زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

استخدام در آموزش و پرورش

ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۸۹, ۰۵:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۳۸۹ ۰۶:۴۲ ب.ظ، توسط sepidar.)
Lightbulb استخدام در آموزش و پرورش
نماز و روزه هاتون قبول باشه
بچه‌ها نظرتون در مورد استخدام در آموزش و پرورش چیه..با ادامه تحصیل مشکلی نداره؟.راهنماییم کنین..
(تو این شب عزیز دعاتون میکنم منم از دعاتون فراموش نکنین ..انشاالله خداوند بهترین‌ها برامون مقدر کنه)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۸۹, ۰۶:۲۴ ب.ظ
استخدام در آموزش و پرورش
سلام
به نظر من حالا که قبول شدی بری بهتره به هر حال ممکنه بعدا موقعت بهتری برات پیدا نشه.(عکسش هم هست)
ولی تعهدی که میدی موجب دست وپا گیر شدن میشه .البته آموزش وپرورش برای کارکنانش سهمیه داره وراحت می تونی ازش استفاده کنی . فکر می کنم اگه بتونی ادامه تحصیل بدی حتی می تونی با فوقت توی دانشگاه آزاد یا پیام نور هم درس بدی (یعنی آموزش وپرورش منعی از این لحاظ نداره خودم چند تا از معلم هام اینطوری بودن تو دبیرستان)و تقریبا به آرزوت هم برسی.
تازه نصف روزت هم مال خودته که می تونی بری دنبال آرزو هات
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۸۹, ۰۷:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۸۹ ۰۷:۴۵ ب.ظ، توسط mahditorki.)
RE: استخدام در آموزش و پرورش
سلام
نماز و روزه های شما هم قبول باشه
به نظر من کار کردن با درس خوندن برای ارشد منافاتی که نداره هیچ تازه باعث میشه از وقتتون بهتر استفاده کنین
من کسی رو میشناسم روزانه دقیقا ۱۱ ساعت و نیم کار میکرد و متاهل هم بود در عین حال ارشد هم قبول شد. Shy
اگه شک دارید برام میل بزنید تا آدرس میلشو بدم خدمتتون (البته اسنادش هم موجوده) Tongue
ببینید مهم نیست که شما چقدر وقت دارید یا چه شرایطی( اعم از علمی یا خانوادگی...) دارید فقط مهم اینه که بخواهید که قبول بشین. Dodgy
التماس دعا

آرمانخواهی انسان مستلزم صبر بر رنجهاست پس ای برادر خوبم یاد بگیر که در این سیاره رنج صبور ترین مردم باشی...!
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۸۹, ۰۸:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۸۹ ۰۸:۳۱ ب.ظ، توسط Soheil.)
استخدام در آموزش و پرورش
سلام

به نظر من اگه شرایطش رو داری(پشتکار، مالی، حمایت خونواده و ...) بشین واسه ارشد بخون!اگه تو خونه بخونی خرجی هم نداره با ۱۰۰ ۱۵۰ تومن سر و تهش هم میاد! ۵۰۰ ۶۰۰ تومن حقوق و زندگی روتین آموزش و پرورش همچین چیز دهن سوزی هم نیست! اگه همزمان هم امکانش بود که نوعلی نور میشه و شرایط ایده ال.
با انتخاب ادامه تحصیل، شما با رقیب کنکوری و سختی درسها و ۲ سال دوره دانشجویی(در صورت قبولی) طرف هستید ولی در عوض با مدرک فوق لیسانس وارد بازار کار میشید و سربازی راحت تری دارید!
با انتخاب آموزش و پرورش، شما با حقوق پایین و زندگی تکراری و کار غیرتخصصی و ... طرف هستید ولی زودتر وارد بازار کار میشد و میتونید زندگی تشکیل بدید!
در مورد شرایط استانداری هم چیزی نمی دونم!

البته این نظر من بود، بزرگی میگه حرفهای همه رو گوش کن ولی خودت تصمیم بگیر!

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۸۹, ۰۹:۳۸ ب.ظ
استخدام در آموزش و پرورش
معلمی شریف ترین شغلیه که می شه یه آدم داشته باشه. خود من توی ذهنمه که بعداً توی برخی دبیرستانها تدریس کنم. نه برای پول برای آرامش دل خودم. واسه اینکه اعتقاد دارم معلمی شغل انبیاست و بالاتر از اون شغلی وجود نداره.

آدمها فقط واسه پول کار نمی کنند

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Afra
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۸۹, ۱۰:۱۹ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۸۹ ۰۹:۳۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  معلمی شریف ترین شغلیه که می شه یه آدم داشته باشه. خود من توی ذهنمه که بعداً توی برخی دبیرستانها تدریس کنم. نه برای پول برای آرامش دل خودم. واسه اینکه اعتقاد دارم معلمی شغل انبیاست و بالاتر از اون شغلی وجود نداره.
منم همینطور فکر میکردم تا یه بار امتحانی TA شدم. میشه گفت خیلی وقت تلف کردنه اونم وقتی که خودم تشنه وقت بودم.(چراغی که به خونه رواست به مسجد رام است) ترجیح میدم هرگز چنین حلاوتی را تجربه نکنم و این شیرینی را به سایر دوستان تعارف کنم(از صمممممممممیم قلب)

چه سعادتی است
وقتی که برف می‌بارد
دانستن اینکه
تن پرنده‌ها گرم است
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۸۹, ۱۱:۲۳ ق.ظ
استخدام در آموزش و پرورش
استخدام در این مرحله به صورت پیمانی هست و قرارداد اولیه ۵ ساله بسته می شود. فکر می کنم هنگام تبدیل قراداد به دائم این اختیار رو داشته باشید که قراردادتون رو تمدید نکنید به هر حال ۵ سال زمان مناسبی خواهد بود تا استعدادهای خودتون را به صورت صحیح پیدا کنید. اما در صورتی که بخواهید زودتر از ۵ لغو کنید می بایست غرامت دهید. هرچند کار آموزش پرورش کارسبکی است و مزاحم سایر فعالیت های شما نخواهد شد.
من نیز موقعیتی چون شما را دارم یعنی سال پیش را در منزل به مطالعه گذارندم . و اکنون این فرصت به دست آمده، دقت بیشتری را می طلبد.
اما هستند اساتیدی که در ابتدا کارشان را از آموزش و پرورش شروع کردند و بعدها توانستند موقعیت کاری خود را به هیئت علمی دانشگاه تغییر بدهند
در پایان همه چیز بستگی به خودتان و استعداد های خودتان دارد

و هر چه را که بدان امید می رود نزدیک است که برسد.
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۸۹, ۱۲:۴۰ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۸۹ ۱۱:۲۳ ق.ظ)Afra نوشته شده توسط:  استخدام در این مرحله به صورت پیمانی هست و قرارداد اولیه ۵ ساله بسته می شود. فکر می کنم هنگام تبدیل قراداد به دائم این اختیار رو داشته باشید که قراردادتون رو تمدید نکنید به هر حال ۵ سال زمان مناسبی خواهد بود تا استعدادهای خودتون را به صورت صحیح پیدا کنید. اما در صورتی که بخواهید زودتر از ۵ لغو کنید می بایست غرامت دهید. هرچند کار آموزش پرورش کارسبکی است و مزاحم سایر فعالیت های شما نخواهد شد.
من نیز موقعیتی چون شما را دارم یعنی سال پیش را در منزل به مطالعه گذارندم . و اکنون این فرصت به دست آمده، دقت بیشتری را می طلبد.
اما هستند اساتیدی که در ابتدا کارشان را از آموزش و پرورش شروع کردند و بعدها توانستند موقعیت کاری خود را به هیئت علمی دانشگاه تغییر بدهند
در پایان همه چیز بستگی به خودتان و استعداد های خودتان دارد

ممنونم شما هم آموزش و پرورش قبول شدید؟ میتونم بپرسم چه تصمیمی گرفتین؟
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۸۹, ۰۹:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۸۹ ۰۹:۵۹ ب.ظ، توسط lucifer.)
استخدام در آموزش و پرورش
به نظر من که برو. قبولی شما الان نقده ولی در مورد ارشد وبعد از اون هیچی مشخص نیست. کارشم که شما خودت گفتی که سبکه و مزاحم درس خوندنت نمیشه. واقعا کی میدونه که آیا امسال وضعیت ارشد چی میشه‌، شاید روز جلسه به دلیلی نتونستید تمام تواناییهاتونو بروز بدید و نتیجه نگرفتید. اقلا اون موقع کارتون هست. اگر هم قبول شدید که شاید بتونید یه جوری هماهنگ کنید و حتی شاید هم اونموقع به نتیجه برسید که اولویت ارشد براتون خیلی مهم نیست. تا سال دیگه هزار و یک اتفاق میفته که نمیشه پیش بینی کرد پس بهتره که نقد رو بچسبید اونم تو شرایط امروز بازار کار که همه فقط دنبال استخدام شدن هستند حالا هر جا که شد. خروج از سیستم استخدام دولتی اونقدر‌ها هم سخت نیست و غرامت هم چندان زیاد نیست. در مورد بازار کار ارشد هم وافعا خیلی سخته و مثل قدیم نمیشه گفت که حتما ارشدی هم کار براشون ریخته.

آرمانی فکر نکنید. داشتن کار به نظر من از همه چی مهمتره و اتفاقا اینکه دستتون تو جیب خودتون باشه‌، خیلی مهمه و بهتون یه آرامش خیال میده. ۹۰ درصد ما هایی هم که دنبال ارشدیم به خاطر کار هست نه علم.

I am Lucifer
The god of hell fire
To see you suffer
Is my only desire
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۳ شهریور ۱۳۸۹, ۱۲:۱۷ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۸۹ ۰۹:۵۲ ب.ظ)lucifer نوشته شده توسط:  به نظر من که برو. قبولی شما الان نقده ولی در مورد ارشد وبعد از اون هیچی مشخص نیست. کارشم که شما خودت گفتی که سبکه و مزاحم درس خوندنت نمیشه. واقعا کی میدونه که آیا امسال وضعیت ارشد چی میشه‌، شاید روز جلسه به دلیلی نتونستید تمام تواناییهاتونو بروز بدید و نتیجه نگرفتید. اقلا اون موقع کارتون هست. اگر هم قبول شدید که شاید بتونید یه جوری هماهنگ کنید و حتی شاید هم اونموقع به نتیجه برسید که اولویت ارشد براتون خیلی مهم نیست. تا سال دیگه هزار و یک اتفاق میفته که نمیشه پیش بینی کرد پس بهتره که نقد رو بچسبید اونم تو شرایط امروز بازار کار که همه فقط دنبال استخدام شدن هستند حالا هر جا که شد. خروج از سیستم استخدام دولتی اونقدر‌ها هم سخت نیست و غرامت هم چندان زیاد نیست. در مورد بازار کار ارشد هم وافعا خیلی سخته و مثل قدیم نمیشه گفت که حتما ارشدی هم کار براشون ریخته.

آرمانی فکر نکنید. داشتن کار به نظر من از همه چی مهمتره و اتفاقا اینکه دستتون تو جیب خودتون باشه‌، خیلی مهمه و بهتون یه آرامش خیال میده. ۹۰ درصد ما هایی هم که دنبال ارشدیم به خاطر کار هست نه علم.
ممنونم حرفاتون واقعیته
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۱ شهریور ۱۳۸۹, ۱۰:۰۵ ب.ظ
استخدام در آموزش و پرورش
من خودم استخدام رسمی آموزش و پرورشم.تدریس می کنم
با ادامه تحصیل مشکلی نداره هر جا هم قبول شی بهت انتقالی میده.ارشد هم سهمیه داره
چون پیمانی میشی یه تعهد ۵ ساله میدی که میتونی بعدش انصراف بدی یا قبل از تموم شدن بازخرید کنی!
یه کم سخخته اما بهتره بری.حقوقش بد نیست خوبیش اینه که وقتت نسبت به شغلهای دیگه آزادتره!تابستون هم بیکاره و حقوقت هر ماه به حسابت واریز میشه!(خودم این قسمت و خیلی دوست دارم!!!!!!!!!!)
با تدریس در دانشگاه و هیئت علمی شدنت هم مشکلی نداره!
البته باید علاقه داشته باشی و گرنه همه چی برات خسته کننده میشه . . .
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۶ شهریور ۱۳۸۹, ۰۹:۰۹ ب.ظ
استخدام در آموزش و پرورش
به نظر منم برو.
به نظر من بهترین شغل برای یک خانم معلمی هست به هزار و یک دلیل.
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۶ شهریور ۱۳۸۹, ۱۰:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۸۹ ۱۰:۱۸ ب.ظ، توسط Afra.)
استخدام در آموزش و پرورش
راستی خانم سپیدار تبریک ما را پذیرا باشید. می دانستید از بین صدو شانزده هزار داوطلب تنها پانصد تن قبول شدند.
یعنی شانس قبولی شما چیزی حدود چهار دهم درصد بوده....

و هر چه را که بدان امید می رود نزدیک است که برسد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sepidar
ارسال: #۱۴
۲۸ شهریور ۱۳۸۹, ۱۲:۲۵ ب.ظ
استخدام در آموزش و پرورش
سلام واسه قبولیتون بهتون تبریک می گم
بسم الله الرحمن الرحیم بگید و با توکل برخدا برید.بی درنگ برید و مطمئن باشید که انتخاب درستی رو انجام دادید.راستی نکته ای که شاید خیلیها ندونن اینه که وزارت آموزش و پرورش آزمون واسه خارج از کشور داره و چنانچه در این آزمون موفق بشید می تونید برید و ادامه تحصیل بدید و برگردید.البته از شرایط و ضوابطش خبری ندارم . به حرفهای آقا/خانم lucifer هم کاملا ایمان داشته باشید.
باید با واقعیت زندگی کرد و سر فرصت و با صبر و حوصله به آرمانها رسید.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۷ فروردین ۱۳۹۰, ۱۲:۲۲ ق.ظ
استخدام در آموزش و پرورش
کسی میدونه سهمیه آموزش پرورش تو کنکور ارشد چقدره ؟
و همچنین سهمیه برگزیدگان نهایی المپیاد که به تازگی در دفترچه شماره یک ۹۰ درج شده چقدره؟ (قسمت سهمیه رتبه اولی)

من این دوتا سهمیه رو دارم و رتبم حدودا ۳۵۰ میشه
میخواستم بدونم با این دوتا سمیه رتبه نهاییم چند میشه؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش زبان ترکی ( آذری ) Eternal ۱۴۶ ۵۹۹,۹۲۴ ۰۳ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yeni_iran_1290
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۹۴ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۵۵ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۳۰ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۵۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۸۵ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۸۱۱ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۴,۰۴۷ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  آموزش زبان انگلیسی:اصطلاح حساب حساب کاکا برادر! cyruskingsolomon ۰ ۲,۰۲۲ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۸۵ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close