زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی

ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۱۹ ب.ظ
راهنمایی
با عرض سلام
دوستان من کارشناسی ناپیوسته نرم افزار غیرانتفایی رجا قزوین می خونم ۲ ترم دیگه درسم تموم میشه‌، چند وقتی با مانشت آشنا شدم ،از الان درسام خوب می خونم که واسه ارشد پایم قوی باشه اما چیزی که اذیتم می کنه اینکه به فرض من خود کشی کنم قبول شم یکی از دانشگاه های تهران‌، فردا روز بخواییم تو یک دانشگاه درس بدیم آیا ناپیوسته بودن واسم مشکل ساز نمی شه ؟؟همه میگن به مدرک آخر نگاه می کنن ولی من اینطوری احساس نمی کنم احساس می کنم حالا اگه ارشدم از شریف بگیریم ببینن ناپیوسته ایم یک جور دیگه نگامون می کنن و اولویت میدن به پیوسته‌ها این مسایل باعث سردی آدم میشهBlush ....ته دلم میگه دوباره کنکور شرکت کنم پیوسته بخونم‌، نظر دوستان واسم مهم با تشکر از دوستان مانشتی....
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۲۶ ب.ظ
RE: راهنمایی
تا جایی که من میدونم اینچنین نیست و شما هیچگونه نگرانی در این مورد نباید داشته باشید‌،

معمولا به آخرین مقطع تحصیلی نگاه میکنن و قضاوت میکنن‌، مقاطع قبلی معمولا تاثیر بسیار کمی در این قضیه میتونه داشته باشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: meghdad
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۲ ب.ظ
راهنمایی
البته سوابق تحصیلی رو نگاه میکنند و بین داوطلبان در موقعیکه قراره استخدام بشوند مقایسه میکنند ولی متوسط فعالیت را نه فقط یک چیز را. امتیازاتی که تا اونروز برای شما قابل دستیابی است زیاده و اگه در بعضی امتیازتون کم بوده فرصت جبران براتون زیاده. اینکه ارشد کجا بخونید چقدر پروژه و تزتون جدید باشه چند تا مقاله بدید چند تا کتاب خوب بنویسیدو ... بهر حال ممکنه در یک مقطع مشکلی پیش بیاد ولی دانشجوی خوب وابسته به یک مقطع نیست. شما فکر کنید از ده تا چیز معدل میگیرن و معیار قرار میدن نه فقط به یک چیز نگاه کنند. با اراده درستون رو بخونید و امیدتون را از دست ندید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: meghdad , موج
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۱۱ ب.ظ
راهنمایی
فرداد جان، جان مطلب رو گفتن. اینکه ناپیوسته بودین توی شرایط حال حاضر کشور امتیاز منفی‌ای محسوب می‌شه. ولی این‌قدر نکات مثبت وجود داره که بتونه این نکته منفی رو بپوشونه که حد و حساب نداره. مقاله، فعالیت‌های علمی و پژوهشی، فعالیت‌های کاری و ... همه نکات مثبت هستند.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۶:۴۲ ب.ظ

اگه فقط تدریس منظورتونه که فکر نکنم اصلا تفاوتی داشته باشه. اما برای استخدام شاید. من خودم ناپیوسته‌ام و الان دانشگاه تدریس می کنم. با لیسانس. Big Grin کلی هم تحویلم میگیرن چون معدلم بالاس. Tongue

شما نمی‌توانید بیش از آن چیزی بشوید که باور دارید«هستید». نخواهید توانست بیش از آنچه باور دارید«می‌توانید» انجام دهید. «نورمن وینست پیل»
۰
۰
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۰۶ ب.ظ، توسط mosavat.)
(۲۳ تیر ۱۳۹۰ ۰۶:۴۲ ب.ظ)bahari نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۹ ب.ظ)meghdad نوشته شده توسط:  

اگه فقط تدریس منظورتونه که فکر نکنم اصلا تفاوتی داشته باشه. اما برای استخدام شاید. من خودم ناپیوسته‌ام و الان دانشگاه تدریس می کنم. با لیسانس. Big Grin کلی هم تحویلم میگیرن چون معدلم بالاس. Tongue

خوش به حالتون ...

میشه بفرمایید شما در چه مقطع و کدام دانشگاه تدریس میکنید ؟!

عجیبه که فقط بخاطر معدل بالاتون میذارن با لیسانس تدریس کنید‌، توی دانشگاه ما که حتی
فوق لیسانسهای معدل بالا رو هم دیگه تحویل نمیگیرن‌، چه رسد به لیسانس ...
۰
۰
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۳۸ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۹ ب.ظ)meghdad نوشته شده توسط:  با عرض سلام
دوستان من کارشناسی ناپیوسته نرم افزار غیرانتفایی رجا قزوین می خونم ۲ ترم دیگه درسم تموم میشه‌، چند وقتی با مانشت آشنا شدم ،از الان درسام خوب می خونم که واسه ارشد پایم قوی باشه اما چیزی که اذیتم می کنه اینکه به فرض من خود کشی کنم قبول شم یکی از دانشگاه های تهران‌، فردا روز بخواییم تو یک دانشگاه درس بدیم آیا ناپیوسته بودن واسم مشکل ساز نمی شه ؟؟
خودتون رو اسیر اسم دانشگاه و روش ورود به لیسانس و ارشدو...نکنید.سواد و علم و دانش آدم به این چیزا نیست هرچند که ممکنه عده ای بخوان گیر بیخود بدن به مدرک و دانشگاه و ناپیوستگی!و...اگه مصمم باشید هیچی جلودارتون نیست همونطور که بقیه گفتن اگه چیزای مثبت دیگه ای داشته باشین اینها به چشم نمیاد
۰
۰
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۴۵ ب.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۹ ب.ظ)daneshju-arshad نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۰ ۰۶:۴۲ ب.ظ)bahari نوشته شده توسط:  

خوش به حالتون ...

عجیبه که فقط بخاطر معدل بالاتون میذارن با لیسانس تدریس کنید‌، توی دانشگاه ما که حتی

دانشگاه آزاد شهرستان مقطع کاردانی تدریس می کنم. احتمالا اینکه لیسانس دولتی بودم هم اثر داره. تا جایی که من اطلاع دارم ارشد کامپیوتر و تربیت بدنی و یه رشته دیگه که نمی دونم چی هست هنوز اشباع نشده و با فوق هم عضو هیئت علمی می کنن. شاید شما شهرتون جزء کلان شهراس که فوق لیسانس رو هم تحویل نمی گیرن.

شما نمی‌توانید بیش از آن چیزی بشوید که باور دارید«هستید». نخواهید توانست بیش از آنچه باور دارید«می‌توانید» انجام دهید. «نورمن وینست پیل»
۰
۰
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۴۲ ب.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۴۵ ب.ظ)bahari نوشته شده توسط:  
(24 تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۹ ب.ظ)daneshju-arshad نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۰ ۰۶:۴۲ ب.ظ)bahari نوشته شده توسط:  

خوش به حالتون ...

دانشگاه آزاد شهرستان مقطع کاردانی تدریس می کنم. احتمالا اینکه لیسانس دولتی بودم هم اثر داره. تا جایی که من اطلاع دارم ارشد کامپیوتر و تربیت بدنی و یه رشته دیگه که نمی دونم چی هست هنوز اشباع نشده و با فوق هم عضو هیئت علمی می کنن. شاید شما شهرتون جزء کلان شهراس که فوق لیسانس رو هم تحویل نمی گیرن.

آفرین ‌! ماشالله چقدر زبر و زرنگ هستین شما ‌! پیشنهاد میکنم از همین فرصت فعلا استفاده کنین جهت کار‌، همونطور که حدس زدین در کلانشهرها( بخصوص دانشگاههای مراکز استان )دیگه فوق لیسانس هیات علمی نخواهند شد‌، حتی شانس حق التدریس هم برای فوق لیسانسها بسیار کم شده و حتما باید دکتر تمام یا دانشجوی دکترا باشند‌، اینقدر دکترهای متقاضی تدریس زیاد شده که دیگه فوق لیسانس‌ها رو به حساب نمیارن تو دانشگاه ما ‌، حتی برای رشته کامپیوتر هم همین وضعیته( اشباع شده به شدت )
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information درخواست راهنمایی ( خواندن دکترا یا نه ؟! - لطفا راهنمایی کنید ... ) aminomidi ۳ ۴,۴۷۰ ۲۵ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aminomidi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close