زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

الگوریتم های موازی

ارسال:

parastoo2011 پرسیده:

الگوریتم های موازی

با عرض سلام دوباره خدمت همه دوستان
دوستان من باید یه تحقیقی برای در س الگوریتم های موازی انجام بدم.تحقیق به این صورته که باید یه الگوریتم موازی رو انتحاب کنم و درباره اش دو تا مقاله که مربوط به سال ۲۰۱۰به بالا باشه پیدا کنم و تفاوت روش هاشون رو برای استادارائه بدم.من خودم روی الگوریتم بهینه سازی فاخته موازی کار کرده بودم ولی حالا که بردم استاد کارم رو قبول نکرد یعنی مقالاتی که پیدا کرده بودم رو قبول نکردبا توجه به اینکه دیگه وقتی ندارم میخواستم درخواست کنم اگر کسی درباره الگوریتم های موازی موضوعی سراغ داره یا درباره همین موضوع مقاله ی خوبی داره به من کمک کنه.واقعا نیاز به کمک دارم.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  افزایش واگرایی الگوریتم های مبتنی بر جمعیت moslem73421 ۲ ۲,۸۵۸ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس تحلیل و طراحی الگوریتم های پیشرفته دانشگاه فردوسی jazana ۱۳ ۱۳,۰۲۳ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Valipourh20
Question تفاوت تعداد مقایسه های مورد نیاز در الگوریتم های متفاوت porseshgar ۰ ۱,۹۶۴ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  الگوریتم های تکاملی maryame ۵ ۴,۰۵۲ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  الگوریتم های بهینه سازی maryame ۱ ۱,۹۹۴ ۰۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT
Tongue درصد های رشته نرم افزار و الگوریتم دکتری ۹۷ amir5107 ۱۰ ۷,۶۹۰ ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  دوستانی که مایل به حل و تحلیل سوالات سال های اخیر الگوریتم هستند پیام بدن تحلیل کنیم robin ۱ ۲,۴۸۰ ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: h@3!n
  پردازش موازی ۴مریم۱۳۶۸ ۰ ۱,۵۶۹ ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۴مریم۱۳۶۸
  الگوریتم های پیشرفته saman96 ۰ ۲,۶۴۷ ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: saman96
  معرفی منابع و گرایش های مرتبط با فایل های صوتی و تصویری و پخش کننده های صوت و تصویر R.g- ۴ ۳,۶۹۶ ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close