زمان کنونی: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۳۰ مهندسی دانش و علوم تصمیم

ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ ب.ظ، توسط Onix.)
Heart ۳۰ مهندسی دانش و علوم تصمیم
سلام بچه ها
فکردم شاید کارنامه م بتونه براتون مفید باشه

[تصویر:  272481_karname.jpg]

[تصویر:  185679_406994982710172_1523277631_n.jpg]
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۵۲ ب.ظ
تبریک میگم
دقیقا همین اتفاق برامنم افتاد ...واسه نرم افزار خوندم اما رتبم بد شد ولی علوم گرایش ۲شدم ۵۵
بازم خداروشکر میکنم حداقل علومو قبول میشم
ممکنه شبانه تهران یا روزانه خوارزمی قبول بشم؟
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۲۰ ق.ظ
راستش شبانه تهران و روزانه خوارزمی رو برای خودمم مطمئن نیستم ولی علوم اقتصادی رو ایشالا دیگه هستیم Wink
هرچی قبول شدین به نظرمن اوکی کنید چون دانشگاهها همشون مثل هم هستن وفردا که فارغ التحصیل شدی اصلا کسی نمیپرسه کجا بودی یا پایان نامه ت چی بود ....

۱
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۵۳ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۲۰ ق.ظ)Onix نوشته شده توسط:  راستش شبانه تهران و روزانه خوارزمی رو برای خودمم مطمئن نیستم ولی علوم اقتصادی رو ایشالا دیگه هستیم Wink
هرچی قبول شدین به نظرمن اوکی کنید چون دانشگاهها همشون مثل هم هستن وفردا که فارغ التحصیل شدی اصلا کسی نمیپرسه کجا بودی یا پایان نامه ت چی بود ....
شما که حتما شبانه تهران یا روزانه خوارزمیو میاری من شاید قبول نشم
در مورده دانشگاه علوم اقتصادی اطلاع نداری؟؟که چیجور دانشگاهی؟
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۰۲ ب.ظ
RE: ۳۰ مهندسی دانش و علوم تصمیم
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ق.ظ)۱آسمان نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۲۰ ق.ظ)Onix نوشته شده توسط:  راستش شبانه تهران و روزانه خوارزمی رو برای خودمم مطمئن نیستم ولی علوم اقتصادی رو ایشالا دیگه هستیم Wink

درود بر شما دوست عزیز چند تا از دوستام همین دانشگاه علوم اقتصادی تهران علوم خوندن می گفتن اصلا جالب نیست پشیمون شده بودن که رفته بودن ولی خب به هر حال تهرانه شما رو رتبه گرایش اولتون چند شده؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵ ب.ظ، توسط ۱آسمان.)
مجبورم دیگه گرایش ۲کلا چند تا دانشگاه ارایه میشه!!!گرایش۱/۳۹۰شدم
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ب.ظ)ppp1486 نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ق.ظ)۱آسمان نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۲۰ ق.ظ)Onix نوشته شده توسط:  راستش شبانه تهران و روزانه خوارزمی رو برای خودمم مطمئن نیستم ولی علوم اقتصادی رو ایشالا دیگه هستیم Wink

درود بر شما دوست عزیز چند تا از دوستام همین دانشگاه علوم اقتصادی تهران علوم خوندن می گفتن اصلا جالب نیست پشیمون شده بودن که رفته بودن ولی خب به هر حال تهرانه شما رو رتبه گرایش اولتون چند شده؟؟؟
مجبورم دیگه گرایش ۲کلا چند تا دانشگاه ارایه میشه!!!گرایش۱/۳۹۰شدم
چرا راضی نبودن؟؟مشکلش چی بود؟؟راستی خوابگاه میدن؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۵۴ ب.ظ
RE: ۳۰ مهندسی دانش و علوم تصمیم
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ق.ظ)۱آسمان نوشته شده توسط:  

خدا کنه خوارزمی رو بیارم
علوم اقتصادی رو نمیشناسم...

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۴۱۸ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۵۴۰ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۳۳۲ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۴۶ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  سوال مهندسی نرم افزار سال ۸۶(مهندسی نیازمندی ها) tarane1992 ۴ ۴,۸۹۰ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Bon_Nemesis
  ۹۳ علوم کامپیوتر و ۱۴ دانش AminKho ۲۵ ۱۶,۸۰۹ ۲۹ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  تجربیات تعد از قبولی علوم کامپیوتر ۲۰۰ و مهندسی دانش ۸۵ djshalam ۶ ۶,۱۰۵ ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: djshalam
  فرق بین مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار با مهندسی کامپیوتر نرم افزار Rafaat ۰ ۳,۸۸۰ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rafaat
  روزانه مهندسی دانش تهران یا الویت با گرایش اول علوم کامپیوتر saba6000 ۶ ۵,۷۴۸ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: shabankhah
  سوال در مورد ساختن یک گراف دانش محدود zahra89 ۰ ۱,۵۶۰ ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zahra89

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close