زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کسی که به گرافیک کامپیوتری علاقه داره سمت چه گرایشی بره بهتره؟

ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ق.ظ، توسط نیکا.)
کسی که به گرافیک کامپیوتری علاقه داره سمت چه گرایشی بره بهتره؟
با توجه به علاقه اش و این که حتما هم ارشد باید بخونه به نظرتون کدوم گرایش بره موفق ترهست؟
منظورم گرایش های رشته کامپیوتر هست...بین گرایش های نرم و یا گرایش های هوش؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ق.ظ، توسط Amoojan.)
RE: کسی که به گرافیک کامپیوتری علاقه داره سمت چه گرایشی بره بهتره؟
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ق.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  با توجه به علاقه اش و این که حتما هم ارشد باید بخونه به نظرتون کدوم گرایش بره موفق ترهست؟
منظورم گرایش های رشته کامپیوتر هست...بین گرایش های نرم و یا گرایش های هوش؟
منظورتون از گرافیک چیه؟ از کارکردن با فتوشاپ و ۴تا نرم افزار انیمیشن سازی و اینا لذت میبرید یا از مباحثی که توی درس گرافیک کامپیوتری بیان شده خوشتون میاد؟
اینا با هم فرق داره ها...

[تصویر:  balloons.gif]
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: golche70 , نیکا
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ق.ظ
من دقیق نمیدونم اما فک کنم گرافیک یه مبحث کلی و گسترده هست. مهمه که بدونید دقیقا چرا بهش علاقه مندید. چه مباحثی رو می‌پسندید. چه سورسی مطالعه فرمودید.
تو هوش مصنوعی وقتی وارد تشخیص چهره شدم یه مقدار بعضی از الگوریتمای پردازش تصویر رو خوندم که نمیدونم دقیقا زیرمجموعه گرافیک میشه یا نه. توی افزار و بازی های کامپیوتری صد در صد جای کار داره. اما اینکه دانشگاه چیزی یاد بده نمیدونم. بحث شبیه سازی محیط واقعیvirtual reality خیلی داغه اما حضورش توی ایران و دانشگاه ها رو نمیدونم. اگه کسی در مقطع ارشد کتابای گرافیک پاس کرده باشه خیلی خوب میتونه کمکتون کنه.

It's difficult to follow your dream. It's a tragedy not to
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نیکا
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۱ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ق.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  منظورتون از گرافیک چیه؟ از کارکردن با فتوشاپ و ۴تا نرم افزار انیمیشن سازی و اینا لذت میبرید یا از مباحثی که توی درس گرافیک کامپیوتری بیان شده خوشتون میاد؟
اینا با هم فرق داره ها...
از کار کردن با نرم افزار ها که خیلی لذت میبرم....ساعتها میتونم کار کنم وخسته نشم....ولی درس گرافیک کامپیوتری رو من توی دانشگاه نخوندم و دقیق نمیدونم چیه......سرفصلا و مطالبشو یه نگاه کردم اونم به نظرم دوست داشته باشم البته دقیق ازش اطلاعی ندارم....
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۳۸ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۸۱۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۸۰۲ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۹۲۱ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۷۹ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۱۷ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۱۰ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۸۵۱ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74
  میخوام خدمات کامپیوتری بزنم... maryam... ۹ ۱۰,۸۱۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  درآمد فروشگاه کامپیوتری چطوره چقدر سرمایه می خواد؟ friends ۶ ۱۷,۸۳۳ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close