زمان کنونی: ۰۱ مهر ۱۴۰۳, ۰۵:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست چند فصل از کتاب دکتر حقیقت

ارسال:

mahsa_92 پرسیده:

سلام من میخواستم برای امتحانات پایان ترم از کتاب دکتر حقیقت استفاده کنم به نمایندگی پارسه تو شهرمون سر زدم(شهرستانیم) منتها گفتن تموم شده و اگه بخواین سفارش میدیم ماه دیگه میاد
ولی تا اون موقه که من دیگ امتحانمم دادم
واس همین رفتم از سایته پارسه،آنلاین خریداری کنم
که هزینه پست پیشتاز رو۲۲هزارتومان نوشته بودن درواقع اگ بخوام کتابو به صورت اینترنتی بخرم میشه ۵۲هزارتومن و این واقعا زیاده
من از فصل ۵ به بعدشو میخوام یعنی از بن بست تا آخر که واسه قسمت پایانترممونه
خیلی خیلی ممنون میشم اگه دوستانی که امکانش رو دارن این فصلهارو برام ایمیل کنند واقعا لطف میکنند
یک دنیا سپاس

۰
ارسال:

A V A پاسخ داده:

اوه اوه خیلی حجیمه میدونین چند صفحه س؟
از جای دیگه بخونین خیلی بهتره ها، تقریبا چیزی که خاستین ٢٠٠ صفحه س، من خیلی دوس دارم کمکتون کنم اما اول بگین مطمعنین؟ کسی دیگه هست ایا که تقسیم کنیم؟ من نهایتا یه فصلو بتونم کمک کنم
بازم میگم جای دیگه بخونین بهتره ها، من خودم همین الان دقیقا دارم سیستم میخونم برای امتحان دانشگام، و دارم تننباوم زبان اصلی میخونم، حقیقت جلومه و نگاشم نکردم

۰
ارسال:

Jooybari پاسخ داده:

سلام. وقت بخیر. دوست عزیز ما حق انتشار این کتاب رو نداریم. من هم اگه جای شما بودم حاضر نبودم همچین هزینه رو برای کتاب پرداخت کنم ولی نمیتونیم اجازه بدیم این کتاب بدون اجازه مولف، اسکن و آپلود بشه.
موضوع رو میبندم. موفق باشید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۲۰,۲۶۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۲۰۷,۸۱۹ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۶۳۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۳,۳۰۴ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۷,۶۸۷ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۷۴۴ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۵,۳۲۹ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۹,۹۱۸ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  فصل Np , Np hard nazanin2020 ۱ ۱,۹۸۶ ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۶۴۳ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close