زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معرفی یک مترجم با تجربه برای تبدیل متن فارسی به انگلیسی

ارسال:
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۰۹ ب.ظ
Rainbow معرفی یک مترجم با تجربه برای تبدیل متن فارسی به انگلیسی
با سلام و وقت بخیر
من یک سوال از دوستان دارم. لطفا اگر کسی میتونه راهنمایی کنه، چون زیاد وقت ندارم. من مقاله ای به فارسی دارم که باید انگلیسی بشه و استاد راهنمام هم اصرار داره که باید مترجم باتجربه این کار رو انجام بده تا ایرادی در کار نمونه. من چندجا پرسیدم قیمت هاشون خیلی بالاست.هر ۲۵۰ کلمه فارسی رو ۱۷۰۰۰تومن میگیرن. کسی از دوستان جایی رو سراغ داره که ارزونتر بگیره و در عین حال کارشم خوب باشه؟ یعنی خودتون از کارش راضی بوده باشین؟ اگر از نظر قوانین انجمن پاسخ به این کامنت من نوعی تبلیغات محسوب میشه لطفا به من ایمیل بزنید. واقعا به کمک شما نیازمندم...با تشکرSmile

آن‌کس که بداند و بداند که بداند... اسب شَرف از گُنبد گردون بِجهاند

آن‌کس که بداند و نداند که بداند... بیدار کنیدش که بَسی خفته نماند

آن‌کس که نداند و بداند که نداند... لنگان خَرک خویش به منزل برساند

آن‌کس که نداند و نداند که نداند... در جهلِ مُرکب اَبَدالدّهر بماند
Idea
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۰۴ ب.ظ
معرفی یک مترجم با تجربه برای تبدیل متن فارسی به انگلیسی
سایت پارسکدرز میتونی بزاری مزایده هر کی ارزونتر ترجمه کنه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: کنکوری
ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۴۹ ق.ظ
RE: معرفی یک مترجم با تجربه برای تبدیل متن فارسی به انگلیسی
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۹ ب.ظ)کنکوری نوشته شده توسط:  با سلام و وقت بخیر
من یک سوال از دوستان دارم. لطفا اگر کسی میتونه راهنمایی کنه، چون زیاد وقت ندارم. من مقاله ای به فارسی دارم که باید انگلیسی بشه و استاد راهنمام هم اصرار داره که باید مترجم باتجربه این کار رو انجام بده تا ایرادی در کار نمونه. من چندجا پرسیدم قیمت هاشون خیلی بالاست.هر ۲۵۰ کلمه فارسی رو ۱۷۰۰۰تومن میگیرن. کسی از دوستان جایی رو سراغ داره که ارزونتر بگیره و در عین حال کارشم خوب باشه؟ یعنی خودتون از کارش راضی بوده باشین؟ اگر از نظر قوانین انجمن پاسخ به این کامنت من نوعی تبلیغات محسوب میشه لطفا به من ایمیل بزنید. واقعا به کمک شما نیازمندم...با تشکرSmile

حواست باشه که مقاله رو اگه به کسی میدی طرف مورد اعتماد باشه ...............

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۶۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۹۵ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۵۲۱ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  قواعد فارسی Sajede_d ۰ ۸۸۸ ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Sajede_d
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۹۱ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۱۴ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۴۰,۶۹۵ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۲۸۱ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۷۴ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close