنایی دارد توضیح بدهد و یک لینک اموزس در مورد نحوه تولید اپلیکیشن با انها در eclipse معرفی کند
ممنونم از توجهتان.
امیدوارم دوستان جواب بدهند.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۳۷ ب.ظ
android template
برای شروع میتونین از این دو تا لینک استفاده کنین. خیلی خوب و قدم به قدم توضیح دادن:
لینک سایت انگلیسی. نیاز به ف.ش برای باز کردن:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لینک سایت فارسی :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: rad.bahar
ارسال:
۰۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ ب.ظ
android template
باز هم سلام
ممنون از پاسختان دوست عزیز
دنیال theme و style و... نیستم می خواهم template پیدا کنم یعنی قالب پروژه های از پیش طراحی شده که برای کاربرد خاصی ایجاد شده اند متلا template هتل ، رستوران و...
سایت خارجی که template با سورس ارائه می دهند دیدم منتها همه اش پولی بودند
جایی هست که template رایگان بدهد
کسی در مورد android bootstrap یا با Tabris اشنایی دارد
خواهشا راهنمایی کنید دوستان
۰
۰
ارسال:
۰۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۳۳ ب.ظ
android template
اصولی نیست که وقتی مفاهیم پایه رو نمیدونید برید سراغ فریمورک ها. ضمن اینکه مطمئن هستید اگه یه پروژه کامل اندروید رو ببینید میتونید تغییرش بدید یا دقیق بفهمید چیکار میکنه؟ اندروید یه سیستم عامل loosely coupled هست و تازه شما با مفاهیم پایه هم آشنایی ندارید.
۰
۰
ارسال:
۰۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۴۰ ب.ظ
android template
بله حق با شماست. داستان این است یک کار گروهی در حال انجام است و از من خواسته شده تا template پیدا کنم
۰
۰
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۲۸ ب.ظ
android template
باز هم سلام
دوستان کسی از برنامه نویسی موبایل با html5 اطلاعی دارد میشه کسی یک توضیح کلی در موردش بده نسبت به برنامه نویسی اندروید بهتر است یا بدتر چه فرقی دارد
ایا با html5 هم می توان از دیتابیس محلی یا راه دور استفاده کرد ،فراخوانی وب سرویس چه طور? (rest client)
خودم برنامه نویسی وب j2ee کار کردم و تقریبا در ان مهارت پیدا کردم ولی درباره برنامه نویسی اندروید تازه کارم . ایا با این حساب برای من یادگیری برنامه نویسی موبایل با html5 بهتر از پرنامه نویسی اندروید هست
خواهشا نظرتان را بگید و اگر بخواهم برنامه نویسی موبایل با html5 بکنم چه IDE مناسب تر است
ممنون
۰
۰
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۱۵ ب.ظ
android template
به فرض هم که کسی به این سوال پاسخ بده، به احتمال زیاد برنامه نویس حرفه ای نیست و نظر شخصی و محدودشه. بهتره به سایت های معتبر در این زمینه مراجعه کنید. اونجا افراد با تجربه تر و با بررسی ریز و همچنین در صورت لزوم با مرجع های معتبر جواب اینگونه سوالات رو میدن.
۰
۰
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۴۹ ب.ظ
RE: android template
(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۲۸ ب.ظ)rad.bahar نوشته شده توسط:  باز هم سلام
دوستان کسی از برنامه نویسی موبایل با html5 اطلاعی دارد میشه کسی یک توضیح کلی در موردش بده نسبت به برنامه نویسی اندروید بهتر است یا بدتر چه فرقی دارد
ایا با html5 هم می توان از دیتابیس محلی یا راه دور استفاده کرد ،فراخوانی وب سرویس چه طور? (rest client)
خودم برنامه نویسی وب j2ee کار کردم و تقریبا در ان مهارت پیدا کردم ولی درباره برنامه نویسی اندروید تازه کارم . ایا با این حساب برای من یادگیری برنامه نویسی موبایل با html5 بهتر از پرنامه نویسی اندروید هست
خواهشا نظرتان را بگید و اگر بخواهم برنامه نویسی موبایل با html5 بکنم چه IDE مناسب تر است
ممنون
اینکه یه اپ با اندروید بنویسی یا html5 زمین تا اسمون فرق میکنه... باس ببینی چه نرم افزاری میخوای بنویسی... چی کار میخواد بکنه...
یه چیزه دیگه اینه که تا اون جایی که من میدنم html5 به خودی خود چیزخاصی برای برنامه نویسی نیست.html5 قابلیت هایی داره که شما با برنامه نویسی جاوااسکریپت میتونید از اونا استفاده کنید و اپ بنویسید...
یکی از قابلیت های html5 قابلیت HTML5 Web Storage هست که میتونید دیتا به صورت محلی نگه دارید... حالا اگر کارتون رو به عنوان دیتا بیس را میندازه که دیگه بخونید ببینید به درد میخوره یا نه...
IDE هم که زیاده ولی من از خانواده jetBrains استفاده میکنم که خیلی خوبه...

[تصویر:  balloons.gif]
۰
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۵۹ ب.ظ
android template
ممنون از جوابتان دوست عزیز
نوشته بودید که "اینکه یه اپ با اندروید بنویسی یا html5 زمین تا اسمون فرق میکنه... باس ببینی چه نرم افزاری میخوای بنویسی... چی کار میخواد بکنه... "
ممکنه کاملتر توضیح بدید چه نرم افزارهایی html5 خوبه و چه نرم افزارهایی اندروید؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۱۵ ب.ظ
android template
ببینید وقتی شما با اندروید برای یه گوشی اندرویدی برنامه مینویسی دسترسی به تمام قابلیت های گوشی داری... مثلا گوشی gps داره که میتونی باهاش کار کنی یا هزارتا سنسور و قابلیت دیگه که شما با اندروید که روی گوشی اجرا میشه به اونها دسترسی دارید.
ولی برنامه ای که با html5 و جاوااسکریپت مینویسی تحت وب اجرا میشه با مرورگر و محدودیت داره... از طرفی اگر برنامه ای دارید بخش اصلی و مهمی از کارش با اینترنت هست خوب برنامه نویسی با html5 و جاوااسکریپت ساده تر و دستتون برای استفاده از فریم ورکها و کتابخانه ها و ... بازتر هست.
من خودم با html5 و جاوااسکریپت app برای موبایل و تبلت نوشتم ولی اندروید کار نکردم. اینایی هم که گفتم صرفا چیزایی هست که تو تحلیل پروژه ها تو شرکت یادگرفتم. دوستانی که اندروید کار کردن تجربه بیشتری دارن.

[تصویر:  balloons.gif]
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش اندروید در محیط android studio f.b ۲ ۲,۳۵۳ ۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: f.b
  بهترین ساعت‌های هوشمند مجهز به سیستم‌عامل Android Wear frnk71 ۰ ۲,۳۶۳ ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: frnk71
  محیط برنامه نویسی خوب برای android application rad.bahar ۶ ۲,۸۷۷ ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  android saeed.rasouli ۶ ۳,۳۹۲ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: farhud
  الگوی template method در پروژه کتابخانه barzan ۰ ۹۸۷ ۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: barzan
  kiwi android programming mehrnaaz ۲ ۲,۹۲۹ ۲۳ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mehrnaaz
  نرم افزار و بازیهای جالب برای Android MarkLand ۰ ۱,۶۸۷ ۱۶ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: MarkLand

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close