تالار گفتمان مانشت
معرفی یک مترجم با تجربه برای تبدیل متن فارسی به انگلیسی - نسخه‌ی قابل چاپ

معرفی یک مترجم با تجربه برای تبدیل متن فارسی به انگلیسی - کنکوری - ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۹ ب.ظ

با سلام و وقت بخیر
من یک سوال از دوستان دارم. لطفا اگر کسی میتونه راهنمایی کنه، چون زیاد وقت ندارم. من مقاله ای به فارسی دارم که باید انگلیسی بشه و استاد راهنمام هم اصرار داره که باید مترجم باتجربه این کار رو انجام بده تا ایرادی در کار نمونه. من چندجا پرسیدم قیمت هاشون خیلی بالاست.هر ۲۵۰ کلمه فارسی رو ۱۷۰۰۰تومن میگیرن. کسی از دوستان جایی رو سراغ داره که ارزونتر بگیره و در عین حال کارشم خوب باشه؟ یعنی خودتون از کارش راضی بوده باشین؟ اگر از نظر قوانین انجمن پاسخ به این کامنت من نوعی تبلیغات محسوب میشه لطفا به من ایمیل بزنید. واقعا به کمک شما نیازمندم...با تشکرSmile

معرفی یک مترجم با تجربه برای تبدیل متن فارسی به انگلیسی - M0TRIX - 13 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۰۴ ب.ظ

سایت پارسکدرز میتونی بزاری مزایده هر کی ارزونتر ترجمه کنه

RE: معرفی یک مترجم با تجربه برای تبدیل متن فارسی به انگلیسی - mammad_asir - 14 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۹ ق.ظ

(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۹ ب.ظ)کنکوری نوشته شده توسط:  با سلام و وقت بخیر
من یک سوال از دوستان دارم. لطفا اگر کسی میتونه راهنمایی کنه، چون زیاد وقت ندارم. من مقاله ای به فارسی دارم که باید انگلیسی بشه و استاد راهنمام هم اصرار داره که باید مترجم باتجربه این کار رو انجام بده تا ایرادی در کار نمونه. من چندجا پرسیدم قیمت هاشون خیلی بالاست.هر ۲۵۰ کلمه فارسی رو ۱۷۰۰۰تومن میگیرن. کسی از دوستان جایی رو سراغ داره که ارزونتر بگیره و در عین حال کارشم خوب باشه؟ یعنی خودتون از کارش راضی بوده باشین؟ اگر از نظر قوانین انجمن پاسخ به این کامنت من نوعی تبلیغات محسوب میشه لطفا به من ایمیل بزنید. واقعا به کمک شما نیازمندم...با تشکرSmile

حواست باشه که مقاله رو اگه به کسی میدی طرف مورد اعتماد باشه ...............