زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آی تی یا مدیریت اجرایی؟

ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۴ ق.ظ
آی تی یا مدیریت اجرایی؟
با سلام
من کارشناسی IT خوندم،پارسال که دانشجو بودم تابستون یکم واسه ارشد خوندم،اما از وقتی که رفتم دانشگاه دیگه نتونستم بخونم و بیخیالش شدم و رتبم ۴۰۰۰ شد ،حالا امسال میخوام دوباره کنکور ارشد بدم ولی نمیدونم همون IT بخونم یا مدیریت اجرایی؟
به نظرتون کدومش بیشتر به درد میخوره؟؟با توجه به اینکه برنامه نویسی هم بلد نیستم ، به نظرتون کدومش بیشتر میتونه واسه آینده کاریم بهتر باشه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۵۹ ب.ظ
آی تی یا مدیریت اجرایی؟
الان بازار ما طوری شده مه مدیریت همه جا میخوان
یادش بخیر ٢ تا دوست داشتم که مدیریت میخوندن
کتاباشون انگار انشاء بود
اکثراً حفظی بود
ولی الان اونا دارن میخندن به من
ولی شاید این جمعه بیاید و آی تی خوب بشه

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۵۰۵ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۱۷ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  مشاوره برای تغییر رشته به مدیریت nima20-20 ۱۰ ۱۴,۲۷۵ ۰۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abdollah75
  درخواست کتاب یا جزوه مدیریت شبکه های مخابراتی و کامپیوتری H.Mohammadi ۴ ۴,۴۳۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  اصول مدیریت راهبردی فناوری اطلاعات master of net ۱ ۲,۱۰۶ ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: master of net
  ۱۷۴ آی تی - روزانه خواجه نصیر گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی imisutit ۴ ۴,۲۷۱ ۰۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedzare74
  پنجمین ازمون استخدام مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور naghmeh70 ۷ ۷,۱۸۰ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  مدیریت فناوری اطلاعات leilast ۱۰۵ ۸۰,۹۳۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farbehar1
  نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) edward71 ۲۵ ۱۷,۶۷۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71
  کمک فوری لطفا..مباحث پیشرفته در مدیریت سیستم های تجاری Fariba071 ۰ ۱,۷۳۱ ۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Fariba071

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close