زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پذیرش بدون آزمون ارشد

ارسال:
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۹ ب.ظ
Lightbulb پذیرش بدون آزمون ارشد
سلام خدمت همه دوستان
من کارشناسی ناپیوسته فناوری اطلاعت از جهاد دانشگاهی دارم. معدلمم ۱۸/۵ شده و نفر اول ورودیمون شدم. معدل کاردانیمم ۱۷/۸ شده، همون رشته فناوری اطلاعات همون جهاد دانشگاهی. من خیلی دیر خبر شدم برای ثبت نام بدون آزمون. آیا الان دیگه فرصتی نیست؟ آیا اصلا با این معدل و دانشگاهی که من مدرک گرفتم جزو کسانی هستم که بتونم بدون کنکور وارد دانشگاه های خوب تهران بشم؟ Huh
من سابقه تدریس و فعالیت پژوهشی و ... رو هم ندارم. در ضمن همن ترم بهار هم فارغ التحصیل شدم. آیا سال دیگه هم میتونم برای پذیرش بدون کنکور دانشگاه ها اقدام کنم؟؟ Huh
ممنون میشم راهنمایی کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۴ ق.ظ
پذیرش بدون آزمون ارشد
سلام
مهلتش تا ۲۰ مرداد تمدید شده و نیاز به تاییدیه دانشگاه هم هست .اینطور که شنیدم بدون کنکور فقط از دانشگاههای هم نوع میسر است یعنی از دولتی به دولتی و از غیرانتفاعی و پیام نور به غیرانتفاعی و پیام نور ممکن هست. برای اینکه اطلاعات بیشتری به دست بیارید ضمن اینکه می تونید از دانشگاهتون بپرسید باید از قسمت استعدادهای درخشان سایت سازمان سنجش برای ثبت نام و گرفتن اطلاعات لازم استفاده کنید.

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد...«کوروش کبیر»
۱
۰
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ق.ظ، توسط freaphea@emeil.in.)
RE: پذیرش بدون آزمون ارشد
امسال که از دستم رفت Sad فقط دانشگاه های غیرانتفاعی برای رشته فناوری اطلاعات مونده که از طریق سایت سنجش پذیرش صورت میگره.
آیا سال بعد هم میتونم از این امتیاز استفاده کنم؟
آیا شاگرد برتری تو نتیجه کنکور هم تاثیری داره؟
دوستان اگه میشه بگید آیا من اصلا شانسی واسه قبولی تو دانشگاه های خوب داشتم یا نه؟ خیلی ذهنم درگیره Sad
۰
۰
ارسال:
۱۳ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۲ ق.ظ
پذیرش بدون آزمون ارشد
عاغا یه سوال
فقط نخندینا
میگم اگه کسی ارشدش رو با معدل ١٧/٥ بگذرونه میتونه دکترا بدون آزمون بره سراسری بخونه(روزانه یا شبانه) یا فقط همون غیرانتفاعی میتونه بره؟

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۰
۰
ارسال:
۱۳ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۱ ق.ظ
Re: RE: پذیرش بدون آزمون ارشد
(۱۳ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  عاغا یه سوال
فقط نخندینا
میگم اگه کسی ارشدش رو با معدل ١٧/٥ بگذرونه میتونه دکترا بدون آزمون بره سراسری بخونه(روزانه یا شبانه) یا فقط همون غیرانتفاعی میتونه بره؟

تا جایی که میدونم پذیرش دکتری بدون کنکور واسه غیر انتفاعی نیست
۰
۱
ارسال:
۱۳ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۳ ق.ظ
پذیرش بدون آزمون ارشد
من که هیچ وقت شانس نیوردم
تا خواستیم بخونیم واسه کاردانی ، کتابا عوض شد
کارشناسی قبول شدم ، بعدش کارشناسی شد بدون کنکور
ارشد ....
حالا خدا کنه دکترا هم بیاد و از این حرفا بشه

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۲۰۹ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۲۱۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  پذیرش با عنوان قرآن کاوی رایانشی s-nowrozi ۴۷ ۳۱,۷۵۷ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۴۲ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۱۶ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۱۲ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۲,۰۰۴ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۹۱ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۸۰,۳۴۳ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۸۳۸ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close