زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۸۳۳ گرایش ۱و۴- ۸۶۴ گرایش ۲و۳

ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۸ ق.ظ، توسط Good!.)
سلام

امسال:

لطفا کمکم کنید.غیر انتفاعی اینا کجاها خوبه؟فکر نمیکنم ۱سال دیگه هم بمونم.ای تی یا کامپیوتر؟کجا؟ Sad

فایل‌(های) پیوست شده

۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرمانا , mrpking , tayebe68
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۳ ق.ظ
RE: 833 گرایش ۱و۴- ۸۶۴ گرایش ۲و۳
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۷ ق.ظ)Good! نوشته شده توسط:  سلام

امسال:

تبریک میگم
کاش یکم زبان و مدیریتو بیشتر میزدی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , tayebe68
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۵ ق.ظ، توسط Good!.)
پارسال:

امسال کامپیوتر هم دادم تو قسمت مربوطه کارنامه میذارم.رشته اصلیم ای تی بود
رتبه ITم باور کردنی نیس اصلا برام

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrpking , tayebe68
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۵ ب.ظ، توسط Mohammad-A.)
دوست عزیز؛ خودتون رو ناراحت نکنید. شرایط مشابه شما برای من پارسال پیش آمده بود که متأسفانه با اینکه مشترک رو ۳۶ زده بودم اما به خاطر ضعف عجیب تخصصی و زبان نتونستم زتبه مناسب بیارم. رتبه‌ی پارسالم شده بود ۲۹۸ با اینکه من شرایطی داشتم که رتبه عالی بگیرم.

اما خودتون رو ناراحت نکنید.
باور کنید ارزش ناراحتی نداره. ممکنه متحیر باشید. من هم پارسال از خیلی چیزها بودم. اما ممکنه حکمت خدا چیزهای دیگه‌ای باشه.
شما با همین رتبه هم ممکنه جاهایی قبول بشید اما اگر می‌خواهید وضعیت بهتری رو در نظر بگیرید، حدود ۱۰-۱۱ ماه دیگه کنکور ارشده. حتماً میتونید بهتر باشید. کنکور امسال متأسفانه یکم به نظرم نرمال نبود. خودتون وضعیت رو به هر حال میدونید. شاید اگر همین درصدها رو پارسال داشتیم، وضعیت بهتری میشد تصور کرد.

مدتی رو سعی کنید استراحت کنید و به خدا توکل کنید. هدفگذاری عالی داشته باشید. خودتون رو در بهترین دانشگاه‌ها تصور کنید و هر روز هم این تصویر رو واضح‌تر کنید. انشالله مطمئن باشید که وضعیت خوبی خواهید داشت.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , mrpking , tayebe68 , neda.h , neda_Network
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۳۱ ق.ظ، توسط Good!.)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۴ ق.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  دوست عزیز؛ خودتون رو ناراحت نکنید. شرایط مشابهی شما برای من پارسال پیش آمده بود که متأسفانه به اینکه دروس مشترک رو ۳۶ زده بودم اما به خاطر ضعف عجیب تخصصی و زبان نتونستم زتبه مناسب بیارم. رتبه‌ی پارسالم شده بود ۲۹۸ با اینکه من شرایطی داشتم که رتبه عالی بگیرم.

باور کنید ارزش ناراحتی نداره. ممکنه متحیر باشید. من هم پارسال از خیلی چیزها بودم. اما ممکنه حکمت خدا چیزهای دیگه‌ای باشه.
شما با همین رتبه هم ممکنه جاهایی قبول بشید اما اگر می‌خواهید وضعیت بهتری رو در نظر بگیرید، حدود ۱۰-۱۱ ماه دیگه کنکور ارشده. حتماً میتونید بهتر باشید. کنکور امسال متأسفانه یکم به نظرم نرمال نبود. خودتون وضعیت رو به هر حال میدونید. شاید اگر همین درصدها رو پارسال داشتیم، وضعیت بهتری میشد تصور کرد.

مدتی رو سعی کنید استراحت کنید و به خدا توکل کنید. هدفگذاری عالی داشته باشید. خودتون رو در بهترین دانشگاه‌ها تصور کنید و هر روز هم این تصویر رو واضح‌تر کنید. انشالله مطمئن باشید که وضعیت خوبی خواهید داشت.

مرسی
بله قبلا هدفگذاری کردم و ... نمیدونم چرا اینطوری...
چون کنکور امسالو دیدم خیلی باب میلم نیس ۱سال دیگه بمونم.سال دومم بود.کی دوس داره کل زندگی و جوونیشو تو کنکور نامرد سنجش بگذرونه؟؟Undecided شاید مسیر رسیدن به هدفم رو یه کمی تغییر بدم ...نمیدونم...خدایاHuh

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۳ ق.ظ)mrpking نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۷ ق.ظ)Good! نوشته شده توسط:  سلام

امسال:

تبریک میگم
کاش یکم زبان و مدیریتو بیشتر میزدی

مرسی Sad
چمیدونستم زبان اسونهUndecided
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrpking
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۹ ق.ظ، توسط tayebe68.)
خوب! عزیز واقعا ناراحت شدم
اگر شرایطش رو داری برای سال دیگه مطالعه داشته باش، و در کنارش به کار و تفریح هم بپرداز، چون الان آمادگی خوبی داری لازم نیست تمام روز رو درس بخونید، با یک برنامه سبک و استاندارد پیش برو
من پارسال امام رضا قبول شدم، پرس و جو که کردم از دوست و آشنا و مدیرای مانشت دیدم که دو سال دیگه که فارغ بشم ارشد غیرانتفاعی میشه یک سد که راه رو برای ورود به دکترای دولتی می بنده، در واقع دکترا قبول شدن رو خیلی سخت می کنه

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز عمر ما چه ماند باقی
مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

http://www.bonshad.com/
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , Mänu
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۰۹ ق.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۵ ق.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  خوب! عزیز واقعا ناراحت شدم
اگر شرایطش رو داری برای سال دیگه مطالعه داشته باش، و در کنارش به کار و تفریح هم بپرداز، چون الان آمادگی خوبی داری لازم نیست تمام روز رو درس بخونید، با یک برنامه سبک و استاندارد پیش برو
من پارسال امام رضا قبول شدم، پرس و جو که کردم از دوست و آشنا و مدیرای مانشت دیدم که دو سال دیگه که فارغ بشم ارشد غیرانتفاعی میشه یک سد که راه رو برای ورود به دکترای دولتی می بنده، در واقع دکترا قبول شدن رو خیلی سخت می کنه

الان اعصاب ندارم! DodgyBig GrinSleepy

مرسی ازشما.رتبه خوبتون رو تبریک میگمSmile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۸ ب.ظ
نمیدونم چرا اینجوری میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من نسبت به پارسالم تغییری نکردم
مگه میشه؟؟؟؟؟؟؟

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۱۱ ب.ظ
امیدوارم با توجه به رتبه درمناسب ترین دانشگاه قبول شوید

افرادی را می شناسم که هرگز در "کنکور" شکست نخورده اند: کسانی که هرگز در "کنکور" شرکت نکرده اند!

تفاوتی است میان "زمینگیر بودن" و "زمین خوردن" و برخاستن!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: EBI8
ارسال: #۱۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۱۲ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۴ ق.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  دوست عزیز؛ خودتون رو ناراحت نکنید. شرایط مشابه شما برای من پارسال پیش آمده بود که متأسفانه با اینکه مشترک رو ۳۶ زده بودم اما به خاطر ضعف عجیب تخصصی و زبان نتونستم زتبه مناسب بیارم. رتبه‌ی پارسالم شده بود ۲۹۸ با اینکه من شرایطی داشتم که رتبه عالی بگیرم.

من مخالف دوستمونم به نظر من خودتون رو در بهترین دانشگاه ها تصور نکنید چون اینجوری توقع خودتونو بالا میبرید و اسرس برای خودتون ایجادمیکنید من امسال همین اشتباهو کردم با این که خوب خونده بودم و خودمو در دانشگاه تهران تصور میکردم سر کنکور استرس بالایی گرفتم وقتی که دیدم دروسی مثل شبکه رو اصلا قادر به پاسخگویی نیستم پیش خودم گفتم دیگه دانشگاه تهران رو از دست دادم و شدیدا استرس گرفت و کنکور رو خراب کردم الانم رتبه م شده ۳۳۸ شبکه و امنیت که هیچ دانشگاهی رو نمیشه آورد.
اگه میخواین واسه سال دیگه بخونید بدون هیچ استرس و با توکل بر خدا بخونید و کاری به اینکه کجا قبول میشید نداشته باشید خدا خودش کمکتون میکنه

همانا با هر سختی ، آسانی است. پس تلاشت را بکن و ناامید نباش خدا خودش هرجور که صلاح بداند جبران میکند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی در گرایش علوم تصمیم و مهندسی دانش (گرایش دوم) mehran_360 ۰ ۱,۸۱۶ ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mehran_360
  رتبه ۱۷۴ گرایش ۱و۴ saeed196 ۶ ۵,۰۷۴ ۱۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed196
  مصاحبه با رتبه ۵۰ آی تی گرایش اول و ۱۲۷ گرایش دوم mmirzay ۱۶ ۱۵,۱۶۹ ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: amirarsalannamdar
  ۱۸ گرایش اول و ۶ گرایش دوم Rezarahaee ۲۳ ۱۲,۱۱۰ ۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: zarch
  ۱۶۴ گرایش اول ۳۲ گرایش دوم amircs ۲ ۱,۷۶۱ ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: amircs
  گرایش اول ۲۳۸ گرایش دوم ۲۹ (راهنمایی در مورد گرایش دوم) silent_x ۴ ۲,۴۱۵ ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: nmoh3n
  علوم کامپیوتر بدون گرایش یا با گرایش vosough ۸ ۵,۴۱۰ ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: vosough
  ۵۰ گرایش ۱ و ۱۲۷ گرایش ۲ mmirzay ۳ ۱,۵۴۷ ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: IPv6
  ۵۰ گرایش ۱ و ۱۲۷ گرایش ۲ mmirzay ۷ ۴,۰۵۱ ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mmirzay
  ۷۹ گرایش دو ، ۲۰۱ گرایش یک kebrit ۰ ۱,۳۶۵ ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: kebrit

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close