زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

استخدام بانک

ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۵۲ ب.ظ
استخدام بانک
با سلام
میخواستم ببینم کسی نمیدونه واسه ازمون بانک های دولتی باید چه منابعی رو واسه ازمون تخصصی و عمومیش بخونیم؟
واسه عمومی هابعضی از دوستان میگن کتابای دبیرستان خوبه بعضی میگن دانشگاه؟
اگه کسی جدیدا ازمون داده لطف کنه و کمک کنه ممنون میشم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۰۳ ب.ظ
استخدام بانک
سلام بیرون کتابهاب استخدامی هست .برادر من یکی از ادارات شرکت کرده بود از همونا خوند کتابای کوچک آمادگی برای استخدام .

رفت
۱
۰
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۵۸ ب.ظ
استخدام بانک
برای تخصصی؛ یه سری کتابا هستن که سوالات چند سال آزمون های استخدامی بانک رو به صورت کتاب در آوردن. بعضی سایتها هم هستن که همین سوالا رو میفروشن. توی تخصصی هم از دروس دانشگاه مثل سیستم عامل، پایگاه، مهندسی نرم و.. سوال میدن. برای عمومی ها هم کتاب زیاد هست. ولی کتابایی هم هستن که هم سوالات عمومی آزمون های استخدامی قبلی رو دارند هم مثلا سوالات تخصصی بانک ها رو. به نظرم اگه پایه دبیرستانتون خخوب باشه و به احکام هم آشنایی داشته باشین؛ عمومی ها رو میتونید خوب جواب بدین (اگه سر جلسه وقت کم نیارید).

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
۱
۰
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ ب.ظ
استخدام بانک
در کل برای استخدامی بانک یسری سوالای تخصصی رشته مربوطه هست، یسری سوالای عقیدتی و عمومی و یسری هم سوالاتی در مورد بانکداری و ...

سایت های زیادی هم هستند که نمونه سوالاتش رو بصورت رایگان گذاشتن برای دانلود. معروفترین سایتی که من میشناختم clickbank24.com بود که الان مثبه اینکه به مشکل خورده اما سایتایی هستند که فایل های اون رو گذاشتن مثله این سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه سرچ تو گوگل بزنید به منابع خوبی دسترسی پیدا خواهید کرد..

«یا الهی، اِرحَم مَن رأسُ مالِهِ الرِّجآءُ، وَ سِلاحُهُ البُکآء...»
پروردگار من، رحم کن بر کسیکه سرمایه اش امید و ساز و برگش گریه است.
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴ , morweb , Zahra.70
ارسال:
۰۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۷ ق.ظ
استخدام بانک
مرسی از دوستانی که کمک کردن ولی بین این همه کتاب گیج شدم کدوم بهتره؟
۰
۰
ارسال:
۰۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۶:۴۱ ق.ظ
RE: استخدام بانک
(۰۶ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۷ ق.ظ)mahdieh1 نوشته شده توسط:  مرسی از دوستانی که کمک کردن ولی بین این همه کتاب گیج شدم کدوم بهتره؟

بین کدوم کتاب ها؟؟

در کل اکثرا مشابه هم هستند و فرق زیادی با هم ندارند لذا زیاد خودتون رو درگیر انتخاب نکنید و بیشتر روی خوندن مطالب جهت زدن تست بیشتر توی آزمون وقت بذارید...

«یا الهی، اِرحَم مَن رأسُ مالِهِ الرِّجآءُ، وَ سِلاحُهُ البُکآء...»
پروردگار من، رحم کن بر کسیکه سرمایه اش امید و ساز و برگش گریه است.
۲
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۰۵ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۵۶ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۶۸۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۴۳۲ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  استخدام در پلیس فتا majidjan ۳۰ ۳۶,۵۴۵ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: مجیدمیرزایی
  پنجمین ازمون استخدام مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور naghmeh70 ۷ ۷,۰۳۵ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  استخدام در قوه قضاییه ! ( کارشناس شبکه و ماشین نویس ) khayyam ۱۷ ۱۸,۰۸۹ ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mrousta
  منابع کتاب بانک تست هوش مصنوعی amir_ghanati ۰ ۲,۰۴۲ ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: amir_ghanati
  استخدام پیمانی ۵ ساله یا امریه ؟! follower ۴ ۴,۸۶۳ ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: jentelman1990
  بانک تست پارسه pc_farjam ۳ ۳,۷۵۲ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: lili36

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close