زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانلود کلیه آزمون های آزمایشی موسسات در سال ۹۱ و ۹۲

ارسال: #۱۶
۱۷ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۰ ب.ظ
دانلود کلیه آزمون های آزمایشی موسسات در سال ۹۲
ممنون ازینکه وقت گذاشتین بچه ها از همتون ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۲۰ ب.ظ
RE: دانلود کلیه آزمون های آزمایشی موسسات در سال ۹۲
(۱۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۲ ق.ظ)reyman نوشته شده توسط:  از همه دوستان بابت تشکر ممنونم Angel

در مورد انتخاب سایت برای آپلود هم به این دلیل ۴shared رو انتخاب کردم که چند سالی میشه از این سایت اکانت دارم و ازش استفاده میکنم و راضیم, البته ساختن یک اکانت هم برای دوستانی که عضو نیستن فکر نمی کنم بیشتر از ۲ دقیقه وقت بگیره و مثل مانشت فقط کافیه یک بار لاگین کنید Smile

امکان آپلود دوباره هم یک مقدار به دلیل حجم بالای فایل ها زمان بر هست ولی چشم در صورت امکان در اولین فرصت دوباره یک جای دیگه آپ میکنم, اگر دوستان دیگه هم میتونن کمک کنن جای دیگه ای قرار بدن ممنون میشم

ممنون از این کارتون. یک مشکلی هست. نمیدونم واسه من اینجوری میاد یا بقیه دوستان هم باهاش برخورد کردن!!!
من دو بار فایل مدرسان دانلود کردم، هر دو بار بیشتر پی دی اف های مربوط به ازمونا دارای صفحات سیاه هستش؟؟؟ یعنی داخل پی دی اف هیچی نشون نمیده
چرا؟
پارسه این مشکل نداشت.

من می خواهم، پس می توانم!!!
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۴۵ ب.ظ، توسط bahman2000.)
(۱۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۰ ب.ظ)sara417 نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۲ ق.ظ)reyman نوشته شده توسط:  از همه دوستان بابت تشکر ممنونم Angel

در مورد انتخاب سایت برای آپلود هم به این دلیل ۴shared رو انتخاب کردم که چند سالی میشه از این سایت اکانت دارم و ازش استفاده میکنم و راضیم, البته ساختن یک اکانت هم برای دوستانی که عضو نیستن فکر نمی کنم بیشتر از ۲ دقیقه وقت بگیره و مثل مانشت فقط کافیه یک بار لاگین کنید Smile

امکان آپلود دوباره هم یک مقدار به دلیل حجم بالای فایل ها زمان بر هست ولی چشم در صورت امکان در اولین فرصت دوباره یک جای دیگه آپ میکنم, اگر دوستان دیگه هم میتونن کمک کنن جای دیگه ای قرار بدن ممنون میشم

ممنون از این کارتون. یک مشکلی هست. نمیدونم واسه من اینجوری میاد یا بقیه دوستان هم باهاش برخورد کردن!!!
من دو بار فایل مدرسان دانلود کردم، هر دو بار بیشتر پی دی اف های مربوط به ازمونا دارای صفحات سیاه هستش؟؟؟ یعنی داخل پی دی اف هیچی نشون نمیده
چرا؟
پارسه این مشکل نداشت.
ورژن نرم افزاری که با اون فایل های PDF را مشاهده میکنید قدیمی شده اگه از آخرین ورژن اون نرم افزار استفاده کنید مشکل به وجود آمده حل خواهد شد.

[تصویر:  00518598400828855611.gif]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyman , sara417
ارسال: #۱۹
۱۷ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ب.ظ
دانلود کلیه آزمون های آزمایشی موسسات در سال ۹۲
این فایل ها دانلود نمیشن!! یکمی که از دانلودش می گذره سرعت دانلود صفر میشه!! اگه میشه دوباره آپلود کنید
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۴۵ ب.ظ
به درخواست دوستان آزمون ها از ۴shared به mediafire منتقل شد امیدوارم بتونید راحتر دانلود کنید

پست اول ویرایش شد

شکست خورده کسی است که طاقت ندارد شکست را تحمل کند...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ACM
ارسال: #۲۱
۲۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ق.ظ، توسط sara417.)
RE: دانلود کلیه آزمون های آزمایشی موسسات در سال ۹۱ و ۹۲
(۱۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۴۳ ب.ظ)bahman2000 نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۰ ب.ظ)sara417 نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۲ ق.ظ)reyman نوشته شده توسط:  از همه دوستان بابت تشکر ممنونم Angel

چرا؟
پارسه این مشکل نداشت.
ورژن نرم افزاری که با اون فایل های PDF را مشاهده میکنید قدیمی شده اگه از آخرین ورژن اون نرم افزار استفاده کنید مشکل به وجود آمده حل خواهد شد.
مشکل حل شد. مرسی

من می خواهم، پس می توانم!!!
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۲۴ ب.ظ
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۵۲ ب.ظ
خیلی تاپیک عالیی بود

ماهان آی تی سال ۹۲ اش رو ندارید؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۲۸۸ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۵۸ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۲۰۶ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۷۶۵ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۰۰۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۵۸ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۱۹۳ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۸۰۲ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۲۵۹ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close