زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل در ذخیره اطلاعات در پایگاه اکسس

ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۸ ق.ظ
سلام
طاعات و عبادات قبول
دوستان من با یه نرم افزار کار می کنم که پایگاه داده اش اکسسه و اطلاعات زیادی در ان ذخیره شده به طوری که حجم ان شده ۲گیگابایت لازم به ذکره که اطلاعات فردی در ان ذخیره میشه همراه با عکس فرد به خاط همین حجم ان زیاد شده
مشکل اینجاس که الان هر جی می خوام اطلاعات جدید وارد کنم این نرم افزاره errorمیده که این اطلاعات قبلا در پایگاه داده اضافه شده اند و این اطلاعات واقعا در پایگاه داده نیستن
یک دفعه این جور شد پایگاه داده اش رو compackt and repairکردم درست شد و لی دوباره خراب شد به نظر خودم ان برنامه نویسی که این رو نوشته جداولش رو نرمال نکرده به خاطر همین نمیشه

و همین طور حجم بالای ان واقعا موندم جکار کنم راهنمایی کنید خواهشا

شهر شلوغ شد قورباغه هفت تیر کش شد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۱۱ ب.ظ
شاید برای table یا table هایی که قصد درج اطلاعات در انها دارید trigger نوشته شده باشد که به دلیل برقراری شرطی در ان trigger اجازه درج را به شما نمی دهد.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۳۳ ب.ظ
سلام
با توجه به اینکه ذخیره داده ها تو اکسس محدود بود. نگاه کنید ببینید تا الان چند رکورد اطلاعات دارید؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۵۹۵ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۲۸۶ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۳۹ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۴۱۵ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۸۹ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۸۵ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۵۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۵۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۴۷ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close