زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست مقدمه مولف و فهرست کتاب گسسته پوران

ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۰۵ ب.ظ
درخواست مقدمه مولف و فهرست کتاب گسسته پوران
سلام دوستان در اصل انتشارات پوران باید توی سایتش این رو گذاشته باشه اما متاسفانه نذاشته
از دوستانی که براشون مقدوره میخوام صفحه مقدمه مولف هادی یوسفی و فهرست مطالب کتاب ساختمان گسسته چاپ ۹۲ رو اینجا بذارن تا من با کتابی که دارم مقایسه کنم ؛ چون به نظر که تغییرات زیادی کرده Angel
ممنون از لطف همگی Heart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۰۷ ب.ظ
RE: درخواست مقدمه مولف و فهرست کتاب گسسته پوران
(۰۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵ ب.ظ)assz1366 نوشته شده توسط:  مقدمه مولف هادی یوسفی و فهرست مطالب کتاب ساختمان گسسته چاپ ۹۲

سلام. با جستجو کردن در سایت خانه کتاب، میتونی صفحات {شناسنامه کتاب، مقدمه نویسنده و فهرست} تقریبا" تمام کتابهای چاپ داخل کشور را دریافت کنی. لینک صفحه آخرین چاپ این کتاب =

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در این صفحه، روی لینک «صفحات اولیه کتاب» کلیک کن.
کتاب مورد نظرت، در آخرین چاپش (=چاپ ۱۵ = پاییز ۱۳۹۲) نسبت به چاپهای قبلی، تغییرات زیادی داره و درکل میشه گفت کاملتر شده.

Smile
مرا عهدیست با جانان، که تا جان در بدن دارم___هواداران کویش را، چو جان خویشتن دارم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۶,۴۴۴ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه ریاضیات گسسته amiraraz ۱ ۳,۲۱۵ ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: start2
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۶۶ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  درخواست حل المسائل کتاب پایگاه داده پیشرفته سیلبرشاتس shahryar711 ۲ ۵,۷۶۸ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۸۶۵ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۴۹۳ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۳۱۷ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۰۹ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۱۴۳ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close