زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی

ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ق.ظ، توسط salimeh.)
Heart راهنمایی
سلام دوستان گل مانشتی
من یه سوال دارم : خواهش میکنم اگه میتونید راهنماییم کنید.
دانشگاه امام خمینی ره / روزانه / قزوین، در مقطع ارشد، در چه سطح علمی هست؟؟
جو شهر قزوین و فضای دانشگاه چطوره؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ ق.ظ، توسط mohsen100.)
RE: راهنمایی
سلام
اساتید این دانشگاه در حد متوسط هستند .من کارشناسی اونجا بودم .جو بچه ها و شهر نسبتا عالیه .جو دانشگاه یخورده مذهبیه ولی در کل خوبه . به نظرم تنها دلیل قانع کننده برای رفتن به قزوین مسافته .

فرستاده شده از HUAWEI U8950-1ِ من با Tapatalk
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: salimeh
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۳۹ ب.ظ
سلام - از نظر شهری نزدیک بودن به تهران بسیار باعث پیشرفت شهر در سال های اخیر شده و جو شهر الان خیلی خوب شده

اما دانشگاه بین المللی دانشگاه متوسطی است و تازه تاسیس و در آینده احتمالا شاهد پیشرفت آن هستیم ولی در مقایسه با دانشگاه اراک فکر نمیکنم تفاوتی کنه اما شاید یزد انتخاب کمی بهتری باشه اما مسافت هم خیلی مهم هست و نزدیکی به تهران می تونه زمینه ساز موقعیت کاری بهتری براتون بشه
۰
۰
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۰۳ ب.ظ
راهنمایی
بین رشت و قزوین چی؟
سطح علمی رشت بالاتر؟
خودم ساکن تهران هستم ولی سطح علمی برام مهم تره
۰
۰
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۲۲ ب.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۳ ب.ظ)mhcavalier نوشته شده توسط:  بین رشت و قزوین چی؟
سطح علمی رشت بالاتر؟
خودم ساکن تهران هستم ولی سطح علمی برام مهم تره

سلام دانشگاه گیلان دانشگاه بهتری است از بین المللی اما قزوین به نظرم از نظر شهری و کاری بهتر هست . ضمنا دانشگاه بین المللی نزدیک دانشگاه آزاد قزوین هست پیاده ۱۵ دقیقه راه هست که اونجا اساتید عالی ای داره هم تو گرایش شبکه که دکتر حقیقت - هم تو گرایش هوش - هم تو گرایش نرم افزار می تونین برین تو اعضای هیئت علمیش فکر نمی کنم سطح علمی دانشگاه بین المللی کم باشه ضمنا امسال قطار سریع السیر قزوین و تهران افتتاح میشه که حدود ۳۰ دقیقه فاصله هست همش -
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information درخواست راهنمایی ( خواندن دکترا یا نه ؟! - لطفا راهنمایی کنید ... ) aminomidi ۳ ۴,۴۲۴ ۲۵ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aminomidi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close