زمان کنونی: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی فوری برای ۵۳۲ هوش

ارسال: #۱۶
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۱۴ ب.ظ
راهنمایی فوری برای ۵۳۲ هوش
اگه پارسال خونده بودی که توی این مدت زبان رو جدی دنبال کن، و یه خرده هم گسسته بخون، اگه هم که نه ببین چه درسایی توی کنکور هست و توی دانشگاه جدی تره
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۲۳ ب.ظ
RE: راهنمایی فوری برای ۵۳۲ هوش
من واسه آی تی خونده بودم چون رشتم بود.خیلی خوبم خونده بودم ولی متاسفانه شانس باهام یا نبود رتبم خوب نشد.کامپیوترم همینجوری دادم..
حالا واقعا نمیدونم چیکار کنم..
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۴۶ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۹ ب.ظ)ava68 نوشته شده توسط:  آخه روزانه شاهرود هم با ۵۰۰خورده آورده..چمران اهوازم پارسال رتبه ۷۰۰ داشته. کرمان هم شنیدم ۵۱۰ داشته روزانه!!

یعنی شما حاضری چمران اهواز بری؟Big Grin
دوست عزیز چمران نه استاد درست درمونی داره نه تجهیزاتی. گروه کامپیوترش بسیار پاچه گیر هستن و در گرایش هوش کلا استاد ندارن نمیدونم با چه اعتماد به نفسی هوش میگیرن اونم ۱۵ تا روزانه ۲ تا شبانه Big Grin

ازینا که بگذریم. آب و هواشم افتضاحه ....

خلاصه وظیفه انسانیم میدونستم که بهتون در مورد مسائل و مشکلاتش بگم بعدا نگی نگفتیBig Grin
ولی احتمالا چمران میاری... حداقل خود بچه های چمران در این زمینه رقیبت نیستنBig Grin

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
۱
۰
ارسال: #۱۹
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۰۶ ب.ظ
مرسی که گفتی Smile احتمال زیاد مجبورم تا دیدن نتایج بعضی درسارو بخونم..تا نتایج بیاد..
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۴۰۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۶۲۷ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۱۰۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۹۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۲۷۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۸۸ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۴۹۴ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۴۴۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  چه زبان برنامه نویسی برای هوش مصنوعی بهتر ؟ Sanazzzz.mi ۳ ۳,۸۲۴ ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: milo
  درخواست راهنمایی برای خرید elaheh1375 ۱ ۲۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: zahra1350

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close