زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حذف ریاضی مهندسی

ارسال: #۱۶
۱۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۳۸ ق.ظ
حذف ریاضی مهندسی
اگه فک میکنی خیلی ضعیفی حتما حتما حتما برو کلاس یه استاد خوب تابستون رو از دست نده
اینو از رو تجربه میگم،مثلا اگه رشتت فنی بوده دوران هنرستان.
درسته ریاضی مهندسی میگن آسونه و درست هم میگن اما وقتی میخوای یه مساله ریاضی مهندسی حل کنی حواست باید به خیلی مسائل و نکات باشه به اینطور ریاضیا میگن حسابانی که منشا اصلش همون حساب دیفرانسیل و حسابان(مشتق و انتگرال) که البته این شکل مباحث ریاضی درک بالای خودش رو میخواد.اگه فک میکنی تو درک این مسائل ضعیف هستی به نظر من حذف کن و سه درس دیگه رو بخون اما فک میکنی کمی بلدی کلاس برو بعدم فصل مشتقات جزئی رو حذف کن نخون
باقی رو هم به امید خدا تلاش کن میتونی یکی دو تا تست مهندسی بزنی.

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۱۹ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۳۸ ق.ظ
حذف ریاضی مهندسی
(۱۹ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۸ ق.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  اگه فک میکنی خیلی ضعیفی حتما حتما حتما برو کلاس یه استاد خوب تابستون رو از دست نده
اینو از رو تجربه میگم،مثلا اگه رشتت فنی بوده دوران هنرستان.
درسته ریاضی مهندسی میگن آسونه و درست هم میگن اما وقتی میخوای یه مساله ریاضی مهندسی حل کنی حواست باید به خیلی مسائل و نکات باشه به اینطور ریاضیا میگن حسابانی که منشا اصلش همون حساب دیفرانسیل و حسابان(مشتق و انتگرال) که البته این شکل مباحث ریاضی درک بالای خودش رو میخواد.اگه فک میکنی تو درک این مسائل ضعیف هستی به نظر من حذف کن و سه درس دیگه رو بخون اما فک میکنی کمی بلدی کلاس برو بعدم فصل مشتقات جزئی رو حذف کن نخون
باقی رو هم به امید خدا تلاش کن میتونی یکی دو تا تست مهندسی بزنی.
تا اونجا که من یادمه از فصل مشتقات جزیی تو ۹۰ چند تا سوال اومده بود. فک نمیکنم حذف کردنش خیلی‌ منطقی‌ باشه.
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۹ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۴۶ ق.ظ
حذف ریاضی مهندسی
مشتقات جزیی ساده ترین فصلشه با توجه به سوال هایی که واسه ارشد ما میاد که فقط نیاز داره مشتق sin و cos و این که کی ۰ می شن رو بدونی .
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۹ ب.ظ
RE: حذف ریاضی مهندسی
(۱۸ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۵۴ ب.ظ)نفوذی نوشته شده توسط:  پس وقت گذاشتن روی ریاضی مهندسی نسبت به گسسته بهتر نتیجه میده، چون تست هاش جواب قطعی میده!!
عجیبه،‌فکر می کردم ریاضی مهندسی رو میری کلاس،‌ گسسته هم که کمی بخونی چنتا میزنی تموم!!
امممم آمار چی؟
خواندن محاسبات + ریاضی مهندسی گزینه خوبیه؟
من خودم فقط امسال این دو تا را زدم و ۳۳ درصد هم فکر کنم ریاضی زدم
در صورتی که برای آمار خونده بودم ولی نمیدونم چرا نتونستم بزنم
ولی به نظر من حرکت بدی نیست اگه وقت اضافه داری و علاقه داری آمار هم بخون

بچه‌ها همه درسهای ریاضی را باید دقت کنید همشون نکته انحرافی دارند تو همه اینها به نظرم آمار خفن‌تر از همه نکته داره که باید موقعه خوندن سوال دقت کنی
مشتقات جزیی از ریاضی مهندسی برای امتحان پایان ترم خوندن سخته ولی برای کنکور اگه روش های حل تستها را یاد بگیری خیلی آسون میشه
چند سال اخیر خیلی روی مشتقات جزیی تاکید شده و سوال اومده . از دستش ندید

برای مدیر " کامیابی " یک سفر است نه یک مقصد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , ایرسا
ارسال: #۲۰
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ ق.ظ
RE: حذف ریاضی مهندسی
من رشتم آی تی هستش . دفعه‌ی اولمه که دارم ریاضی مهندسی می خونم . فک نکنم تا حالا از یک درس به این اندازه خوشم اومده باشه (یه کوچولو اغراق !!!) . در کل از اینکه این درس رو دارم می خونم هیجان زدم Big Grin

how i wish....
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حذف اکانت Alireza_1387 ۴ ۵,۲۴۳ ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shirin.kh90
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۲۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۰۹۸ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۴۸۲ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۵۷۴ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۸۷۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  کتاب ریاضی ۲ marvelous ۱ ۲,۰۶۳ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سوال مهندسی نرم افزار سال ۸۶(مهندسی نیازمندی ها) tarane1992 ۴ ۴,۸۵۰ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Bon_Nemesis
  حذف از b tree کمک لطفا Sanazzz ۰ ۱,۶۴۵ ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  فرق بین مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار با مهندسی کامپیوتر نرم افزار Rafaat ۰ ۳,۸۳۶ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rafaat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close