زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل در تغییر جدول های SQL

ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۱۳ ب.ظ
مشکل در تغییر جدول های SQL
سلام دوستان

نمیدونم سوالمو دارم جای مناسبی میپرسم یانه.ببخشید دیگه!

من تقریبا هنوز مبتدی ام!!! که با مشکل برخوردم وهرچی گشتم تو تاپیکا نتونستم چیزی پیدا کنم.

من یه جدول تو SQL ساختمو ذخیره کردم.الان میخوام نوع یکی از اون فیلدها یا ستون ها رو عوض کنم که اجازه نمیده، یا یه ستون جدید اضاف کردمو تیک نات نال رو برداشتم بازم اجازه ذخیره نمیده.
اینم بگم که فقط این جدول درپایگاه داده هست، این طور نیست که جدول های دیگه داشته باشمو با جدول های دیگه وابستگی داشته باشه.فقط یه جدول تنها!!!

اینم عکس پیامش:

[تصویر:  77562159725074999957.png]

چیکارش کنم دوستان؟

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ، توسط anika.)
RE: مشکل در تغییر جدول های SQL
تو SQL وقتی فیلدهای یک جدول و طراحی می کنی و ذخیره می شند اگه بخوای تغییر بدی و یا یه فیلدی اضافه کنی می بینی بهت پیغام می ده که نمی تونی این کارو بکنی برا اینه که اولین باری که طراحی شده در منوی Tools گزینه ی Option تو قسمت Designer تیک مربوطه به Preventsavin changes that require tablere re-creation خورده که باید برش داری بعدش دیگه می تونی ذخیره ش کنی.

انسان در بــــازی گاهی می بــــــرد ، گــــــــاهی چیــز یــاد می گیــــرد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.Amin.M , Mohammad_OM
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۵۳ ب.ظ
RE: مشکل در تغییر جدول های SQL
(۳۰ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۳ ب.ظ)anika نوشته شده توسط:  تو SQL وقتی فیلدهای یک جدول و طراحی می کنی و ذخیره می شند اگه بخوای تغییر بدی و یا یه فیلدی اضافه کنی می بینی بهت پیغام می ده که نمی تونی این کارو بکنی برا اینه که اولین باری که طراحی شده در منوی Tools گزینه ی Option تو قسمت Designer تیک مربوطه به Preventsavin changes that require tablere re-creation خورده که باید برش داری بعدش دیگه می تونی ذخیره ش کنی.

ممنون از کمکتون.آره حق باشماست.سپاس فراوان.

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation خطای SQL Server2019 S.Pashaei ۰ ۲,۳۳۵ ۲۶ آذر ۱۳۹۹ ۰۲:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: S.Pashaei
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۰۴۷ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۳۹ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۱۷ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۳۲۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۸۲۷ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۵۸۴ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۷ ۵,۴۰۴ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  رفع خطای Prevent saving changes that require ... در sql server deldar ۰ ۱,۷۰۵ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: deldar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close