زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی در مورد خوندن زبان

ارسال:
۰۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۲۹ ب.ظ
با سلام
من زبانم خیییییییلی ضعیفه و تازه میخوام شروع کنم به خوندنش
۱.کسی میدونه از چه منابعی شروع کنم بهتره؟
۲.بودجه بندی سوالات زبان فناوری اطلاعات چه جوریه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۱۸ ب.ظ
سلام. ۳۰ تا سوال هست. ۱۰ تا جمله واسه زبان عمومی هست به صورت جا خالی. ۵ تا گرامر به صورت Cloze Test و ۱۵ تا تخصصی که سه تا درک مطلبه.
برای تخصصی من کتاب راهیان ارشد رو پیشنهاد میدم.سوالات سالای قبله. معمولا کلمه های زبان تخصصی تکرار میشن.
عمومی هم اول ۵۰۴ و بعدش Essential words for the toefle (فقط کلمه ها و مثالها).
زبان عمومی یکم سختتره و بیشتر وقت میبره. تخصصی آسونتره و سوالاتشم ۱۵ تاست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.z , @lirez@
ارسال:
۰۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۰۴ ب.ظ
دوست عزیز از راهنمایی جامع و کاملت ممنون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi
ارسال:
۰۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ ق.ظ، توسط ka arman.)
سلام...
برای زبان عمومی علاوه بر کتابایی که دوستمون گفتن من پیشنهاد می کنم از همین الان شروع کنید به خوندن لغتای ۷-۸ سال آخر آی تی و کامپیوتر(البته سعی کنید لغتارو داخل جمله استفاده کنید تا کاربرد لغتای هم معنی دستتون بیاد)... از لایتنر هم حتما استفاده کنید...
برای ریدینگ هم کتاب دکتر شاهین شریفی و عبدالرضا تالانه رو بخونید و با توجه به مطالبی که از این کتاب می خونید ریدینگای کنکور های سال های قبل رو بزنید...
برای گرامر هم من کتاب پارسه رو پیشنهاد می کنم که غلط داره ولی از بقیه کتابا بهتره...
موفق باشید...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi , maryam.z
ارسال:
۰۷ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۵ ق.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۰ ق.ظ)ka arman نوشته شده توسط:  برای زبان عمومی علاوه بر کتابایی که دوستمون گفتن من پیشنهاد می کنم از همین الان شروع کنید به خوندن لغتای ۷-۸ سال آخر آی تی و کامپیوتر
بله درسته باید خونده بشن. کتاب زبان تخصصی راهیان ارشد سوالات عمومی و گرامر هم جواب داده و معنی کرده. سوالات کنکور فکر کنم از سال ۸۶ به بعد رو داره و شامل هر سه رشته کامپوتر، آی تی و علوم کامپیوتر میشه.

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ka arman , happy07

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۸۵ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۹,۱۵۳ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۳۵۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۵۱۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخواست راهنمایی در مورد خوابگاه Amirhosseinam ۱ ۲,۹۶۲ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: edward71
  راهنمایی در مورد دروس ترم اول هوش sina_bhh ۴۷ ۳۴,۹۳۱ ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Arezouuu
  راهنمایی در مورد پیدا کردن مسیر شغلی hadeeee ۳ ۲,۵۳۲ ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
Big Grin دنبال آدمای با انگیزه برای گروهی درس خوندن ارشد تو این ۲۳ روز باقی مانده هستم maedeee ۱ ۲,۲۰۹ ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
Question درخواست راهنمایی در مورد رشته امنیت Saeid.Sabouri75 ۰ ۲,۰۷۲ ۱۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۵:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Saeid.Sabouri75

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close